Страшки от форума

  • 106 453
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 642
Смеете се, ама вече имало и вербална хомеопатия 🙄

# 31
  • София
  • Мнения: 2 515
Смеете се, ама вече имало и вербална хомеопатия 🙄
Тва ще да е някое модерно име на баенето срещу уроки...

# 32
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Смеете се, ама вече имало и вербална хомеопатия 🙄
Казвала съм ти и в другата тема - трябва да си опресниш знанията, че то ни анатомията и физиологията е като едно време, ни медицината. Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 10 642
Смеете се, ама вече имало и вербална хомеопатия 🙄
Тва ще да е някое модерно име на баенето срещу уроки...
Неее, просто говориш на шишенцата 🤣
https://m.youtube.com/watch?v=qWKF-M8fnpA

Смеете се, ама вече имало и вербална хомеопатия 🙄
Казвала съм ти и в другата тема - трябва да си опресниш знанията, че то ни анатомията и физиологията е като едно време, ни медицината. Wink
Охх, страх ме хваща, след 3 седмици се връщам на работа... не знам какво ще правя, не остава време за учене на новостите. Ама виж, че все пак се старая да ги следя 🤣

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 16:01 от Nandin

# 34
  • Мнения: 19 675
Цитат
Напротив , в 99.99% от случайте любовта се описва много лесно.

Чувството е все едно са ти разпорили корема, всичките ти вътрешности се влачат по земята или се петляят между краката ти докато вървиш, знаеш че ще умреш скоро, но незнаеш кога, с напредване на времето ти се иска всичкото това да свърши колкото се може по скоро.

Общо взето това е.

# 35
  • Мнения: 9 825
Само УАУ! Мога да промълви, защото думи не ми идват на ума Wink))

# 36
  • София
  • Мнения: 28 119
Цитат
Моя малкия ми син почти всеки ден е с уроки.Свекървата може да бае и всеки ден тя си знае да му бае...

Не е лесно.

# 37
  • Мнения: 1 918
Цитат
Моя малкия ми син почти всеки ден е с уроки.Свекървата може да бае и всеки ден тя си знае да му бае...

Не е лесно.
оффффффф. Не издържам. Спрете Земята, искам да сляза.

# 38
  • Мнения: 2 804
Цитат
За четвърти път се качих на чужда кола да карам. Предните пъти бяха малолитражки, а сега - Волво V40, дизел, 2005,  голяма тежка мъжка дълга кола. 80 км до Банкя и Перник с прибиране през Мало Бучино.. На магистралата вдигнах 100. Успях да изгасна 3 - 4 пъти. Още ме държи тръпката. Петте часа минаха като сън. Уморена съм като цял ден да съм карала на нивата.

No Mouth

# 39
  • Варна
  • Мнения: 838
На мен, по-скоро това "успях да изгасна 3-4 пъти", ми направи впечатление.
Представих си, каква "тръпка" е било за хората зад въпросната голяма кола (с висока скорост, на магистралата).
Дано е карала в аварийната лента.

# 40
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Целият текст е много объркан и неясен. Така както е написала, е възможно да са спирали в Банкя и Перник. Но 80km за пет часа без спиране, хм... До колкото си спомням, навремето в училище се учеше, че пешеходецът се движи в 5km/h. То тя тогава с колата е 3,2 пъти по-бърза. Wink

# 41
  • Мнения: 18 365
Тя си слага и разходките...

# 42
  • Мнения: 8 937
Според мен и гасне при сменяне на скорости. Въпреки, че как на магистралата и с тази скорост... Мистерия.

# 43
  • София
  • Мнения: 8 931
Само да кажа, че прекалено бавните шофьори също представляват опасност на пътя. Иначе всичко след цитата е спам.

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Цитат
За четвърти път се качих на чужда кола да карам. Предните пъти бяха малолитражки, а сега - Волво V40, дизел, 2005,  голяма тежка мъжка дълга кола. 80 км до Банкя и Перник с прибиране през Мало Бучино.. На магистралата вдигнах 100. Успях да изгасна 3 - 4 пъти. Още ме държи тръпката. Петте часа минаха като сън. Уморена съм като цял ден да съм карала на нивата.

No Mouth

Тя тази юзър-ка е толкова силно вманиачена във форума на бг.мама и авто-темата че пита за всяко нещо.
Сигурно скоро ще пита кога да диша....то бива-бива вманиаченост във форума....

Общи условия

Активация на акаунт