За торбичките

  • 2 821
  • 45
  •   1
Отговори

Анкета

Какво правите с торбичките за пазаруване от магазините?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 29 яну 2020, 17:28
* Може да изберете максимум 4 опции.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 573
От доста време пазарувам с пратнени торбички, но в моловете дават постоянно хартиени и найлонови...както и имам 2-3 големи плика пълни с торбички, събирани през годините. Цял шкаф заемат. При родителите ми е същото. Използвам ги за боклук или за пренасяне на нещо. Лека полека намаляват, но нали идват и нови пак...и няма край...

# 31
  • Мнения: 3 943
Имам няколко различни типа платнени торби. Торбичка с дръжки не си спомням от кога не съм купувала. Когато съм взела е била заради инцидентен голям пазар.

На мен болна тема са ми малките торбички,  в които се слагат плодове зеленчуци, маслини, салати, мазни продукти, дребни продукти.. И въобще българинът я използва за всичко. Аз лично когато мога си вземам зеленчуците без торба. Имам си вече платнени торбички и за плод/зеленчук. Но не винаги предвиждам кога ще ми дотрябват.

# 32
  • Мнения: 5 952
Имам няколко различни типа платнени торби. Торбичка с дръжки не си спомням от кога не съм купувала. Когато съм взела е била заради инцидентен голям пазар.

На мен болна тема са ми малките торбички,  в които се слагат плодове зеленчуци, маслини, салати, мазни продукти, дребни продукти.. И въобще българинът я използва за всичко. Аз лично когато мога си вземам зеленчуците без торба. Имам си вече платнени торбички и за плод/зеленчук. Но не винаги предвиждам кога ще ми дотрябват.
А когато маслините не ги слагат в торбичка , а в кутийка и те карат да си я платиш ... от два дни мисля как да процедирам следващия път.

# 33
  • Мнения: 6 991
Маслини дълго време купувах само в буркани. Сигурно е по-скъпо, ама...
После открих едно магазинче до нас, в което са ок да ми слагат в моя кутийка.

# 34
  • Мнения: 3 943
Маслинити ги слагат в кутийка, ама хората допълнително си ги слагат в торбичка. За кутийките нямаме избор, засега.

# 35
  • Мнения: X
За маслините в кутийка е задължително торбичка просто. Кутийката е излишна и от нея обикновено протича, ако не е хоризонтална през цялото време. Щеше да е ок само торбичка.

# 36
  • Мнения: 1 494
Взимала съм няколко пъти маслини в моя кутия в близката Била. Обаче лепенките, които лепват после нямат отмиване Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 928
В близкия магазин ме питат маслините в кутийка или торбичка да ми ги сложат. Иначе по големите вериги не съм пробвала, винаги в кутийка слагат.

# 38
  • Мнения: 3 943
Аз си вземам в кутия и не протичат. Въпросът не е в маслините само. Бяха просто пример. Всичко се слага в торбичка.

# 39
  • Мнения: 10 251
После можеш да използваш тази торбичка. Аз непрекъснато ги използвам, за да не ми мирише кофата за боклук. Прибирам в тях  обелки и всякакви остатъци, когато готвя, прибирам фасове и така не ми мирише кофата за боклук. В еднократните кутийки обикновено храня уличните котки.

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Купих си от Кауфланд четири платнени торбички, които ползвам за зеленчуци и плодове. Удобни са. Ще дам задача на майка ми да ми ушие и само за хляб. Проблем ще са месата, кашкавалите и т.н., които и по-горе са споменати. Там не знам как бихме минимизирали торбичките. Големите вериги дали биха позволили да си носим кутии, а служители им да зануляват кантарите.

# 41
  • Мнения: 3 928
Къде се намират в Кауфланд платнените торбички?

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Намираха се при плодовете и зеленчуците, на втори ред. 1,99 лв. за два броя. Не са от скоро и като че ли не съм ги виждала повече.

# 43
  • Мнения: 3 928
Намираха се при плодовете и зеленчуците, на втори ред. 1,99 лв. за два броя. Не са от скоро и като че ли не съм ги виждала повече.

Благодаря. Не съм обърнала внимание. Ще погледна следващия път.

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424


Огледайте горните щандове зад везните. В Плевен са били там. Закупила съм ги преди два месеца.

Общи условия

Активация на акаунт