Година нова се задава, две чертички с шепи да раздава! - Бебеправене 367

  • 24 001
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на новата тема:

Опции:

  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049

Добре дошли на всички НОВИ в БЕБЕПРАВЕНЕТО! Heart
Ние сме едно малко общество и в неговите рамки се обичаме, уважаваме и много си помагаме! Hug

Приемаме нови членове и бързо ги присъединяваме, но имаме нашите условия! Молим новите момичета да се представят - на колко години сте, от колко време опитвате, колко е дълъг цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца и всяка друга информация, която смятате, че ще ни е полезна! Дано темичката бъде успешна за вас и ви помогне в трудните моменти и когато ви липсва информация!
Полезни теми:

@n@bell - 4y4u20 - anetooo - Ani8309 - Animor - Arven_89 - Atana - Audrei - Biz - blagito93 - Brandywine18 - Calinista - cherry_blossom - christiana_ - Dahlia_Divin - Detelinka88 - elito2310 - Eva_jenny - Fifiana  - Frekoko - Fustuchko - G.Tos - Gergggana - Gerryka - ggirl - Honeyy - Hoppyy - iana28 - Ikigai - iren11 - Ivied - Jasmin - Jo di -  julianna - keep_the_faith - lara_lara - Lica - Lilac* - lokofenka - m-angel - margolotta - Magi09 - mhk_2007 - Mint. - Miss delicate - mommy_v - nadeto0o91 - Neverstopdreaming - nikolova_03 - Orhideq23 - polito91 - Puhche87 - rave - Re-Born  - Rochellka - SsSa -  Scarlett OHara - sergeeva11@abv.bg - Sisi - shantall - Shine-p - shoko_baby - Stanislava92 - Sunflower92  - Sunshine_00 - tickles - tinti1984 - Tulipa_ - Valeryy - Wild boys mom - yoanna789 - *Мери* - Буболеса  - Диди❤ - Елислава - Неволя - Теодора Дойкова

Молитва за зачеване:

Небесни наш Отец, аз заставам пред теб днес като любящ раб, за да поискам от теб помощ и благословия, за да  бъда в състояние да зачена бебе. Това е награда, която ще ценя до края на земния си живот. Аз ти благодаря за всички благословии досега и те моля да ме благословиш и в тази ми молба. Обичам те Господи с цялото си сърце и знам, че и този път няма да бъда изоставен или забравен. Амин.Hands Pray



Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 19:29 от Rochellka

# 1
  • Мнения: 1 998
Хоп в новата тема! Преркасна е, както винаги! Благодаря за положения труд, нека да е много, много бебеносна, да даде страхотен старт на новата година и в следващите 12 месеца да сме свидетели на един невиждан досега бебевалеж! Heart

# 2
  • Мнения: 2 101
Влизам и виждам нова тема Sparkling Heart Страхотна, както вимнаги! Ро, дано да ти е на късмет!
Няма как да пропусна да ви пожелая този месец да се покажат на вашите тестове тъй желаните две наситени черти! Sparkling Heart
Ро, някои от момичетата в списъчето мисля, че са бременни, например Бъндълчето, Диди–26, Госпожа Лаленце.
С вас съм, момичета, и ви стискам палци!

Нещо дребно да допълня - при мен имаше резултат практикуването на йога. Нищо не пречи да опитате. За това се сетих скоро (МП ми припомни всъщност). Имам 2 забременявания, като и двете станаха в месеци, в които правех йога. Спомням си в месеца, в който забременях последно, че намерих в интернет клипче с йога за зачеване. Правят се упражнения, които стимулират таза.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 14:18 от Jаsmin

# 3
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Мерси, Мулано-Жасминче, явно съм пропуснала!
И за да не е съвсем офф:

# 4
  • Мнения: 2 515
Благодаря, Ро за изпипаната тема и вложения труд.
Много точно обясни за смисъла от това дали да се лежи след секс. Истината е, че кой влязъл-влязъл, останалите във влагалището семчовци бързо умират, заради (в повечето случаи) неблагоприятна, за тях, среда.
Моята вещица трябва да дойде утре по календар и по дължината на ЛФ, след като засякох О с тестове. Най-много О да се е изместила с един ден напред, т.е. да цъфна в понеделник. При всички случаи я усещам и няма да ме подмине.
Жасминче, много набито око имаш винаги. Нищо не ти убягва и за кратко съжалих твоите ученици 😁, но после пък се зарадвах, защото явно ще завършат със знания 💜 Радвам се, че идваш да драсваш по някой и друг ред.
Буболеса и Peoney отдавна не са писали, Tulipa също. Вярвам, че са добре и просто се забавляват.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 16:08 от Re-Born

# 5
  • Мнения: 2 023
Прекрасна тема! Нека да е много бебеносна и пълна с добри новини.
И с трите Б не съм лежала повече от 2-3 мин., докато ММ минем през банята и след това съм аз, като винаги се мия и доста количество изтича.

