Любители на кучета - 101

  • 21 984
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Налазването на кухнята е точно като разхвърлянето на играчките при децата - сигурен знак, че идват в кондиция и са готови за подвизи. Болни и недоволни няма да го направят.
Браво на вас!

.. а кьОфтенце нещо, кашкаМвалче ... не се ли почерпихте? А?

# 46
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Наде, много е мило да ги гледаш как растат заедно. Heart Eyes

Вижте какво си имаааам. ❤️

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 16:45 от DespicableMe

# 47
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 256
Деспи честито.Със здраве да си я носиш bouquet

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 5 903
Налазването на кухнята е точно като разхвърлянето на играчките при децата - сигурен знак, че идват в кондиция и са готови за подвизи. Болни и недоволни няма да го направят.
Браво на вас!

.. а кьОфтенце нещо, кашкаМвалче ... не се ли почерпихте? А?

ПочерпиФме се със свински далак:)

# 49
  • София
  • Мнения: 9 850
Деспикабъл, честито Simple Smile Аз си мисля все по-често лапички да си направя.

# 50
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Aз умувах дълго, гледах различни символи, лапи...и накрая реших, че мутрата му е достатъчно красива. Joy Ама ти имаш много пуФкавели.

# 51
  • Мнения: 707
Здравейте!
Извинявам се, че така нахълтвам в темата, но много искам да попитам нещо...

Имаме Кане корсо, мъжко, на 2 години е. На 27.12 го заведохме на лекар, защото беше спрял да яде, повръщаше... Абе, нямаше го никакъв...
Пуснаха му изследвания и креатинина беше 1069... Започнахме лечение, като имаха съмнение, че кучето е отровено..... На 03.01 креатинина беше 960.... Кучето живна, започна да се храни...
Днес нови изследвания... Креатинина се е вдигнал пак до 1069 Sad лекарите се чудят какво става, защото в кучето наистина има промяна в положителна посока, ама тоя креатинин...
На някой случвало ли му се е и каква може да е причината?
При нас лекарите вдигат рамене и май направо си го отписват Sad
Какви изследвания още да направим? Само кръвни са му пускани.....

# 52
  • Мнения: 18
Благодаря за темата и корицата, Сиви.
Всички муцунки са толкова прекрасни 🤗. Ние с Аря имаме проблем със социализацията. От два месеца излизаме и до сега не се е заиграла с никое куче. Много, много я е страх. Как ли не се опитвах, поне да се доближи до някое, да се подушат, но подвива опашка и бяга, ще се удуши на повода да се дърпа. Вече си мисля, че така ще си остане (явно съм и достатъчна в игрите, защото наистна много се гоним и забавляваме навън), а ми се искаше да си играе и тя с другите кученца. От хората по няма страх. Според вас има ли шанс с времето да се промени?
Дали е още твърде малка?
И ето една слънчева усмивка от Аря.
Скрит текст:

# 53
  • София
  • Мнения: 8 348
Светли, не давай да я душат. Разбери се със другите собственици за това. Иначе, отвате там, където играят други кучета и заставате отстрани, просто да гледа.
А ако искате да се запознае с куче и имате познят подходящ, другото куче трябва да е с гръб първо, а не да са очи в очи.

Лили, бих направила консултация с още поне един лекар. Дори човешки, яко се налага. Винаги може да подскаже нещо

# 54
  • Мнения: 5 582
Лили,поискайте второ мнение. Правилно са ти казали,говори с познати лекари. Други показатели имате ли изследвания, чернодробни? Ехография на бъбреци,черен дроб,други органи?
Кажи град,да помислим за лекари.

# 55
  • Мнения: 18
Possessed, много благодаря 💐Явно аз бъркам и съм правила всичко неправилно. Сега, като се замисля, когато има куче в гръб тя тръгва след него до момента в който то се обърне, като светкавица се обръща и побягва в друга посока. Безкрайно благодаря за съвета, ще опитаме и се надявам, че с повече търпение ще се получи.

# 56
  • Мнения: 707
От Ловеч сме, но ще мислим за лекари в Плевен. Тук го водим при най-добрите, но....
Пускани са му само кръвна картина, амилаза, креатинин, фосфор...



Това са днешните изследвания.....
Всеки ден е на по 2 системи, инжекции, лекарства... От днес на специални гранули за бъбреците уж, друго не трябвало да яде... Но според мен не е натровен, явно е друга причината...

Ще съм благодарна, ако някой има мнение за лекари в Плевен..

# 57
  • Мнения: 14 715
Ейй Дес,сууупер! 🤗 Много яко! И аз съм набелязала няколко,но още не съм се решила.

# 58
  • Мнения: X
Деспи, супер! Ерос е увековечен.Simple Smile

Арчи се излежава и гледа телевизия Smiley





Не обръщайте внимание на духалката.Smile Горе е, защото я беше нарочил. Сега не я забелязва.

# 59
  • Мнения: 5 582
Лили,виж във фейсбук групата за помощ от ветеринари.

Вярвам,че ветеринарите му правят най доброто.
Дръж ни в течение. Мислено сме с теб!

Общи условия

Активация на акаунт