Не можем да изберем име.

  • 4 222
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 297
Тереза е прекрасно име. Има известен английски класически роман на писателя Томас Харди "Тес от рода Д'ърбървил", в който главната героиня - Тереза, е наричана на галено Тес...

# 31
  • Мнения: 55
От твоите предложения - Магдалена.
От мен - Елиа/Елия, Тея и Дея.

# 32
  • Мнения: 1 758
Като чуя името Кая първо се сещам за героинята от "Откраднат живот"  - една такава многострадална Геновева, неуверена, объркана. Освен това го асоциирам с глагола "кая се"(разкайвам се).
Магдалена е красиво име, а в една друга тема някой беше предложил МагдалИна - също звучи много красиво.
Пиши все пак дали сме помогнали да вземете решение, не е нужно да споделяш конкретното име,   ако не желаеш, а сподели дали сте избрали. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4
Като чуя името Кая първо се сещам за героинята от "Откраднат живот"  - една такава многострадална Геновева, неуверена, объркана. Освен това го асоциирам с глагола "кая се"(разкайвам се).
Магдалена е красиво име, а в една друга тема някой беше предложил МагдалИна - също звучи много красиво.
Пиши все пак дали сме помогнали да вземете решение, не е нужно да споделяш конкретното име,   ако не желаеш, а сподели дали сте избрали. Simple Smile
Още не сме взели решение,а време няма никакво. Не съм и предполагала, че ще е толкова трудно....

# 34
  • Мнения: 2 039
Кая е супер измислено и наподходящо за България.Асоциира се с риба кая и глагола кая се,разкайвам се.Глас за Магдалена.

# 35
  • Мнения: 378
Глас за Кая, стига с тези еднакви едновремешни имена..

# 36
  • Мнения: 3 029
Кая е супер измислено и не звучи добре според мен.

# 37
  • Мнения: 1 758
Като чуя името Кая първо се сещам за героинята от "Откраднат живот"  - една такава многострадална Геновева, неуверена, объркана. Освен това го асоциирам с глагола "кая се"(разкайвам се).
Магдалена е красиво име, а в една друга тема някой беше предложил МагдалИна - също звучи много красиво.
Пиши все пак дали сме помогнали да вземете решение, не е нужно да споделяш конкретното име,   ако не желаеш, а сподели дали сте избрали. Simple Smile
Още не сме взели решение,а време няма никакво. Не съм и предполагала, че ще е толкова трудно....
Наталия, сигурна съм, че когато дойде времето, името само ще се появи. Никое дете не е останало без име. В краен случай, помолете някое дете да даде предложение или ако имате батко или кака в семейството.

# 38
  • Мнения: 1 737
Съгласна съм с последното, не го мисли толкова Flowers Tulip
Иначе Кая много ми харесва (вижда се от ника ми) и аз съм фен на кратките имена (Мая, Ема), от 'дългите' харесвам Моника и Татяна. Обаче с мм се бяхме разбрали ако е момиче той да избере името и за това дъщеря ми не носи никое от тях, аз много исках първото ни дете да е момче.

# 39
  • Мнения: 427
Първият ми избор за името на дъщеря ми беше Тея . Малко преди да родя обаче моя мъж ме разколеба и бяхме на две дали да е Маринела или Магдалена . Да обаче понеже са близнаци реших, че трябва да има връзка между имената им. Та така стигнахме до Магдалена / той е Давид / , аз обаче си имах едно на ум , дали като я видя няма да променя решението си. В болницата обаче като я видях , една нежна , една бял и направо от вътре ми дойде Магдалена 😊 Та съм пристрастна ... но вярвам, че я видиш и ще решиш най-правилно.

# 40
  • Мнения: 1 418
От 3те Магдалена,  най ми харесва. Ако искате малко по-разчупено,  може Мадлен/а. Същото значение има 😉Обичам кратки имена, но Кая не ми харесва.
Да добавя Алис/а.

# 41
  • Мнения: 70
От изброението най-много ми харесва Магдалена. Детето ми е с кратко име, а аз с доста дълго. Предпочитам кратки, но от така изброените от вас, най-красиво ми звучи Магдалена.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Дъщеря ми се казва Тереза.Галено и викаме Тери.Тя обаче не си харесва името.Засега главната причина е,че е все последен номер в класа.Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 5 065
И аз като прочета Кая, веднага се сещам за рибата. По същата причина не харесвам името Мия, защото реално е глагол и момиче с такова име би отнесло много подигравки. Но има много други хубави трибуквени женски имена. Гледайте името, което ще изберете, да звучи хармонично с фамилията на детето.

# 44
  • Мнения: 1 737
Дъщеря ми се казва Тереза.Галено и викаме Тери.Тя обаче не си харесва името.Засега главната причина е,че е все последен номер в класа.Simple Smile
Е, то аз, с моето Мария от 5ти до 7ми клас си бях 26 от 29/30...

Общи условия

Активация на акаунт