Ръся ви с бременен розов прашец! Heartpulse

# 6
  • Мнения: 1 124
Така, момичета, вядя вълшебната пръчка и орисвам всички до следващата зима да са с бебе/та в ръцете!

babydust7  babydust7  babydust7  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7babydust7
newsm07 Re-Born МЦ - 04.12.19, О - 21.12.19, EFP - 04.01.
newsm07 anetooo. МЦ - 09.12, О - 26.12, EFP - 09.01
newsm07 m-angel MЦ - 12.12, О - 26.12, EFP - 10.01
newsm07 rave МЦ - 19.12, О - 08.01, EFP - 23.01
newsm07 Animor МЦ - 20.12, О - 01.01, EFP - 16.01
newsm07 Chef-mama МЦ - 24.12, О - 12.01, EFP - 24.01
newsm07 margolotta МЦ - 31.12, О - 14.01, EFP - 30.01
newsm07 💋 Диди 💋 МЦ - 03.01, О - 13.01, EFP - 29.01
 stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 13:58 от 💋 Диди 💋

# 7
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Вярно има момичета, които не са се разписвали отдавна... Рокетчето дали чете?
Меги, какво я чакаш лелята, според списъчето днес си за тест? Намиг. Wink

# 8
  • Мнения: 293
Веднага се записвам с надеждата да се срещнем я друга тема например"Всичко за захранването" или не дай си боже "Следродилна депресия" 😁🙉🙊🙈🎀 И да се свърши с наща драма!🤪😘

# 9
  • София
  • Мнения: 302
Ето ме и мен в новата тема-отново благодаря за приема! Пожелавам пре тази година в темата всяка влязла дама, да стане съвсем скоро мама!*ето опит за представяне :
Аз съм на 30 (скоро 31) вече година и 3 мес. правим опити... Имам хашимото и висок Пролактин, чиито хормони държа в норма с еутирокс и Бромокриптин. С отрицателен резус фактор съм. Таткото имаше лоша СГ, но с витамини, билки, широко бельо, хладки душове, билки, сокове и нзм още какво стигнахме до нормозооспермия, която се надявам да задържим... Казват че би трябвало да стане нормално, че съм имала време, ама времето минава. Правени са пълни микробиологии и на двамата, ходила съм на фоликулометрия,остава ЦС да направя ако решим да правим инсеминация или инвитро, ако продължава да не става. Последна ОВУ на 1ви (може би) и следваща лелка (не) чакана на 16ти януари. Приемам съвети за специалисти, с които да се консултирам, все още май не съм намерила своя... Бъдещите мами, моля Споделяйте какво мислите ви е помогнало за заветните 2 чертички-и успех на вас! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 77
Здравейте, за лежането един АГ ми каза, че трябва да се лежи 40 Мин, освен това акта да бъде между 10-12 мин. Честно казано ми дойде малко в повече,не стига че е по график ами и време имаме. ММ го пере яко хормона и не се интересува от такива неща, само да го бутна и е готов.

# 11
  • Мнения: 3 597
Ро , прекрасна нова тема с прекрасно заглавие Heart

Дано е много бебеносна Hands Pray

Честито на ДидиПавлова , лека бременност и до термин Blush

Относно лежането , с дъщеря ми съм забременяла с прекъснат полов акт , не съм лежала и секунда . Със синът ми стана след 5-6 месеца опити , след които лежах повечко , но явно не е фактор .

Аз започвам годината със ЗФ , които не се е изчистил след М и не знам как се процедира в такъв случай . Имам наблюдения , че четните години ми вървят кофти и се надявам да не съм права !

Успех на всички Hug

# 12
  • Мнения: 2 515
Вярно има момичета, които не са се разписвали отдавна... Рокетчето дали чете?
Меги, какво я чакаш лелята, според списъчето днес си за тест? Намиг. Wink
Датите за списъчето са ориентировачни, защото цикълът ми е 27-34 дни. Днес е 32-и и според тестовете, утре трябва да ми дойде, а чак в понеделник ще съм със „закъснение”. Има още време, но не се надявам.
Рокетчето си е деактивирала профила. Разбрах го, след като опитах да ѝ пиша. След неуспешната бременност беше забременяла отново, откри и тромбофилия и се надявам да се е махнала от форума, за да се радва на пълноценна бременност, макар и с инжекции. Не искам да мисля за друг сценарий. Искам и вярвам, че е добре. А, ако случайно четеш - Гуш 💜 и извинявай, че те издавам, просто се тревожим за теб.

# 13
  • Мнения: 261
Цоп!

Ро, страхотна тема, аз силно се надявам в нея да вида заветните две черти.
Пожелавам ви много обилен бебевалеж и никакви лелки тази година.

Целувки 💜💚💛

# 14
  • Мнения: 1 885
Честита нова темичка!! Бързо,бързо да я изпишете с положителни тестове !!!

Общи условия

Активация на акаунт