Година нова се задава, две чертички с шепи да раздава! - Бебеправене 367

  • 24 044
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 602
Скачам и аз в новата тема Heart
Нека донесе много пухкави бебоци след леки бременности!

# 16
  • Мнения: 164
Аз пак да питам тъп въпрос , възможно ли е след бебеправене , на 2-ро ходене до wc, при правене на тест за ову. да покаже грешен резултат Animal See No Evil Sweat Smile

# 17
  • Мнения: 1 996
Хайде да се запиша и аз в новата тема, дано започнем годината с лавина от положителни тестове.
Ро,благодаря за старанието, и ти желая да ти се върне късмета, който даде с темите си на много момичета, и докато я изпишем да се похвалиш и ти!
Диди, благодаря и на теб за новогодишния списък, дано да се записване за последно в него!
Относно лежането - и аз съм на мнение, че ако ще става, и читавите семчовци са добре изстреляни, няма смисъл от голямо лежане. Който стигнал-стигнал, за останалите и челна стойка да правя, пак няма гаранция, че ще помогне. Когато има време и настроение за гушкане след това си лежа, иначе ставам и бягам по задачи.
Sumerr, в какъв смисъл грешен резултат? Тестовете за О измерват нивото на ЛХ в урината, полов акт не им влияе, а по скоро честото ходене до ВЦ би намалило концентрацията в урината, и може да не отчете правилно теста. Лутеинизиращият хормон повишава концентрацията си през деня, от 10 нататък, и е възможно първият тест да е отрицателен, а следващият направен следобед да отчете пик.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 086
Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Хоп цоп и аз !

Честита нова тема, много бебета да се появят !
Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover

Относно лежането - аз винаги лежа по 10 мин - ако бързам и по 30на - ако имам време.

При мен нищо ново,  в понеделник ще пускам TSH, в четвъртък съм на фоликулометрия, а на 18ти ще правим СГ след 3 месеца добавки...
Действаме, пък дано има резултат скоро !
По празниците определено се разтоварих и починах от мислите, но сега усещам как започват да ме изпълват отново...

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 19:24 от rave

# 19
  • Мнения: 231
Rochelka,
Аз съм бременна. На 24.12 писах в темата и даже сложих снимка от теста. Ако може да ме махнете от първа страница. Благодаря!

# 20
  • Мнения: 293
Момичета, тъкмо си направих Ову тест и ми излезе бледа черта а съм на 8-ми ден от цикъла,а цикъла ми е през 32-36 дни! Да полудееш!!! 🙉

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 17:45 от nadeto0o91

# 21
  • Мнения: 237
Ро прекрасна темичка, благодаря. Няма да се записвам в списъчето, защото цикъла ми е тотално разбъркан. Честито на видели те две чертички, а на другите стиснати палчета.Лика на на теб ти стискам палци и на краката,дано и двете снежинки да са се закрепили

# 22
  • Мнения: 583
Ро, благодаря за темата, чудесна е Joy Желая на всички ни успех тази година, дано постигнем мечтите си!

# 23
  • Мнения: 198
Супер темичка, ха дано да стане този месец  ...... пожелавам го на всички. Аз малко се разтоварих с шопинг,  като минавам през бебешки магазини ми се свива сърцето де. Моят мъж все ми се кара, че влизам, а аз си заплювам толкова неща и за момченца и за моминчеца, количка съм си харесала и така...( мрън,мрън)

# 24
  • Мнения: 3 204
Благодаря за новата тема! Много бебенца да се заченат в нея.
Надето теста си ти е отрицателен не се притеснявай.

# 25
  • Мнения: 532
Запис и от мен. Браво на Ро, страхотни теми твори! Списъчето също е страхотно, хайде да се опразни дано! 😊 Ръся ви обилно със синичко 💙💙💙
 Честита нова година и ново десетилетие, момичета! 🎉🥂🍾 Желая ви една успешна година на всички, дано е много късметлийска, щастлива и бебеносна! 😊
 Искам да дам малък ъпдейт от мен, мисля че ще е полезно за момичетата с тромбофилии. Не пренебрегвайте изследванията и следенето си. Най-вече тези, които не са от София - силно препоръчвам, ако се налага да пътувате, но да си следите както трябва нещата. Както споменах по-рано, терапията ми беше спряна 14г.с. от д-р Сигридов, заради прекалено разреждане на кръвта. Пускам хемостаза от тогава на 3 седмици и сега се наложи да започна пак терапия, също по негова препоръка, като стойностите ми вече станаха почти гранични, въпреки уж нискорисковата ми, единствена мутация. Не ми се мисли, ако не си следях нещата и слушах тукашните лекари... В малките градове за жалост много се пренебрегват тези неща, докторите уверяват, че няма нужда от пускане на хемостази, че няма нужда от инжекции или да си биете там някакви от начало до край, всякакви тъпотии чух и видях и за това го споделям с вас.
Пазете се, следете се и ви пожелавам прекрасно бременеене тази година на всички! ❤

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 19:31 от Joanaa

# 26
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Рокетчето си е деактивирала профила. Разбрах го, след като опитах да ѝ пиша. След неуспешната бременност беше забременяла отново, откри и тромбофилия и се надявам да се е махнала от форума, за да се радва на пълноценна бременност, макар и с инжекции. Не искам да мисля за друг сценарий. Искам и вярвам, че е добре. А, ако случайно четеш - Гуш 💜 и извинявай, че те издавам, просто се тревожим за теб.
Знаех, че си е деактивирала профила, но не знаех за нова бременност. Дано всичко е наред! Ако четеш - мислим си за теб, нека всичко да ти е наред до финал, заслужаваш го! Heart
Марго, Hug
Извинявам се на Бети и другите момичета, които не съм махнала от списъка!

# 27
  • Мнения: X
Рочи, хубава темичка си сътворила 😘😘😘 то и аз доста се пообърках кой е бременен, кой не, а и има доста непознати момичета, объркването е нормално.
Поздрав за старите кучета! За побелелите най-вече 😂😂😂

Да ви питам, какво мислите за моите Д-та и Б-та?

# 28
  • Мнения: 293
Благодаря!
Благодаря за новата тема! Много бебенца да се заченат в нея.
Надето теста си ти е отрицателен не се притеснявай.

# 29
  • Мнения: 2 515
Джулка, б12 ти е нисък. Трябва да го вдигнеш до горната граница (или поне над 500). Аз пия (по-точно смуча - подезични са) b12 Methylcobalamin на Natural Factors. От изчетеното за различните марки, установих, че е най-добър продукт (качество-цена) и най-препоръчван.
Йоанка, слава на Сигридов. Голям е. След написаното от теб, затвърждавам мнението си за него. Чакам да видя къде ще преглежда и ще направя и невъзможното да си запиша час за небременни.
А на вас двамата, с малкия мъж, пожелавам много здраве 💜. Ще те чета в групата „За Сигридов с любов” в някоя сряда Wink...

Общи условия

Активация на акаунт