Как да кръстим бъдещата ни дъщеря?

  • 2 265
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Сиана?
Александра?
Джулия?

Помогнете ни за избора, с таткото се оплетохме напълно! 😂

# 1
  • Мнения: 2 170
Имената са много различни🙂
Залагам на Александра, адашки да сме. Интернационално е и поне навсякъде ще могат да го изговорят правилно, без да сбъркат 4-5 пъти преди това. Има хубаво значение.

Другите имена също са хубави, но може да чуете името на дъщеря си във всевъзможни вариации...
На Джулия- Юлия, Хулия, Жулия, ДжулиА
На Сиана- СиЯна( ще трябва да поправя някой, ако ѝ пишат името грешно), в някои страни може да означава нещо, или да не могат да го изговорят.

Въпреки всичко, ако не ви възспират подобни “препядствия” кръстете детенцето с името, което най-много ви харесва! Ако пък не може да изберете изобщо- изчакайте да се роди и вижте кое име най-много ѝ отива.

Като бях бременна с първата щерка, с таткото се бяхме оплели. Пусках тема даже , дали да е Анна, Алис или Малена, пък като я видяхме излезна Виктория. Второто, ако зависеше от таткото щеше да е Никол (роди се около никулден, как съм се молила да тръгне преди това😁), но е Анна.
Вижте детето, помислете и изберете🙂
Успех!
Споделете после кое сте избрали😉

# 2
  • Мнения: 610
И аз съм за Александра, пък ако ще и всяко второ да е с такова име.

# 3
  • Мнения: 62
Александра ✌✌✌

# 4
  • София
  • Мнения: 12 654
Александра или СиЯна.

# 5
  • Мнения: 25 675
Сашка естествено.

# 6
  • Мнения: 62
Сиана в умалителната си форма СиАнка,звучи като сЯнка ..което лично на мен не ми допада ,но въпрос на вкус ✌

# 7
  • София
  • Мнения: 3 001
От трите единствено Александра ми харесва.

# 8
  • Мнения: 10 681
СиЯна
Само не Джулия, Юлия/ Юлияна ми звучи много по-добре.

# 9
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
СиЯна и от мен...

# 10
  • Мнения: 3 077
Александра

# 11
  • Мнения: 10 993
Александра и на мен ми харесва, но четох, че носи трудна съдба на притежателите на това име, за това по-добре нещо друго. Това в случай, че си суеверна. Защото аз съм.

# 12
  • Мнения: 2 753
Сияна или Юлия

# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 212
СиЯна ми харесва и на мен.

# 14
  • Мнения: 109
А какво ще кажете за Анита?

Общи условия

Активация на акаунт