👒Нови придобивки в гардероба - 56

  • 102 900
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 969
А вие пробвали ли сте нещо тяхно? По принцип не държа да нося естествена кожа. Имам много якета и палта и едва ли ще се оженя за това. Разбира се държа да са качествени.

Аз, не! Съотношението, цена- качество, ме отказаха Simple Smile

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Да най-вече това.Цена-качество.

# 182
# 183
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Браво Chloe!

Малко офтопик,но миналия месец бяхме в един оутлет до Неапол(Designer outlet La Reggia Marcianise) и разгледахме и магазина на Liu jo.Чантите и раниците бяха пак на много изкушаващи цени.Имаше -20% за деня и така излизаха по около 55/60 евро бройката.Питах ги дали може онлайн да се поръчва(някои го правят),че да ги вземем на абордаж,но казаха,че им е невъзможно да се занимават с доставки.
На Fracomina якетата с пух,бяха по 60 евро също,в много хубави цветове и в различни дължини.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 15:50 от Nina_Z

# 184
  • Мнения: 1 396
Виждала съм яке на Алеса от изкуствена кожа, което е обелено, от тогава имам едно на ум. Последното яке, което купих от естествена кожа беше около 250 лв. и го нося трета година без щети. Не бих взела изкуствена кожа за над 100 лв. Алеса според мен са с ужасно надути цени. Има едни абсолютно изчистени потници на Зара от полиестер, мисля по 16 лв. Постоянно се предлагат в различни цветове. Същите  ги има в Алеса за около 50лв. Не искам да звуча все едно им правя антиреклама, а просто смятам, че са с неоправдани цени, но ако има кой да ги плати няма лошо.

# 185
  • София
  • Мнения: 6 224
Аз имам изкуствени кожени якета от Зара, Мохито, Ресървд, купувани за по 60-80 лв. Само едно ми се е обелило, ама след поне 3 години носене и пране в пералня и после сушилня, имам и естествена кожа за по 250-300.
Тоест, ако ще давам 200 лв, ще дам още малко и ще е естетвено.
От Алеса имам 2 поръчки, и двете върнах.

# 186
  • София
  • Мнения: 217
От къде си купувате кожени (естествена кожа) якета по 200 лв.? Аз не съм попадала на такава цена.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 353
В Зара и Страдивариус има по 200лв.,а сега на намаление бяха около 120лв.

# 188
  • Мнения: 1 396
На Пиротска има няколко магазина, които сигурно са от 20 години  там. Моето е от един, който се намира срещу Халите. Не ми е първото яке от там и нямам забележки.

# 189
  • София
  • Мнения: 2 376
От къде си купувате кожени (естествена кожа) якета по 200 лв.? Аз не съм попадала на такава цена.
Имам страхотно яке от Манго, естествена кожа за малко над 200 лв. И на други марки съм виждала, стига човек да се разрови малко Simple Smile

# 190
  • Мнения: 3 267
Благодаря, момичета. В никакъв случай не се сърдя. Полезно ми е това. Аз имам няколко якета от естествена кожа. Не си търся кожено яке. Това на снимката от Алеса доста ми хареса. През годините много често засичам тяхна реклама как държат на качеството. Но не съм поръчвала нищо досега.

# 191
  • Мнения: 222
Разликата между потник от Зара и потник от алеса е че тези в зара стават на топчета от едно носене а потниците от алеса ги сравнявам с тези на адидас. Плата им е качествен, циповете винаги работят и също са качествени (за разлика от мегз например), шевовете са равни и имат вътрешна подплата или мрежа точно като тези в адидаса и не се разширяват като тези в зара. И мен не ми се дават 50лв за потник винаги но честно казано предпочитам тях като качество.  Прикачвам снимки. Лилавият и белия са от алеса а оранжевите от Зара и бершка
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 09:15 от bubanka

# 192
  • Мнения: 757
Да се върна на темата за кожените яке, аз имам за 250 от Манго и изобщо не съм доволна.. след един сезон не изглежда никак добре

# 193
  • Мнения: 5 832
Есента на 2018- та си купих яке естествена кожа от Страдивариус за няма и 200 лв. и го сцепвам от носене. Относно Алеса, аз също не проумявам какъв е този фурор на пазаруване от тях. Цените им са близки до някои световни брандове. Моделите им са меко казано инфантилни на 90 %. Особено като почнат да вадят някакви колекции в цветове стил Гери Никол и Тита - то бонбонено розово с бебешко синьо, мрежи, лентички, абе да има материал. Да, имат и попадения, но много рядко, а цените им хич не са ок. Имам приятелки, които са си купували техни неща, ами не съм впечатлена за тези цени.

# 194
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Моля ви, едно яке и после три страници коментари. Sad
Няма нужда всеки да споделя за своето яке. Темата е за нови придобивки и нека си остане такава.

Общи условия

Активация на акаунт