Модни тенденции в прическите. Тема 12

  • 36 387
  • 726
  •   1
Отговори
# 240
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Lizia,голяма симпатяга си.

# 241
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Ondine, вчера гледах това докато чаках децата по тренировките им (не ми се смейте много, но 3 дни в седмицата консумирам нечовешко количество социални медии контент, докато вися до поредното игрище и се опитвам да не умра от студ и скука!)

# 242
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Мерси. Simple Smile

Зелената серия на Джойко (body full май се казваше) съм я имала преди години, като бях с по-дълга коса. Всички серии за плътност ми стоят отлично на опашка - сякаш става по-дебела и жилава, но ужасно на пусната коса. Не знам на какво се дължи, но това са дългогодишни наблюдения. Като ги ползвах, веднага връзвах.

Днес си направих експеримент с пяна и мъгла от лак, мачкане с пръсти. Постигнах си небрежния вид, матира се леко - не е така лека, хлъзгава и подвижна. Много добре стана, само че сутринта трябва да играе шампоанът. Това е причината стилизиращите продукти винаги да ми застояват - независимо колко минимално слагам - ужасно замърсяват и утежняват косата ми, а от градските условия полепва прах. Да не говорим за сутринта след това - една мръсна, слепнала и смачкана коса. С текстуриращите кремове за коса (за обем) е същото. Даже имам два "иновативни" продукта - пяна-сух шампоан и спрей за обем, които са си обикновени пяна и лак и имат същия ефект.

Същото ще се случи и на Татяна. Иначе за някакъв случай, за един ден става. Не съм пробвала с плоска четка.

Между другото с тази права коса, ако не я подвия с въртящата четка, пластовете стърчат. Grinning Ще пробвам и с дифузер, ако го намеря.

В момента като финиш с цимент термик ми е най-добре. Запазва формата без да замърсява, както и косата ми здрава. Доволна съм и от банановата храна - като маска не я харесах, но накрая видях, че може да се ползва и като финиш.

За текстура, обем и леко матиране сухите шампоани са ми най-добре.

# 243
  • Мнения: 3 267
Lizia, перфектен цвят и прическа. On_Dine, чудя се какво не си харесваш. Супер красива ти е косата и прическата. Според мен е много младежка и феерична.

# 244
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Ми, какво да кажа, сигурно женска му работа... Grin Laughing

# 245
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Боже, какви неща имало в Ютюб...аз нали винаги мога да завъртя един кок дори не съм знаела!







PS АКо ставам досадна (не)деликатно ми го кажете. Имам нужда от някаква промяна в косата и вие сте потърпевшите!

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 16:45 от Agent Provocateur

# 246
  • Мнения: 18 551
Агент, какво ти се иска? Тук все такива сме се събрали, нали затова е темата..за промени. На чен много ми допада на първото клипче, в ляво тъмната коса до ключицата, която е нещо като дълга черта. Не,
че ще се направя така, защото си искам още дългата коса,но много ми харесва.

# 247
  • Мнения: 2 584
Някой ползвал ли е тази боя?

# 248
  • Мнения: 5 832
Някой ползвал ли е тази боя?


Ползвах я над година, някакъв кафяво-златист цвят беше. Добра боя е, покриваше ми белите коси, не беше агресивна и като трайност беше ок. За други гами цветове не мога да кажа.

# 249
  • София
  • Мнения: 3 833
Matrix е хубава, качествена боя, цветовете отговарят и дава траен блясък. Не е агресивна. Една от най-добрите сред професионалните марки бои е.

# 250
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Матрикс е трайна боя.Имат хубави и наситени цветове, единствено не ми хареса ,че косата ми с нея става много суха и и трябва повече време да се оправи.

# 251
  • Мнения: 1 997
Matrix е хубава, качествена боя, цветовете отговарят и дава траен блясък. Не е агресивна. Една от най-добрите сред професионалните марки бои е.
същото мнение имам

# 252
  • Мнения: 1 947
Аз не разбирам от боядисване и от "правилата" при постигане на разни цветове, но нормално ли е като слагам по-светъл цвят от моя на главата, да се получи по тъмен от сегашния ми? Не би ли трябвало да не хваща въобще?

# 253
  • Мнения: 2 584
Аз не разбирам от боядисване и от "правилата" при постигане на разни цветове, но нормално ли е като слагам по-светъл цвят от моя на главата, да се получи по тъмен от сегашния ми? Не би ли трябвало да не хваща въобще?
Ти ли се беше правила с MM Beauty?

# 254
  • Мнения: 1 947
Да, аз. Бях ползвала 06 лешник, но стана по-тъмно. Не е грозно в никакъв случай, но исках с един тон по-светло от моето. Имам по-назад качени снимки.

Общи условия

Активация на акаунт