ЮЛИ 2020 - Тема №3

  • 22 426
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
И моето дете е болно, и аз съм с болки в гърлото вече 5-6 дни, та утре ще ида на лекар и аз. Смуках какво ли не, ама не минава Sad

Иначе аз категорично усещам вече, с всеки ден се засилват ритничетата и вече няма как да се объркат, мисля миналата седмица усетих за първи път, сега съм 15+6, но бебо го мериха седмица напред, така че е едричко Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Записвам се и аз в новата тема. Дано да имаме само поводи за усмивки в нея.
Цяла нощ не съм спала- малката ми е с температура от снощи и оплаквания за болки в коремчето, та сме си вкъщи.

Бързо оздравяване на принцесата! Пазете се,че шабан сезон.
За новородено трябва кош в началото. В болниците не изписват без такъв кош да знаете.
Резултатите от БХС излизат за седмица.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 254
Здравейте и от мен!

Докато изчета всичко пропуснато и вие сте изписали сума ти неща и в новата тема! Бяхме 1 седмица в Германия и Италия, та хич не ми беше до форума. Така хубаво се разходиме, пътувахме с кола, само аз и ММ и мина много добре. Вече съм 14+3 или 15та седмица и се чувствам супер енергична! Направо все едно не съм бременна. Само ме наболява кръста, но от днес тръгнах отново на тренировки (пилатес реформър) и почвам и масажи за бременни, за да облекча болките.
Бях ви споменала много отдавна, че не сме казали на децата ни за бебето. Чакахме да минат Коледа и Нова година, после чакахме да мине пътуването ни, за да ни е спокойно. Причината е, че майката на двете момчета на ММ е недоброжелателна и ще реагира много негативно, най-вече ще тормози децата си с въпроси и какво ли още не, та не искахме да им разваляме празниците. Снощи казахме на големите - единия съм го раждала аз и е на 14 г., а другия не съм го раждала аз и е на 17 г. Моя келеш първо се разстрои, но после се зарадваха и двамата. Олекна ми! Даже им казахме да мислят за име, та да се чувстват въвлечени. Показах им снимки от прегледи и клипче даже на бебето. Изобщо... доволна съм! Тепърва ще го осъзнават и преживяват, но ми тежеше да пазя в тайна от тях, а то вече ми личи и те разследвали и разбрали и сами, та само чакали да им кажем. Ох, егати дългото стана, но исках да споделя!

По темите от предишната тема Simple Smile Азида май беше писала за извеяни бременни изцепки, та аз толкова съм застреляна, че съм си запазила час за разчитане кръвните изследвания в Шейново за 8ми януари, когато изобщо не съм била в БГ и като съм запазвала часа, вече е било ясно, че няма да съм в БГ... Сега ще трябва да ги боря за нов час.

JIVONA ли беше писала, че се чуди между СофияМед и Майчин дом за следене по ЗК? Аз днес отивам да се записвам в София МЕД на ЖК при една млада, млада докторка, която не ми вдъхва много доверие, но поне ще ми дава болнични и ще ме гледа на видеозон. Казва се Д-р Денислава Иванова. Хубавото е, че е много внимателна и отговаря на вайбър постоянно при въпроси.

За покупките - освен бременни дънки, чорапогащници и няколко рокли (не за бременни, но стават), нищо друго не съм купувала. А, сега като бяхме в Мюнхен и купихме едни много сладки обувки за бебока, ей така за спомен.
После ще му разказвам - заченат във Виетнам, воден в Германия, качен в италианските Алпи, предстои ни да ходим на сватба в Индия... Simple Smile))
Иначе съм направила един файл с картинки и линкове на всичко необходимо, като има варианти и още не съм се спряла категорично на нещо. За количка съ се ориентирала към Uppababy, но не съм намерила кой ги продава в България, в краен случай ще я поръчам. Столче за кола на MaxiCosi, което ще се ползва в началото с шасито на количката, за спането съм харесала люлка за до леглото, че кърменето ще е задължително и това ще олесни нещата. Изобщо, много неща съм харесала, например един кош за памперси, който се усуква и запечатва памперса вътре. А бе.. хитра работа, преди 15 години нямаше такива неща хахаха.

