Сполучливи имитации на маркови парфюми - 32

  • 71 940
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Сравнявайки пирамидата явно 181 е "Idole" на "Lancome". Може би има промени някакви в списъците им, но Рефан не дават списъците си за преснимане и публикуване, защото били глобени от НАП /така се оправдават/.

# 31
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
Аз не бих купила нещо, което не знам на какво е имитация. Нека си крият списъците, има и други производители. Жалко Sad

# 32
  • Мнения: 654
Рефан и без това започнаха да догонват другите. Във физическите им магазини дали са ясни кои са аналозите?

# 33
  • София
  • Мнения: 247
Здравейте!
Вчера си купих номер 181 на "Рефан" и продавачката ми каза, че е "Idole" на "Lancome", а в темата пише, че е друг. Тя ли се е объркала? Ароматът е много свеж и траен, сладникав (но не прекалено), та затова искам да разбера кой е всъщност. Grinning
Точно Idole Lancome е 181, аз също си взех, прекрасен е, много ми харесва! Тук в темата видях новите парфюми които излизат, отидох в магазина, има си списъци, тествах и харесах този, в старата тема на страница 35 са публикувани новите на Рефан:
044. Гучи Гилти
045. Олимпия Легенд
046. Скандал Париж
047. Код абсолю Армани
140 Лейди мил. Емпайър
161 Либре
181 Идол Ланком

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Рефан и без това започнаха да догонват другите. Във физическите им магазини дали са ясни кои са аналозите?
Във физическите им магазини ги има списъците, но ако искаш да преснимаш или да ти го пратят списъка, както правят другите производители, не разрешават.

# 35
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
На мен не са ми давали и да го видя прословутия списък, а веднага започват да ми препоръчват Обувката, Скандал и т. н. Ми аз може да ги имам вече и да търся нещо ново 🤔

# 36
  • София
  • Мнения: 4 434
Във физическите им магазини ги има списъците, но.....
Не във всички магазини ги има. Hands V

# 37
  • Мнения: 67
Има две различни фирми Рефан. "Официалната" е тази, в която се предлагат и капсулованите парфюми и която има онлайн магазин .  На тях им е забранено да използват името на копирания парфюм. Другата е с малките магазинчета за наливни парфюми, там има списъци.

# 38
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
А кой забърква парфюмите, които се продават в малките магазинчета?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Мислих си, че са едни и същи.
А каква е разликата между капсулованите и наливните парфюми?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 170
Малките магазинчета, които предлагат наливни са франчайз партньори на Рефан. Друг е въпроса до колко са коректни самите търговци относно разреждане на парфюмите и т.н.

# 41
  • Мнения: 67
Мислих си, че са едни и същи.
А каква е разликата между капсулованите и наливните парфюми?
Предполага се, че в капсулованите концентрацията е точно такава, каквато е обявена. Също така, в официалните магазини би трябвало да се следи по-строго качеството на наливните парфюми. Случвало ми се е да купувам един парфюм от различни места и да нямат нищо общо.

# 42
  • Мнения: 94
Някой има ли мнение за Либре на рефан ?

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Тъкмо и аз това щях да питам. Днес съм с Табако Ванил на Рефан. Жесток е. Взех си малко шишенце за проба, но ще купя повече.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 871
Magnum, би ли споделила от кой Рефан - нали стана ясно, че има два - оригинал и франчайз.

Общи условия

Активация на акаунт