Моля за помощ -вероятно имам магия

  • 6 151
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Здравей мишел , това по твоите думи е точно  енергиен вампир...  
Съвета ми, който не е скъп нито пък ще ти навреди е  освен молитва, вземи си и светена вода  сутрин рано ставайки от сън наплискай си лицето с нея  няколко дена, вземи си да напръскаш и дома си сложи си иконка под възглавницата или в стаята, която спиш..
 И отиди да ти баят най-често хората, които го правят са баби и не взимат скъпо максимум левче  и друго, (ако имаш нещо негово у теб го  хвърли далеч от дома ти,  ако имаш нещо в него също е хубаво да го вземеш и да го хвърлиш .... ) - за да може да не ти влияе неговата енергия и е хубаво да вземеш две чаши вода и да им говориш на едната всичко което те тормози а на другата хубави неща, оставяш ги да престоят цяла вечер и на другият ден   тази на която си говорила за негативното  я исипи, а другата на която си говорила позитивно  си измий очите и пиеш 3глътки о три различни страни ( поне на времето моята баба така ме съветваше да правя)... можеш да си вържеш и червен конец, който да ти осветят в църквата ... принципно преди години и  аз имах проблеми с такъв човек това ми помогна, дано помогне и на теб Blush

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 19:33 от Vamir

# 16
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравей мишел , това по твоите думи е точно  енергиен вампир... 
Съвета ми, който не е скъп нито пък ще ти навреди е  освен молитва, вземи си и светена вода  сутрин рано ставайки от сън направя си лицето с нея  7 дена вземи да наппъскаш и място където живееш сложи си иконка под възглавницата или кръст....
 И отиди да ти бая най често хората които го правят са баба и не взима скъпо максимум левче  и друго, ако имаш нещо негово у теб го  хвърли далеч от дома ти  ако имаш нещо в него също е хубаво да го вземеш и да го хвърлиш .... и е хубаво да вземеш две чаши вода и да им говориш на едната всичко което те тормози а на другата хубави неща оставаш ги да престоят цяла вечер и на другият ден   тази на която си говорила за негативното  я исипи в канала, а другата на която си говорила си измий очите и пиеш 7глътки... можеш да си вържеш и червен конец ... принципно преди години аз имах проблеми с такъв човек това ми помогна
Думи нямам. Тези ритуали са призоваване на дявола. Не знам какво са ви помогнали, но за колко други са ви навредили не ми се мисли. Какво баене, какви чаши, как можеш да ги сравниш с молитва и светена вода. Пълен духовен невежа.
Хора, това само по себе си е магия и призоваване на дявола за помощ, който никога не помага, защото търси да краде, граби и убива, той никога не може да прави добро. Четете Библията и не ходете при врачки и баячки!!!!Това не е детска игра, а много много сериозно нещо, гнусно пред Бога и ще ви отведе в ада със сигурност.

# 17
  • Мнения: 1 376
Намери черна свещ, издълбай върху нея името му написано на обратно и я пали на намаляваща Луна. Восъка изхвърли в река. Можеш също да сложиш негова снимка във фризера.
Прости трикчета, но действат.

# 18
  • Мнения: 6 166
С черната свещ е черна магия. Не знам до колко е удачно.

# 19
  • Мнения: 154
С черната свещ е черна магия. Не знам до колко е удачно.
Удачно е да си навлече неприятности Satisfied А черните свещи не се намират. Те се правят саморъчно и само от восък. Онова пък със снимката във фризера е трепач.
Кремена Михова 603832, да разбираме ли, че имаш срещи от близък вид с дявола, та знаеш за дяволските ритуали Sweat Smile
За "нескъпите" съвети на Vamir съм без думи Scream

# 20
  • Мнения: 6 166
Да ти кажа с амазон прайм и са ти до два дена в къщата. Не е там проблемът. Черната магия идва винаги на много голяма цена.

# 21
  • Мнения: 620
Абе черните свещи се използват понякога и за чистене на магия. Ама Елито е права - Киприяновите молитви и да помогнат ще е за мн малко ако не си изградиш защита. Може да опиташ едно нещо като си с него и да видиш как ще реагира. Като почне да ти става зле, а може и без това още като почнат по-силни емоции си представи че си обградена от огнена сфера. Задръж го в съзнанието си и опитай да почувстваш силата на огъня. Той ще изгори всякакви енергии които идват към теб вкл. и ако той ти е пуснал вампирските си пипала да смуче енергия. Ако започне да реагира зле вкл. и агресивно ще си наясно с положението. Но не я дръж дълго време покрай себе си тази сфера че после ще се чувстваш адски изморена. Това е така, защото огъня изгаря всякакви енергии които идват към теб и докато си в сферата оставаш на собствени батерии. Дръж я максимум 15 мин. Дотогава мисля ще си разбрала каквото ти трябва. После прецени как да постъпиш и какво да правиш.