На болните съчувствам! Аз пия Биозин Мама и за сега не съм боледувала, само веднъж ме боля гърлото за няколко дни, но го оправих.

За усещането, не съм сигурна, че усещам бебето, май са други движения. Ама не бързам, все ще го усетя. Simple Smile

Момичета, желая ви хубав ден, че ако се задържа още малко, ще изпиша още толкова! Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 11:36 от Манди Портокалова

# 18
  • Мнения: 343
Запис и от мен,само хубави новини да имаме и здрави бебчета юли месец. Аз съм добре минаха всички неразположения,няма гадене,няма повръщане 🥳🥳 утре съм на БХС+ФМ 13гс.дано всичко е наред. Да ви питам вие спряли ли сте се на количка ?

# 19
  • Мнения: 211
Записвам се и аз в новата тема. Дано да имаме само поводи за усмивки в нея.
Цяла нощ не съм спала- малката ми е с температура от снощи и оплаквания за болки в коремчето, та сме си вкъщи.

Бързо оздравяване на принцесата! Пазете се,че шабан сезон.
За новородено трябва кош в началото. В болниците не изписват без такъв кош да знаете.
Резултатите от БХС излизат за седмица.
Аз като раждах преди повече от 6г и на мен ми казаха ме без такъв кош няма да ни изпишат,а на изписването нищо не не питахя за него.
Тъй че смятам че не всички болници имат такова изискване.

# 20
  • Мнения: 47
Запис и от мен в новата темичка!
Много ми е странно но съм 11+5 и сякаш усещам вече... с първата бременност усетих направо ритник в 19 седмица, а сега е много странно усещане, което не свързвам с нищо познато досега като усещане... и сякаш е бебкока 🥰 ама кой да ти каже може да си въобразявам 😄
Моите неразположения са средна хубост... хем сякаш имам подобрение, хем на моменти е същия гаден филм... дано изчезват вече ...
Много ми е любопитно вече пола на бебчо, но на БХС нищо не казаха, дано другия път се покаже 🍀
Днес съм на работа, но нещо хич ме няма, заспала работа, нямам търпение да си полегна 😁
Хубав ден от мен 🌷

# 21
  • Мнения: 2 024
Запис и от мен,само хубави новини да имаме и здрави бебчета юли месец. Аз съм добре минаха всички неразположения,няма гадене,няма повръщане 🥳🥳 утре съм на БХС+ФМ 13гс.дано всичко е наред. Да ви питам вие спряли ли сте се на количка ?
Аз ще си ползвам тази от дъщеря ми Bexa line 3в 1. Много ми беше удобна и ако трябва да избирам, пак бих се спряла на такъв модел.

# 22
  • Мнения: 343
Аз за сега съм се спряла на cybex Balios.

# 23
  • Мнения: 43
И аз за количка съм се спряла на cybex balios 😊

# 24
  • Мнения: 271
Здравейте! Каква диагноза обикновено се изписва на болничния от лекарска комисия?

# 25
  • Мнения: 89
Здравейте и от мен в новата тема.
Аз ще си ползвам старата количка,  полска,  3 в 1 с кош за новородено,  който беше удобен до към 7-мия месец на сина ми,  после го сменихме със столче.

Weronkaa,  на мойте болнични пише "Заплашващ аборт", май това е масовото.

# 26
  • Мнения: 2 024
И при мен е "заплашващ аборт". При първата Б диагнозата беше същата.

# 27
  • Мнения: 271
Много Ви благодаря!
Аз за количка все още не съм решила каква да бъде. Стягаме сватба сега и мислим след нея да купуваме всичко необходимо за бебо Simple Smile

# 28
  • Мнения: X
Запис и от мен,само хубави новини да имаме и здрави бебчета юли месец. Аз съм добре минаха всички неразположения,няма гадене,няма повръщане 🥳🥳 утре съм на БХС+ФМ 13гс.дано всичко е наред. Да ви питам вие спряли ли сте се на количка ?

И аз ще си ползвам първата количка. Cosatto woop. Най-яката количка. Само 7 кила. Къде ли не е ходила. Проблем.ще е ако е момче щото е цялата е на цветя. Тогава ще трябва да я продам   и да взимаме друга :/

# 29
  • Мнения: 130
Да се запиша и аз в новата темичка. Самохубави емоци пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт