Нашите кухни - 81

  • 48 668
  • 755
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 996
И аз обмислям висок с изтеглящ се душ. Споделяйте мнения.
Има сега и такива високи гъвкави, които се огъват и застават на където ги огънеш.

# 196
  • Мнения: 1 359
Ще мога да дам отзив съвсем скоро от Грое Еуросмарт модел 30305000, но уточнявам, че ще го ползвам на голяма мивка- Тека бахия плюс. Мислехме точно за такъв висок, П образен, с изтеглящ се душ, но така и не успях да си представя точно колко ще стърчи над плота и ще ми вади очите в и без това мъничката кухничка. И в съчетание с голямата отстъпка, която Грое имаха, не се поколебах.

# 197
  • Мнения: 912
Имам този смесител с изтеглящ се душ и не бих го сменила.


Извинявайте, но какъв е точно плота, дали е удобно да ми кажете?

# 198
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 694
И на мен ми се иска среден размер, защото голям би стоял грозно на малка мивка. На каква цена, взехте Грое-то?

Фръц, бих се радвала на снимка.

# 199
  • софия
  • Мнения: 25 482
Извинявайте, но какъв е точно плота, дали е удобно да ми кажете?
Честно казано не знам. Някакъв дъб е.

# 200
  • София
  • Мнения: 3 461

Това е моят.Страхотен е.Имам миялнс та не го ползвам толкова често,но дори за измиването на мивката е супер удобен

# 201
  • Мнения: 912
Извинявайте, но какъв е точно плота, дали е удобно да ми кажете?
Честно казано не знам. Някакъв дъб е.
Естествен материал - дърво или от тези, които са тип ПДЧ?
Много ми хареса

# 202
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Извинявайте, но какъв е точно плота, дали е удобно да ми кажете?
Честно казано не знам. Някакъв дъб е.
Естествен материал - дърво или от тези, които са тип ПДЧ?
Много ми хареса

И на мен много ми харесва. Винаги съм искала точно такъв плот Simple Smile Ще чакам за инфо и аз.

# 203
  • софия
  • Мнения: 25 482
Не е дървен, не мога да се занимавам да го поддържам и пазя. Мисля, че е на Егер, но го избрах по външен вид, останалото беше работа на майстора Simple Smile
Шадоу може би знае и може да се включи.
Може би е този - https://www.egger.com/shop/bg_BG/interior/decor-detail/H3331_10

# 204
  • Варна
  • Мнения: 2 678

Това е моят.Страхотен е.Имам миялнс та не го ползвам толкова често,но дори за измиването на мивката е супер удобен

Прощавайте,  смесителя и мивката на кой производител са?

# 205
  • Мнения: 1 359
....На каква цена, взехте Грое-то?
Ако въпросът е към мен, с намалението взехме батерията за 235лв.

SSSANI, какво е това готиното нещинце, дето си си сложила гъбката в него? Много е яко, не ти се мота из плота Simple Smile

# 206
  • Мнения: 5 081
И на мен ми се иска среден размер, защото голям би стоял грозно на малка мивка. На каква цена, взехте Грое-то?

Фръц, бих се радвала на снимка.
постарах се за теб и клипче да ти покажа,  макар че се затрудних с 1 ръка Simple Smile

380 лв е

1. Реално епо-голям
2.Не мога да кача клипчето. С 2 струи е Kludi

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 14:40 от Фръц!

# 207
  • Мнения: 8 860
Водомерите се ми се намират между кухненския плот  и горните кухненски шкафове и трябва да може да се отваря. В момента има вратичка на стената и не ми харесва. Какви други решения съществуват. Как да прикрия водомерите, хем да не се вижда къде са, хем да може лесно да се осигурява достъп на инаксатора.

# 208
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 694
Кристалин, Фръц, благодаря ви.

Фръц, готина кухня! С кеф да си я ползваш.

# 209
  • Мнения: 6 308
Водомерите се ми се намират между кухненския плот  и горните кухненски шкафове и трябва да може да се отваря. В момента има вратичка на стената и не ми харесва. Какви други решения съществуват. Как да прикрия водомерите, хем да не се вижда къде са, хем да може лесно да се осигурява достъп на инаксатора.
Ако гърба е плочки-с ревизонна вратичка с магнити, върху която се лепи плочка. Не стои никак зле.

За други варианти не съм проучвала.

Общи условия

Активация на акаунт