Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 6

  • 55 330
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 291
Ани ти как чистиш мазнини?
Моят метаболизъм е доста бърз и най-малките рестрикции веднага имат резултат. От известно време приемам около 2000 калории и дори повече, като задържам теглото си без никакви проблеми. Ако намаля калориите на 1700 и то най-вече откъм въглехидратите веднага имам резултат. Забелязала съм, че тъй като не правя кардио по принцип, ако го вкарам поне 2 пъти седмично в тренировките, то също веднага дава резултат.
При мен проблемът е, че все още не мога да намеря начин за изчистване без да страда мускула.  newsm78

Правих един десерт на Габлиела Цулин, който горещо препоръчвам ... много ми хареса  Heart Eyes http://www.-spam303-.com/2019/09/blog-post_20.html
Промените, които направих са, че вместо лимец сложих спелта, вместо орехи - бадеми и вместо фурми в блата сложих 50г кокосова захар. Кремът е извара, банани, фурми и рожков.
https://www.instagram.com/p/B7XxM1AJy6ISn3X5TQrkl3o2Ieubcua42VZav80/

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Днес тренировката беше гърди и бицепс. Шест упражнения за гърди и три за бицепс.
Храната:
07.30-палачинка от 60 грама овесени ядки+1 яйце+3 белтъка+15 грама протеин+20 грама масло.
13.00-200 грама пилешки гърди печени без мазнина и 250 грама салата от зеле и краставица, овкусена само с оцет.
18.00-200 грама пилешки дроб задушен
20.30 -доза протеин и мия зъбите Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 478
Включвам се след близо едногодишна пауза. След праазниците се поуплаших колко съм се угоила, а и не съм се ограничавала със сладкото и други вредни неща при стоенето вкъщи. Като за начало спрях сладкото, три дни не съм яла, като изключим бонбони, че колежка имаше рд. Честно казано се чувствам доста добре, не съм подута, вечер след вечеря не посягам за сладко. Да видим до кога ще издържа, смятам да ям черен шоколад като съм пред припадане за сладко.
Спортът ще го започна като се постопли, защото вече две седмици се влача болна. Мисля да наблегна на кардиото. Иначе не спирам с антицелулитните масажи.

# 33
  • Мнения: X
След тренировка- протеин с бадемово мляко.
Обяд- ризото с тиквички, от мен добавих и около 100 гр натурален скир.
Снак- две парчета от "банановия фъдж" на Инес С.
Вечеря- шпикован свински бут, салата с нахут, маруля, айсбер, пресен лук, чери доматчета.


Мисля да наблегна на кардиото. Иначе не спирам с антицелулитните масажи.

Сама ли си ги правиш, или в студио? Виждаш ли резултат.

# 34
  • Мнения: 1 478
След тренировка- протеин с бадемово мляко.
Обяд- ризото с тиквички, от мен добавих и около 100 гр натурален скир.
Снак- две парчета от "банановия фъдж" на Инес С.
Вечеря- шпикован свински бут, салата с нахут, маруля, айсбер, пресен лук, чери доматчета.


Мисля да наблегна на кардиото. Иначе не спирам с антицелулитните масажи.

Сама ли си ги правиш, или в студио? Виждаш ли резултат.
Ходя в студио от години, ръчен масаж, при упоритост и ходене всяка седмица има видим ефект, както и смаляване на обема. Много съм доволна, ама не бях ходила три седмици и се беше сбил доста. След масажа се чувствам доста леко и кожата е загладена. Разбира се, трябва и хранителен режим.

# 35
  • Мнения: 1 488
Страшен глад ме гони 2-3 дни, едва се удържам. А не като да съм на силни рестрикции... В някаква степен и сама си го направих, защото тази седмица правя повече кардио от обикновено.

Вчера след тренировката и задължителния протеин закусих извара, пълнозърнеста филийка и домат. Засладих си с две бисквити дайджестив.
Обядвах пилешко филе на скара и зелена салата.
След обяд - отново извара и парченце шоколад.
Вечерях телешки вайсбрат, задушен с лук, чесън, праз, гъби (печурки и манатарки) и вино. Е, и една чаша пино ноар си позволих, ястието си го искаше Blush

Днес храната ми е:
След тренировката - протеин
Закуска - протеиново мюсли от ДМ с кисело мляко 2% и една бисквита дайджестив
Междинно - портокал
Обяд - пилешка супа, 1 пилешко шишче, малка салата от домати и краставици и 3-4 лъжици варен жасминов ориз.
След обяд - оставих си едно пилешко шишче.
Вечеря - някаква рибка ще е (вероятно лаврак) плюс голяма зелена салата и без вино.

