Модни тенденции в прическите. Тема 12

  • 36 347
  • 726
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 14 285
Мерси,  дами! Така или иначе я имам, ще я пробвам и ще споделя резултат. Иначе два пъти правих приятелка с нея, хубави цветовр излязоха, но тя няма бели коси. Не е споделяла да и е агресивна, но то от коса до коса...

Тези два цвята ще меся:

# 181
  • София
  • Мнения: 2 934
Аз като ходех при една фризьорка от която бях много доволна, точно с Алфапарф работеше и ми беше страхотна косата с нея.

# 182
  • Мнения: 6 933
Зависи от основа и цел Simple Smile аз изсветлявах с 2-3 тона, боядисвах се със 6-ца или 7ца и след седмица дължините ми ставаха рижи въпреки коректорите, покритие на белите коси-силно незадоволително при мен. Мъчих я почти две години и преди Коледа се боядисах с Permessе. Дължините все още са супер, белите коси не са се показали(като изключим израсналите корени), малко по-пресушена си усещах косата спрямо Алфапарф и другото неприятно е, че 6цата се получи доста тъмна, още ми е трудно да се възприема и се ядосвам, че не пада бързо Grinning
Видях, че споменавате и BES-преди години 6.1 беше любимия ми цвят, но само през първата седмица след боядисването Grinning

# 183
  • Мнения: 1 656
Може ли да препоръчате някакви ролки, с които буклите стават все едно са правени с преса?

# 184
  • Някъде там
  • Мнения: 4 808
Ползвам на brelil, не знам дали е разрешено да прикачвам снимка на продукта да не стане реклама
Мирише много вкусно на ванилия, по малко се слага, една опаковка ми стига за цяла година. Фризьорката ми я ползва и от нея я взех. Както и почти всичко по принцип.
От този сайт ще си поръчвам боя за корените на nook ще пробвам и пяната .
Благодаря,че сподели с нас.
Страхотна коса имаш Simple Smile
Ще пробвам с тази пяна да начупя косата на дъщеря като при теб.

# 185
  • Мнения: 171
Искрица, не мисля че ще постигнеш начупване с нея. Аз по принцип я ползвам като термозащита преди сешоара, дава гладкост, плътност, ухае мн хубаво и косата не ми се омирисва от цигарите примерно (гаден навик) до следващото миене. За начупване с дифузера примерно по-добре с обикновена пяна за коса, според мен, има повече фиксиращи свойства. Тази на брелил по-скоро защитава косата, за мен е незаменима, но косата си ми е свикнала и затова казах, че не мога без нея.
 Една уникална маска на същата фирма мога да похваля, но май не се намира онлайн- Нумеро с авокадо (лилава опаковка). На мен тая маска страшно много ми помогна, но я ползвах близо 2г почти само нея и сега съм с друга за разнообразие. Всеки път като си измия и направя косата с нови продукти ми става сплескана докато свикне. По тази причина си ползвам един шампоан докато свърши и тогава чак го сменям, като съм се примирила че след първото миене няма да се харесам. Същото е с почти всички маски и финиши, чак на второ четене ми харесват.

# 186
  • Мнения: 1 212
raja_nikol благодаря ти Blush
Но честно, не знам, нищо не отбирам от бои, ходя на фризьор, мога да я питам? Stuck Out Tongue Winking Eye

Ако не те затруднява Yum

Цвета е постигнат с fanola смес 12.7 и 10.01.
Само че ние от август 2019 сме започнали да 'вървим' към русото, така да се каже(без обезцветяване).
Като октомври имам правени кичури и боя и от тогава ходя само за поддръжка на цвета.

# 187
  • Мнения: 17 969
Брагодаря ти! А предполагам цялата коса сте боядисвали през това или? Защото аз редувам, веднъж цялата, после само корени, уж за по-щадящо

# 188
  • Мнения: 1 212
Моля Blush
Боядисва ме цялата като ходя. Но аз например ходя на месец и половина-два. И всеки път става все по-хубаво Heart
Бих ходила всеки месец ако можех, но трудно намирам време покрай децата Animal Hear No Evil Grinning

# 189
  • София
  • Мнения: 936
Момичета, мога ли да помоля мацката, че не мога да намеря поста, която си беше купила Пре уош пилинг маската за коса на Балеа ако е удобно да напише баркода. В ДМ ми казаха, че само по баркода могат да проверят евентуално ако има някъде останала от нея. Благодаря предварително!

# 190
  • Мнения: 1 424
Пристигам с ъпдейт относно моята поръчка от чистдом. Днес ми върнаха парите по Еконт и изказаха извиненията си Simple Smile Все пак съм доволна, честно казано не вярвах, че ще го направят.

# 191
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 465
Днес бях на фризьор и се опитахме да направим най-близкото до желаната от мен прическа, само че я оставихме с два пръста по - дълга и следователно горните пластове няма как да са толкова къси


Снимката е правена сега, на мека изкуствена светлина и цветовете не са реални - през деня чернее, но се вижда светият корен. Надявам се с една боя и малко повече оформяне / разрошване да стане по-добре.

Тази боя "опушена стомана" за съжаление никак не е трайна.

# 192
  • Мнения: 3 266
OnDine, много ми харесва косата на първата снимка и като цвят и като форма. Супер е!

# 193
  • Мнения: 5 240
По молба на съфорумка качвам снимка. Току що се селфнах в тоалетната на работа.  Подчертавам- нито е мита от 3 дни, нито ресана, нито нищо. Ще накарам моя да ме снима отзад как стои цвета, да видите. Не съм ходила на матиране още. Тази снимка е на дневна светлина в слънчев коридор. Ще я махна за това не ме цитирайте моля.
Сега виждам, че не се вижда реално. Ще ви кача на слънчева светлина като снимам.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 15:28 от ЗЛОДЕИДА

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
ОnDiNe, много ми харесва цвета ти, като и аз харесвам БоБ много. Само дето трябва да поизчакам да ми порастне косата пак, че тоя път доста я обрулих. През последните 3 години бая нещо смених: https://photos.app.goo.gl/RkFNsjprm6zMMDsQ6

Общи условия

Активация на акаунт