Плетене

  • 2 437
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 976
Мили дами,

Искам да се науча да плета. Като казвам плета, имам предвид - чорапки, шапки, шал, играчки, ръкавички, такива неща. Мисля, че това е на една кука? Или на две, знам ли...
Тъй като и двете ми баби починаха, а бяха майстори хейй та дрънкаха, още ме е яд, че не проявих интерес да се науча тогава от тях... Мога ли да направя това с уепци онлайн, от видеа и прочие? Ако знаете добри линкове и пр. ще ви бъда благодарна.

# 1
  • Мнения: 6 843
Тогава скачай в темата за плетене - Бримките броим, за зимата се готвим - тема 97,  там ти пуснах отговор.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1073268.new#new

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 01:39 от Diorela

# 2
  • Мнения: 1 976
Благодаря ти, но мисля, че май ми е рано за темата. Абсолютно начинаещ съм, да. Едната ми баба плетеше на една дебела кука, другата на две тънки. С 5 ми звучи.. Уляля

# 3
  • Мнения: 6 843
Въобще  не ти е рано, там е най-подходящото място да се научиш и да си спестиш много усилия и несполуки в началото. Няма смисъл тук отделно да пишем. А и в темата много повече хора ще ти помагат. Надали ще видят тази нова тема. Аз съм малко понапреднала начинаеща, която се е учила от клипове да плете,  но помагам с каквото мога.
Не е трудно с 5, просто иска свикване как да ги държиш, за да не се изнизват. На мене ми е по-лесно да плета ръкави с 5, отколкото с обръч.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 01:46 от Diorela

Общи условия

Активация на акаунт