Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 464
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря, Dens, за новата темичка. Flowers Sunflower

Втора кожа и аз мисля, че нямам, но много добре ми пасна Мон Герлен ЕДП. Изпръскала съм 2 бутилки, почнала съм 3-та, 4-та ме чака пълна, сега поръчах и Мон Интенз за допълнителен разкош, пък и цената беше повече от добра.
Много добре ми седи и Скандал. Сексуален, крещящ, обсебващ...няма да изпадам в изброяване на други епитети, че ще ми редактират мнението. Grin Много мой, когато искам да се натрапвам навсякъде хаха. Пойзън Гърл не ми е толкова любим, колкото е този.
С Обувката също се чувствам много добре, като подпис мога да я приема. Изпръскала съм няколко 100-ци от него.


Парфюм за деня - Диор Отровното момиче ЕДП.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 781
За мен това е Molinard Secret Sucre.

# 17
  • Мнения: 2 832
Благодаря за темата!Интригуваща е за мен.Пробвам да свикна с Еуфория на Келвин Клайн , но ще намеря време този уикенд да помириша този прочут Герлен .Ужасно зле се чувствам от аромат на рози или лавандула....та не знам дали ще е моят. Истината е че помирисах една позната жена в супермаркета преди коледа , леле какъв аромат! Искам същия .обаче ми е неудобно да и пиша ,а я виждам в годината веднъж ,не върви да досаждам ,лудо е...Та сега съм в търсене Wink

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Понеже съм студенокръвно си сменям кожата периодично. Stuck Out Tongue Winking Eye
Сегашната ми е Valentino donna noir absolu .

# 19
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 290
Преди години бях върл фен на Лайт Блу на Долче и Габана, много, много го харесвах и винаги го имах под ръка. Тогава обаче хич не се замислях какво излиза, какво ново има и какво друго може да ми хареса. След това същото се случи със зелената ябълка на Дона Карън, пак години само с нея. И после открих тази тема и повече никога не си купих нито един от тези два парфюма  Joy
Засега като втора кожа, най-пасващ и мой усещам Червеното кубче на НР. Мой е целогодишно и мисля, че още няколко пъти ще бъде подновен. Имах колебания, че Либре може да го измести, но вече съм сигурна, че няма такива шансове  Joy

# 20
  • Мнения: 1 563
densi, благодаря за темата Flowers TulipFlowers TulipFlowers Tulip
В момента Chanel Chance eau Tendre го оприличавам като "втора кожа". Имам много любими парфюми, но този го чувствам като част от мен, продължение и излъчване. Използвам го при пътувания, т.к. е подходяш за всякакви случаи.
Не мога да не се похваля с прекрасния подарък с който посрещнах НГ - TF Jasmin Rouge. Това е един от най-въздействащите ми аромати. За мен това е аромат на младост, пролет, жена. Много съм доволна, но не е за всеки ден за мен.

# 21
  • Мнения: 4 418
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Дълго време такъв парфюм ми беше Жадор ,никога не оставам без него, но  вече любимците станаха много ...

# 22
  • Мнения: 5 143
Интересна нова тема. Замислих се. Известно време усещах (почти) като втора кожа Beauty на Келвин Клайн. Но никой друг парфюм не ме карал да си кажа така категорично "това съм аз", както АРОМ. Може би в бъдеще ще открия нова "втора кожа", с времето опознавам все повече аромати, а и предпочитанията ми се променят.

# 23
  • Мнения: 312
Дълги години моята втора кожа беше Tendre Poison на Диор и след като преди над 10 години изчезна от магазините го издирвах и изкупувах отвсякъде. Последните години почти не посягам към него, въпреки че съм се заредила Simple Smile Последно го носих по Коледа, основно защото знам, че майка примира като съм с него, а не е фен на повечето съвременни аромати, които нося.
В момента не само нямам втора кожа, но и нямам нито един ежедневен, кежуъл парфюм, та съм в сериозно търсене.

# 24
  • Мнения: 3 261
В момента най-добре се чувствам в компанията на ТФ Velvet Orchid.

# 25
  • София
  • Мнения: 849
Karen, разсмя ме искрено с тази самоирония  Joy Joy Joy

И аз така.. но имам няколко аромата, с които просто съм АЗ
The Different Company Pure eVe (още от времето когато беше Pure Virgin)
Narciso Rodrigues For Her Musc (розовото огледално шише)
Hermessence Vanille Galante
Jour d'Hermes Absolu
и By Kilian Voulez-vous - когато тази втора кожа е единственото, което нося  Blush

# 26
  • Мнения: 2 184
Благодаря за новата тема!
Моята втора кожа е Коко Мадмоазел категорично,преди ги редувах с Алюр,но първият ми е завинаги мой!

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Благодаря за темата! Преди доста годинки моята втора кожа беше:
Скрит текст:
Обожавах го! Колежката ми го купуваше от Бургас.
След това Coco  Mademoiselle. От него съм изпръскала поне 5,6 бутилки и сега имам 1.
Сега нямам втора кожа и неистово търся такава . Почти всичко, което купувам и нося ми омръзва бързо.

# 28
  • Мнения: 1 426
Heartbeat
Понеже съм студенокръвно си сменям кожата периодично. Stuck Out Tongue Winking Eye
Сегашната ми е Valentino donna noir absolu .
Напоследък и аз усещам, че сякаш именно този парфюм ми е като "втора кожа", дори измести любимеца ми Elixir des Merveilles. За беля обаче тествах Black Phantom By Kilian и тотално ми "отнесе главата"! Боже толкова да е мой, прекрасен е просто! Страхотно гурме, перфектно блендирани нотки, кафе, карамел и лееко усещам скъп алкохол, много деликатно - като повей само. Плътен, мек, обгръщащ като фин кашмирен шал. Трайността е забележителна по моите критерии, на горещата ми кожа над 10 часа, хора искам го! Не мога вече без него! Само той ми е в главата, но не ми е ясно как ще преглътна доста надвишаващата психологическата ми граница цена за парфюм... От официалния сайт ми пратиха и още една мостра подарък на Voulez-vous coucher avec moi, но ме е страх да я тествам. Ами ако и там се появи такава любов, какво ще правя?!? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 30 961
Моята втора кожа са Коко ЕДП Шанел, Табако Ванил и Нероли Портофино Форте Том Форд.

Общи условия

Активация на акаунт