Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 590
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Момичета, от къде мога да се снабдя с флакончета за отсипване на пробички?
https://www.burkani.bg/parfumeria

# 436
  • Виена
  • Мнения: 897
Днес успях да стигна и да тествам новия Ели Сааб, Парфюм Есеншъл. Първото впечатление е крем нивеа и нещо, което мама е ползвала през осемдесетте. Бързо отшумя, преди да се сетя точно кой е старият парфюм. После си е розово бозава миризма. Има го и новия Задиг и Волтер, That is love. Не е лош, типично техен си, но аз не съм фен. Истински красив, женствен, елегантен и разкошен обаче се оказа новият Армани Код Абсолю. В приказно златно шишенце

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 16:55 от bombolino

# 437
  • Мнения: 100
Ей, пусто, няма как да пробвам Роял. Един Boots и TKmaxx при мен. А дъното на Rose Couture е “червено”.
Работех във фабрика за миди, миризмата им елегантно “задушавах” с ТФ орходеите. Горкият човек, едва ли предполага творението му, в каква среда се разнася. Безкрайно съм му благодарна. Той и Дейвид Гарет допринесоха за оцеляването ми.😊

# 438
  • Мнения: 6 930
Горкият (любим мой) човек Том Форд, ако знаеш с каква инспирация в главата е тръгнал да създава Black Orchid, хич няма да ти се види странно да вирее парфюмът му в мидена фабрика 😂

# 439
  • София
  • Мнения: 6 166
Каква?

# 440
  • София
  • Мнения: 3 820

Миризмата на мъжко междукрачие.

# 441
  • Мнения: 6 930
Мъжки гениталии, да 😀 И не е като да не е успял да го докара, много "телесен" е черната орхидея, особено като мине малко време..
https://www.telegraph.co.uk/beauty/make-up/whale-vomit-faeces-an … -in-your-perfume/

# 442
  • София
  • Мнения: 6 166
Мии, не му се получило мисля . Ама парфюма го харесвам де, преди много , сега рядко посягам към него, но си го обичам.

# 443
  • Мнения: 2 956
Никога не ги харесах тези орхидеи,ни зиме,ни лете,нито край морето ,нито в Балкана ,нооо прайвит бленда си е друга бира-от там имам поне 5 любимеца 😍😍😍

# 444
  • Мнения: 4 042
На Рояла наистина такива ревюта са писали рускините във фрагрантика, че 5 минути мигах на парцали при първия тест. Нищо общо с очакванията, та дори и с усещанията за нотите, чиято схема във фрагрантика се формира от потребителите на всички езикови версии, така че не са само рускините "виновни". Отделно имам чувството, че може би са спестени някои съставки в обявената пирамида - къде са мангото и ананаса, които усещате, къде е това меденото/локуменото. Или пък това, което е дадено като състав, така е сплетено, че формира съвсем друго възприятие.

# 445
  • Мнения: X
Много е индивидуално това с усещането на ароматите. За мен този Роял е аромат на едновремешния препарат за чинии “Веро”. Сладникав бананово-перилен. Никакви локуми, рози, мед, манго, ананас, цветя или красота.
Важното е това, което усещаш да ти харесва, а не толкова дали съвпада с описанията във Фр. или тук.

# 446
  • Мнения: 313
Мнения за ароматите by Kilian?

# 447
  • Мнения: 2 392
Момичета, пак да питам, къде да пробвам Рояла. В Сердика или БЗ има ли го?

# 448
  • Мнения: 2 956
Мнения за ароматите by Kilian?
Чудесни,скандално-скъпи аромати-отивате в Делириум и пробвате-поне пет гарантирано ще Ви отнесат главата-с моята така се случи...... Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 449
  • Мнения: X
Момичета, пак да питам, къде да пробвам Рояла. В Сердика или БЗ има ли го?
Има го в Сефора със сигурност. Аз там го пробвах. В БЗ не знам, но май би трябвало.

Общи условия

Активация на акаунт