# 36
  • Мнения: 1 290
Изтървала съм да се запиша в новата тема...
Аз от около седмица спрях празничното тъпкане и предпразничното тъпкане с цел покачване на маса.
Сега си ям нормално колкото ми се яде....и пак почнах да свалям Disappointed
То не е живот това!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 007
То и всяка хапка да ти се лепи не е живот, да ти кажа Wink Всеки с проблема си.
Аз от няколко дни пробвам да се храня предимно с белтъчини и правя само кардио, че единия ми излишен кг май се удвои и едвам си закопчавам служебния панталон. Засега има резултат, но трябва още малко усилия.

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Днес 50 минути кардио и корем.
Храната:
08.00 70 грама варени овесени ядки+25 грама масло+150 зелена ябълка
13.00-200 пилешки гърди печени и салата домат плюс краставица
18.30-200 дроб задушен , салата зеле и краставица
20.30-1 доза протеин+2 белтъка

За тази седмица имам 3 тренировки с треньор и три кардио. Събота и неделя не съм решила дали ще правя кардио  или ще почивам. Остават ми още 32 тренировки с Наско.Краят на март ще  видя какво съм успяла да постигна и променя.

# 39
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Siska79,тренировки на сдмица не са ли множко???
Аз съм с МТ навсякъде.Тренирах 5 дни поред,тежести и кардио,разбита съм.Ще почивам 2 дни,а утре се очертава "мръсен ден"😁😁😁

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 08:29 от venelina81

# 40
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Vetrena, благодаря за уточнението за халал месото. Ти в BG ли живееш? От къде си купуваш такова месо? Аз ще се прибирам за 9 дни през февруари и да знам къде да го търся.
Иначе моите познания са от халал щанда на Асда, там си говоря с един чичо-дядко, много приятен човечец видимо от средния изток.

Аз днес моята храна не знам дали да я споделям, ама на първа страница пише да не се съдим, така че ще рискувам
закуско-обяд: сандвич с фъстъчено масло и сладко от 2 слепени филии пълнозърнест хляб
вечерята преди малко ми беше бургер от закусвалня.

Вчера: обяд паеля - аз я правих, стана уникална, отново цялата къща си облизва чиниите; вечеря пил дробчета с гъби - тук майсторлъка на съквартиранта блесна. Както се изказа майка ми "ти живееш в комуна" Grinning

Сряда не помня какво ядох, но си помня тренировката - катерене час и половина с малки почивки, вчера не можех да си вдигна чашата с вода, МТ беше нечовешка и то на места, където до сега не съм усещала, днес съм по-добре. Този път се катерих на стени с наклон, реално стената е надвиснала над теб и тежестта на тялото се усеща доста повече, от колкото при правите стени, да не говорим при тези с наклон под тъп ъгъл.

Утре мисля да отида да плувам и най-накрая намерих фиде, ще правя пил супа.

Ами туй то, много изморена се чувствам и май някакъв вирус се опитва да ме хване. Имам една колежка, днес очите й блестят, киха, кашля, секне се като мъж... не ги разбирам някои неща аз... ама карай, та мисълта ми беше, че явно от вчера се опитва да ме лепне нещо и днес не че се чувствам зле, просто ми е много отпаднало.

Дух, на моето тяло му трябва поне месец, за да видя резултат.

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Днес 30 минути кардио и в 9 среща с класната ръководителка на голямата ми дъщеря.Кортизолът беше на макс!
Храната като качество чудна, но количествата не така както ги бях замислила, утре кардио, прасец и корем, и чакам новата седмица. Мускулна треска навсякъде!

# 42
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 291
Вчера и днес почивам. Не беше планувано така, но се наложи. Утре фитнес и след него СПА Simple Smile
Храната си е както обикновено. Не злоупотребявам, но и хапвам добре. Вмъквам се в предвидените 2000-2200 калории.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Добро утро!
След малко тръгвам към залата-там по плана от вчера.
Храната днес:
07.00-омлет от три яйца, 100 грама пражка шунка и 25 грама овесени трици.
13.00-150 грама извара Мероне+100 грама пражка шунка+2 сварени яйца и салата айсберг.
18.30-200 пилешки дроб+салата.
Довечера ще се редактирам дали съм го спазила.

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Добро утро! Вчера храната беше по план.
Днес храната е:
закуска-омлет от 1 яйце+3 белтъка+60 грама овесени ядки, намазан с     една лъжица извара и 100 грама пражка шунка.Това към 8.30./около час след тренировка/
обяд към 12.30-200 грама дроб и сала айсберг
сз-доза протеин, след тренировка
вечеря-18.00-18.30-салата айсберг и 150 грама пилешки гърди.
Сега сутринта ще правя кардио, корем и прасец, а следобед само крака, защото ще бързам и няма да има време и за прасеца.

Ани, тази нощ те сънувах!
Хубава седмица, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт