👒Нови придобивки в гардероба - 56

  • 103 074
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
А има ли идентификационен номер на етикета или вътре в раницата?

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 14:08 от Nina_Z

# 721
  • Мнения: 31 288
Честита! Абсолютно сигурна бях. Ще взема и аз да си купя нещо готино тези дни от марката.

# 722
  • София
  • Мнения: 431
Ох, не съм разбрала, че така става... Ето, качвам склрийншот от телефона, че ми е най-лесно:



Alpha е серията иначе и има доста цветове. Аз взех черна. Ще я понося и ако е удобна, бих купила и цветен вариант.

А има ли идентификационен номер на етикета или вътре в раницата?
Има, да, отделно етикетче с баркод и отдолу номер. Беше закачено на ципа на вътрешния джоб. На самата раница не съм заглеждала на има.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Чудесно!Наистина не знам какво да си мисля.Явно имат двоен аршин.Знам ли..Моите сандали бяха трагедия.Други потребителки също се бяха оплакали тук от определени марки/стоки от сайта

Честита да ти е,със здраве и много усмивки да си я носиш!

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 523
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 725
  • Мнения: 4 424
Тедичка ,честито !Много хубава,а цената каква беше?

# 726
  • Мнения: leet
Тедичка, честита, със здраве да си я носиш!
Има доста аутлети, физически и интернет, където има чанти на марката по 70-80 евро. Днес гледах, че и в сайта на BestSecret имаха няколко модела на тази цена

# 727
  • София
  • Мнения: 431
Нищо не ми говори този Best Secret, ще погледна. Аз я взех за 380 лева. Намалена беше от 600 и малко. Nina_Z спомена, че често пускат добри намаления в официалния сайт, така че и там ще следя. Тази ми е първата на бранда, но много ми харесва като дизайн и качество. Не вярвам да е последната 😇

# 728
  • Мнения: 823
Супер е раничката ,Теди ! Със здраве да си я носиш Simple Smile Имам чанти и раница на марката на по 4-5 години ,не са мръднали .

# 729
  • Мнения: leet
Нищо не ми говори този Best Secret, ще погледна.
Best Secret е аутлет подобен на yoox, който е с покани. Доставката им е доста евтина и връщането е безплатно.

# 730
  • Мнения: 2 445
А има ли идентификационен номер на етикета или вътре в раницата?
Не съм запозната с марката, но само за протокола ще вмъкна, че на пазара има доста ментета, с бар код или сериен номер и както там се полага за бранда. Чела съм по чужди форуми за нещата, които ме интересуват. Скъпите фалшификати си искат доста ровене, четене и проверки. Има си и списъци за определени серийни номера, които ползват фалшификаторите. Пак казвам с обсъжданата марка не съм запозната и не проявявам интерес, поне за момента.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
А има ли идентификационен номер на етикета или вътре в раницата?
Не съм запозната с марката, но само за протокола ще вмъкна, че на пазара има доста ментета, с бар код или сериен номер и както там се полага за бранда. Чела съм по чужди форуми за нещата, които ме интересуват. Скъпите фалшификати си искат доста ровене, четене и проверки. Има си и списъци за определени серийни номера, които ползват фалшификаторите. Пак казвам с обсъжданата марка не съм запозната и не проявявам интерес, поне за момента.
Ясно.Много ти благодаря, goddes! Сега разбирам,защо когато съм проверявала мои чанти по кода/номера,освен модела ми изписва също и от кое място/район,адрес е направена покупката,и от кой магазин( името му).Все си мислех,че чак такъв ферман,никому не е нужно да чете,но явно хората си знаят защо го правят.Освен цялата тази информация,понякога ми е изписвало и колко още бройки остават налични в магазина.

П.П Сега ми стана смешно,но като каза за скъпите фалшификати,вчера споменах,че бях горд собственик на такъв,преди 15г.Чантенце от деним на Диор
Наистина беше разкошно направена.Един приятел ме будалкаше,че чантата ми била за компакт дискове(заради логото CD,отстрани на дръжката) Joy Grinning

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 22:00 от Nina_Z

# 732
  • Мнения: 2 445

Ясно.Много ти благодаря, goddes! Сега разбирам,защо когато съм проверявала мои чанти по кода/номера,освен модела ми изписва също и от кое място/район,адрес е направена покупката,и от кой магазин( името му).Все си мислех,че чак такъв ферман,никому не е нужно да чете,но явно хората си знаят защо го правят.Освен цялата тази информация,понякога ми е изписвало и колко още бройки остават налични в магазина.

П.П Сега ми стана смешно,но като каза за скъпите фалшификати,вчера споменах,че бях горд собственик на такъв,преди 15г.Чантенце от деним на Диор
Наистина беше разкошно направена.Един приятел ме будалкаше,че чантата ми била за компакт дискове(заради логото CD,отстрани на дръжката) Joy Grinning
Една значителна част от брандовете, поне по-скъпите предлагат и услугата: изпращаш артикула и те установяват REAL или FAKE, но са малко. Това при положение, че си готов да дадеш половин или цяло състояние за нещо, за което в магазина се налага да дадеш 2-3 пъти повече или си има ред и трябва да чакаш години, защото не си световно нашумяла звезда, за да ти го подарят.
Така е, някой фирми предлагат пълно инфо за артикула.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
За сега установявам,чеПинко-вците са най-подробни в инфото,а управителите на магазините им са най-големите симпатяги Stuck Out Tongue Winking Eye Даже правят и отстъпки.

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 23:31 от Nina_Z

# 734
  • Мнения: 2 445
За сега установявам,чеПинко-вците са най-подробни в инфото,а управителите на магазините им са най-големите симпатяги Stuck Out Tongue Winking Eye
Всички предлагат. Зависи на кой ще попаднеш, но ако е официално запитване, едва ли ще откажат. Отделно се намира достатъчно информация, кой шев, как, копче, бар код. Просто иска време. Има хиляди, дори десетки хиляди  страници изписани само за една марка... Всичко зависи от това дали на човек му е приоритет.

Общи условия

Активация на акаунт