Любители на кучета - 101

  • 21 985
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 9 850
Не е до навици, а до възпитание.
Дано успеете да се справите с доминантна порода като чау чау.

# 346
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 433
Джуджанка, благодаря че питаш. Hug Барби винаги си спи малко встрани, важното е да е допряна до мен. Анабелата от друга страна все гледа да е отгоре ми. Иначе всичко е наред вече, скандали има само за храна /паднала гранула, троха/ от време на време. Вечно гладни са. Дисциплината ни много куца в момента, Барби попива лоши навици от Анабел, а не обратното както се надявах, но ще се справя някак.

Междувременно Анабел изгриза масата в кухнята, изяде едни чехли и цял чувал играчки, а аз всеки ден се възхищавам колко е грозна. Grinning

# 347
  • София
  • Мнения: 23 036
Привет! Следя ви, но нямам време да пиша. Разбира се веднага ще уважа призива на джуджанка с един сериозен млад мъж. Grin



# 348
  • София
  • Мнения: 571
От моя опит с кучетата, независимо от породата, мъжките ни са били по- агресивни, затова взехме женски бултериер. Малката ми дъщеря й досажда, премята я докато спи, въобще не се съобразява с кучето и то досега проявява изключително търпение. Надявам се такава и да си остане.
При нас има друг проблем- навън, когато има други кучета, направо оглушава, въобще не слуша. Пробвахме с лакомства да я учим, но не се получава и потърсихме учител. В петък ще е първият урок.

# 349
  • София
  • Мнения: 2 958
Барби, наистина ли си очаквала, че непослушното куче ще се промени първо? То е като децата, първо учат магариите, а после се облагородяват Joy

Харли с такава неприязън гледа. Joy Не е редно така да му нарушаваш спокойствието.

# 350
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
От моя опит с кучетата, независимо от породата, мъжките ни са били по- агресивни, затова взехме женски бултериер.

Комшийката се чуди как са ме опази от тяхната бултериерка. Голяма е фога Салито и всеки път я закачам да играем, като се засечем пред блока. Аз я предизвиквам с лигав тон, а тя милата ще се счупи от стойки и кършене на талия. Така й се играе. Но разбирам стопанката и мъжа й - страх ги е хората, че бултериерката е много масивно и мощно куче. Няма да ме нарани от лошотия, тя е прекрасно куче. Но не си преценя колко е силна и в играта може да ме събори или посини цялата.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 23:20 от `ТуиГ

# 351
  • Мнения: X
Снощи като извеждахме Арчи ако знаете каква прелест видях... жалко, че не си бях взела телефона да го снимам. Но пък беше и тъмно и той черен. Огромен рунтав красавец. Като мечка, но добричък. Не закачаше домашните кучета, даже напротив. Много дружелюбен. Нов е в квартала, не съм го виждала досега.Момичето, което беше с нас  каза, че е прогонил питбул, който щял да нападне нейното куче. Ако го видя ще му купя храна. И ще го снимам.Simple Smile

# 352
  • Мнения: 2 433
Барби, наистина ли си очаквала, че непослушното куче ще се промени първо? То е като децата, първо учат магариите, а после се облагородяват Joy

По его време, в което Тара се понасяше с всички кучета, в градинката я знаеха като "лошият бигъл". Учеше другите кучета на магарии - я да се въргалят в някоя гадост, я да ходят да просят храна в (не до там) близкото заведение, да оглушават прилично всички в тон. Абе.. май им е по-добре без нас Simple Smile
letas, може би има някаква зависимост, по-скоро, че мъжките по-често се опитват да са доминантни, но недей да лежиш на това. Всяко куче се държи според дресировката си, при едни е нужно повече внимание, при други по-малко, но това не значи задължително, че женските им трябва по-малко. Всяко куче си е индивидуално.


Туиг, добре правят хората, като си знаят магарето, ако си спомняте миналата зима един алабай(бебе уж) ми извади капачката на коляното от любов. Просто не си знаят габаритите и могат да наранят, като съвсем не им е било това умисълът.

# 353
  • Мнения: 5 582
Вижта на какво попаднах в една група. Сигурно няма да се чете от телефон,аз едва го виждам на компютъра. Ако някой има подобен списък,да го сподели, Тест за социализация
Скрит текст:

РЕД. Имало много такива списъци в интернет. Открих топлата вода Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 09:56 от Трапезица

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 5 903
Нали ви казах, че ми свърши диванът? Сега трябва да спя върху масата.

# 355
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Когато се роди нашето момченце, Марто беше млад и много щур особняк. Но...разбра, че Пепи е наш.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:57 от Кришка

# 356
  • Sliven
  • Мнения: 249
Нали ви казах, че ми свърши диванът? Сега трябва да спя върху масата.


Олеее, всички са уникални!
Tintina, всеки път се ядосвам, че има реакция само харесване Hands Plus1 искам и Heart и JoyJoyJoyJoy смяяях, много смях.

# 357
  • Варна
  • Мнения: 10 434
Нали ви казах, че ми свърши диванът? Сега трябва да спя върху масата.


Купете си по-дълго диванче, моля. 😂😂

Ха,Кришка, как гледа. 😂😂😂

# 358
  • Бургас
  • Мнения: 5 903
Няма пари за по-дълъг диван. Този като свърши съвсем, тогава ще го мислим:)
Кажете ми, моля, откъде мога да купя еленски рога за гризане?
Туиг, нали Швепсът имаше такъв рог?
Кришка, много харесвам дакели...

# 359
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Няма пари за по-дълъг диван. Този като свърши съвсем, тогава ще го мислим:)
Кажете ми, моля, откъде мога да купя еленски рога за гризане?
Туиг, нали Швепсът имаше такъв рог?

Да, на нас ни е подарък, но но го има в zooplus.
https://www.zooplus.bg/shop/kucheta/lakomstva_za_duvchene/chewie … a_davchene/434262
До скоро беше намален с 2-3 лева. Сега е на нормална цена, но сигурно пак ще го пуснат в промоция.
Много съм доволна от него. В момента, в който Швепса отцепи, че става за лигавене и точене на зъби, се превърна в една от любимите му играчки и занимавки.

Общи условия

Активация на акаунт