vsphare OS

  • 336
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Здравейте, някой знае ли каква е тази операционна система? Нищо не намирам в Гугъл за нея.

# 1
  • Мнения: 6 924
Да не е vSphere ? Не е ОС

# 2
  • Мнения: 1 153
Да, просто този, който каза, че работи с това, го е написал грешно.  С Е е. Горе-долу разбрах какво е, но не разбрах при писане има ли букви Й и ь, при положение, че пише на кирилица? В мнемоничната таблица ги нямало тези букви, така ли е?

# 3
  • Мнения: 6 924
Въпросът ви не е коректен. Това е сървърна виртуализация - не разбирам за какво писане и таблици става дума

# 4
  • Мнения: 1 153
Въпросът ви не е коректен. Това е сървърна виртуализация - не разбирам за какво писане и таблици става дума

Това е казусът. Вярно ли е, че няма тези букви?

Скрит текст:
има поне 6 вида у-ва със софтуер за управление на които може да се ползва феисбук към момента аз ползвам vsphare OS където буквите като и и и ермалък не съществуват в мнемоничната таблица за да мога да ги извикам и да ги ползвам освен това само под windows ,анроид и дистрибуция на линукс може да се пишат тези букви

# 5
  • Мнения: 6 924
Това е някаква извинете за израза "мозъчна полюция". Наличието на даден символ зависи само от текущата локализация на OS. vSphere не е операционна система, за да се занимава с кодови таблици и локализация.
С думи прости...този който е писал това няма представа и познания по темата.
Скрит текст:
vSphere е хипервайзор - не само но за да е по разбираемо. Приложението му е в Дейта център. Не в крайни приложения или клиенти и се явява част от инфраструктурата.

# 6
  • Мнения: 1 153
Той се занимава с ремонт на компютърна техника, принтери, плотери... Май искаше да се покаже нещо пред мен, но във всичките му постове липсвше Й, всяка дума, която трябва да има Й беше с И. Казах му, че освен, че не търся нищо, защото си имам, е и неграмотен. И той отговори, че в момента пишел под това, затова нямал буквата Й. Тъй като не съм навътре в тия неща, реши дали пък не е така и да съм го обидила с това Неграмотен. Ако е прав, ще се извиня, все пак не е по негова вина, че няма буквата.
Много детешко звучи, ако не съм права, реално съм го обидила Sad

# 7
  • Мнения: 6 924
Не бих поверил компютър за ремонт на човек който не може да си подкара нормална локализация на собственото си устройство.
П.с. И този форум работи върху една или повече виртуалки но нямаме проблем с писането на ь Grinning

# 8
  • Мнения: 1 153
И на Й, очевидно Simple Smile Благодаря за отговора, жив и здрав!

Общи условия

Активация на акаунт