Кървене в 16 г.с., страх ме е!😕

  • 1 148
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте хора, искам да ви кажа че съм бременна в 5та г.с.!!! ..днес сутринта получих леко кървене,това ме притесни ужасно мноого.Реших да отида в болница зада разбера проблема и така сега съм в болница на 16г. съм..! Видяха ме на видеозон установиха бремеността ми , но се отчаях от новината че бебчо може да не се задържи и да го пометна спонтано...Сега кървенето е доста по силно ,биха ми две инжекций..и не зная от къде идва проблема да ли е от килограмите,защото едни казват че съм мн слабичка и нямало къде да залепне бебето едва 40кг съм...!.моля всички който са запознати с проблема да ми помогнат това е първата ми бременост и не искам да загубя рожбата си!..благодаря ви предварително😢

# 1
  • Мнения: 646
На 16 или на 26г си? Thinking Много се надявам да е второто.. и все пак по въпроса ти... не е от килограмите, моя приятелка на същите килограми износи и роди нормално! Кървенето не е нормално, но щом си в болница значи си направила каквото можеш, останалото е божа работа.

# 2
  • Мнения: 10
На 16 съм! ... 😕 много ме е страх

# 3
  • Мнения: 481
В заглавието пише 16г.с. а в темата 5 г.с. последно в коя седмица си ? И с какво може да ти помогнат хората от форума.. Нали си в болница, лекарите ще ти помогнат!

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 21:48 от AК47

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
На 16 години е .....

# 5
  • Мнения: 10
Здвавейте приятели , преди дни загубих първото си бебе спонтанно с обилно кръвотечение...! Бях в 5г.с...!
Много ми е мъчно ..защото бях на лекар след като съм го загубила и ми казаха няма бебе това е месечен цикъл , а 2дни преди това на ехографа видяха плода и установиха рискована бременност..!
Незнам на кой да вярвам приятели но истината е една ..загубих бебето си ..
Та въпроса ми е кога може да се правят опити за забременяване..какво да се пие и приема, някой ако е минал през това моля да ми помогне ,защото съм едва на 16години..и незнам кое как стой!😕❤

# 6
  • Мнения: 1 248
На 16 г. има доста други неща с които да се занимаваш. Малка си не го мисли.

# 7
  • Мнения: 10
Много добре знам че съм малка, но водя семеен живот от 8месеца и много искаме бебе! ...годините не са от значение!😐

# 8
  • Мнения: 1 248
Да бе не са от значение... след 20 години друга песен ще пееш, освен , ако не си от малцинството...

# 9
  • София
  • Мнения: 12 006
Здвавейте приятели , преди дни загубих първото си бебе спонтанно с обилно кръвотечение...! Бях в 5г.с...!
Много ми е мъчно ..защото бях на лекар след като съм го загубила и ми казаха няма бебе това е месечен цикъл , а 2дни преди това на ехографа видяха плода и установиха рискована бременност..!
Незнам на кой да вярвам приятели но истината е една ..загубих бебето си ..
Та въпроса ми е кога може да се правят опити за забременяване..какво да се пие и приема, някой ако е минал през това моля да ми помогне ,защото съм едва на 16години..и незнам кое как стой!😕❤
Кой тоя лекар който видя плод на 3 дена закъснение и установи бременност, че пък и рискова??? Според мен не си била бременна. Няма как физически да се установи каквато и да е бременност на 3 дни закъснение. Така че не се навивай излишно. На лекар се ходи на 10-15 дена закъснение при редовен цикъл, ако си с нередовен цикъл и тези дни може да не са достатъчни /късна О/.

zizy ziz - явно детето е от малцинството иначе няма как да е семейна на 16 и да прави съзнателно опити за деца.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 508
Интересно таткото на колко е. Ти знаеш ли, че могат да ти вземат детето, казват, че е в риск и действат. Да не говорим, че и ти се явяваш в риск. Изчакай две години и тогава действай, поне ще можеш да носиш отговорност, както за себе си, така и за детето.
И от малцинствата да си важи същото.

# 11
  • Мнения: 206
Какъв плод видяха в 4 5 г.с.? Възможно е да се е видял плоден сак, но чак и да установят рискова бременност...
Днес е Неделя, според мен седни си напиши домашните за утре и не се занимавай с глупости!

# 12
  • Мнения: 2 755
Какви домашни, "жената" къща върти, не и е до глупости.
Момиче, като станеш на 20 и няколко ще съжаляваш за бързането да се правиш на голяма,  но ще е късно. Виж живота на майка си и свекърва си и бъди сигурна, че и твоят ще е подобен.  Голям кеф, а?

# 13
  • Мнения: 15 356
На 16 си и от 8 месеца "водиш семеен живот"?!?!?А училище?Трябва да ви съдят,че се размножавате на тая възраст.
Живей си живота,момиче,на 40 ще си баба вече,за къде си се разбързала?

Общи условия

Активация на акаунт