# 22
  • Мнения: 1 376
Черни свещи се намират. Дори в мола. И са за точно за прогонване и освобождаене от нещо. Може и с обикновена бяла, но е нужна по-добра концентрация на проблема и визуализация. Свещта може да се "помаже" според случая, например с пипер, сол, оцет и т.н. люти, горчиви и кисели подправки за отблъскване.
Стига с тия бели и черни магии, няма такова нещо! Това си е чиста проба фолклорна магия - лесна за изпълнение с подръчни материали.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 153
Genocide Lollita, дълго мислих какво да ти напиша, то пази Боже сляпо да прогледа е твойто. Искаш ли на теб да ти ги направя тези ритуали да видим как "ще помогне" и ще ти се отрази? Не знам кой ти ги е казал и явно си ги правила, но това е вещерство и гнусно пред Бога.
elito01, за съжаление съм имала близки срещи с дявола и не ти ги препоръчвам. Освен това съм израснала в малък град и за съжаление майка ми посещаваше всякакви боклуци и това ми обърка досегашния живот. Знам на 1000 %, че никакво баене, куршуми и червени конци не помага, а само пречи и то много. За характера и същността на дявола можеш да се просветиш съвсем спокойно от Библията. Само и единствено Иисус Христос и кръста могат да го победят, ние човеците не можем.
Мишел ти прекъсна ли връзката с този човек или разговаряте още?

# 24
  • Мнения: 6 166
Кремена, малко залиташ от един фанатизъм на друг - заместваш майка ти и магиите й с църквата и догмите й. Истинските християни са над "кръста", "мощите", "бели" магии с палене на свещ в църква за еди кой си.

# 25
  • Мнения: 1 376
Кой бог ще ме накаже? Те са много, поне тези които човешката история познава. Кои знае и колко лични богове има.

Момичето няма никаква магия, просто някои типове са кофти и има начин да се измъкнем от спомени и неприятни преживявания, както и да ги изхвърлим от живота си с прости методи. Поне за собствено успокоение. Такива ритуали не са нужни всъщност, но самото действие успокоява  и помага понякога. Не е нужно да ходиш по разни кичозни храмове с просяци и бабички и да плащаш на дебелите попове.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 153
Абе черните свещи се използват понякога и за чистене на магия. Ама Елито е права - Киприяновите молитви и да помогнат ще е за мн малко ако не си изградиш защита. Може да опиташ едно нещо като си с него и да видиш как ще реагира. Като почне да ти става зле, а може и без това още като почнат по-силни емоции си представи че си обградена от огнена сфера. Задръж го в съзнанието си и опитай да почувстваш силата на огъня. Той ще изгори всякакви енергии които идват към теб вкл. и ако той ти е пуснал вампирските си пипала да смуче енергия. Ако започне да реагира зле вкл. и агресивно ще си наясно с положението. Но не я дръж дълго време покрай себе си тази сфера че после ще се чувстваш адски изморена. Това е така, защото огъня изгаря всякакви енергии които идват към теб и докато си в сферата оставаш на собствени батерии. Дръж я максимум 15 мин. Дотогава мисля ще си разбрала каквото ти трябва. После прецени как да постъпиш и какво да правиш.
Киприяновите молитви помагат и то не за малко, а за винаги. Вие чели ли сте историята на св.Киприян и св.Юстина? Ако я прочетете цялата мисля, че няма да остане никакво съмнение за дългосрочността им.
Елфичка, може и да ти звучи фанатично, но аз да кажем съм човек на крайностите. Замесвам миналото си, защото ме попитаха от къде знам за дяволските трикове и ритуали. А човек може да се обърне от едната крайност в другата ако разбере истината и се обърне докато е време както всъщност е направил св. Киприян, който е бил най-могъщия магьосник за времето си, изучил е всички магии и номера и е разбрал, че те са безпомощни пред силата на една девическа молитва към Христос. Така че доста четене и желание за истината и доста горчив опит ме докараха до тези разсъждения и е изумително колко много хора вярват в магии, визуализации, вуду неща както при жената с черната свещ. Нищо от това не може да се намери в Библията, нищо. Господ е забранил магиите и още в Стария завет е наказвал народа си жестоко и то не веднъж за практикуването им. Ако човек е слаб и няма защитата на вярата в Христос то една магия може да го убие, побърка и куп страшни неща, това и на враговете не се прави и пожелава. Знам, че тук има цели теми за гадатели и магьосници, положението е наистина много зле.

# 27
  • Мнения: 6 166
Ама и Кипряновата молитва, на магьосника срещу магии, не е в Библията. Значи, ко праим са?

Ако искаш си се самозаблуждавай, но не убеждавай другите, че като си сменила едните магии с "най-силните" си нещо повече от някой, който ходи по годжи.

Лолита, това което ти е написала Кремена е за срам и позор. Тъпото е, че като кълне това се връща и ще й се върне.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 153
Лолита, тя историята може и да познава много богове, но ти лично колко познаваш?
Елфичке, от къде я извади тая злоба срещу мен и къде съм кълняла не разбрах? Да си жива и здрава.
Св. Киприян се е отрекъл от магьосничеството и е станал свещеник в храма и са му отрязали главата заедно с тази на Юстина, защото вярват че Иисус Христос е Бог.
Писна ми години наред да слушам погрешни съвети, които водят до погибел, затова сега ще си казвам мнението пък който иска да го приема който иска да ме мрази.
Плюс това аз съм заменила лъжите с истината, не се правя на интересна или на нещо повече от тези, които ходят при ходжи. Всеки има право да си вярва в каквото си иска. Разликата между магията и вярат в Христос е, че едното е лъжа и изчезва много бързо, докато другото е истината и  не е магия в никакъв случай, тези две неща имат съвършено различен характер и същност.

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 16:01 от Кремена Михова 603832

# 29
  • Мнения: 1 376
На мен богове и идоли да си ги слагам на аватарите и да плаща с тях гаргите не ми трябват. Имам себе си и способностите си на човешко същество.
Всичко е психика и въздействието върху нея, включително магиите и религията.

Общи условия

Активация на акаунт