Предизвикателство Рапунцел 2020

  • 74 498
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Е вече си в такъв случай Grinning. Много харесвам маската Денсиик,но колкото пъти съм пробвала да я ползвам с шампоана съм се сдобивала с топка тел на главата.
 Макадамия супер странно ми е това с Лалга....От колко време миеш само с тях? И според мен протеинът ти е дошъл в повече. Преди да правя терапията винаги правя преуош с еластисайзър.

# 376
  • Мнения: 1 666
И при мен се беше получило нещо подобно с ампулата Лалга. Също така, косата стоеше като мръсна. За това така и не взех нова ампула.

# 377
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Аз ги ползвам редовно даже утре се чудех лалга или Ланза терапията да направя. И понеже имам сериозни съмнения,че в момента рибата продават нещо различно вчера взех една ампула и утре ще направя нея. Иначе старите си ги знам.Да се молят Рибите да не изляза права.

# 378
  • София
  • Мнения: 1 744
Ако можеше с отвара 😊
Пих Алайв, Хеървит, бирена мая и още какво ли не. Промених изцяло грижата за косата. Изхвърлих прехвалените продукти на Марокан Ойл, минах на медицинска козметика за коса и органични масла от репей, коприва, чемерика. Беше голяма борба...
От всичко написано в тази тема, стигам до извода, че няма универсално решение! Всичко е строго индивидуално според състоянието на косата. Единственото общовалидно правило е да се избягват сулфати и силикони, ако имате чувствителен скалп и слаба коса.


Явно наистина на всеки се отразяват различно нещата. Аз съм със слаба изсветлена коса с тънък косъм, права и чувствителен скалп и в момента в който сложа нещо без силикони и сулфати се сдобивам с топка тел на главата Sad

# 379
  • София
  • Мнения: 1 744
И аз взех ампула лалга и косата ми беше по-заплетена след нея отколкото преди нея, затова и не повторих никога....

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:03 от Bettina

# 380
  • Мнения: 2 956
Ами ,момичета,чудесно че първо пробвате -аз направо цяла кутия взех ,като ще е гарга ,да е рошава 🤣🤣🤣
Не слагах Еластасайзър,защото съм скоро боядисана.Не мия само с Лалга ,мия и с Денсифик,и с Хронолоджист,и с хидратацията на Oway,но моята коса си е такава-в смисъл трябва и малко време да свикне с нещата-след второ ,трето миене ефекта е вече wow....Просто очакванията ми винаги са големи,но вече ги няма тези продукти ,които бяха в миналото с wow ефект.Никога няма да забравя едни ампули на Керастаз,Форсинтенз се казваха и се продаваха по 5 в опаковка ,та като сложех една такава,постоянно се гледах във витрините,защото косата ставаше извънземна,та постоянно се гледах,зада се уверя,че това  е моята коса и тогава бях с обезцветена ,дълга коса.....
Тази сутрин оформих само с влажни ръце и косата стои къдрава,обемна и сочна....чудна 😊 .....но снощи направо ми се плачеше ,честно-така се изнервих....

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:21 от macadamia

# 381
  • Някъде там
  • Мнения: 4 808
И аз взех ампула лалга и косата ми беше по заплетена след нея преди нея, затова и не повторих никога....
От ампулите нямах проблеми,но от шампоана и балсама стой та гледай.Въпреки проблемите си ги харесвам.Придават плътност на косата.Не са лоши.

# 382
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Тъй,Рапунцелски протокол специално заради дертовете на Макадамия......с Лалга ампулите
 Снощи преди да легна сложих на скалпа малко масла,но много оскъдно колкото да не правя 5мин.-ния масаж на сухо.
Сутринта омазах дължините с кокосово масло и скалпа с Напура Стамиген шампоан. Постоях 15мин. и отмих.
Шампоанирах с Лалга веднъж. Скалпът си се измива чудесно с Напура дори и омазан с масла.
 Цопнах ампулата в топла вода като предварително я разделих-винаги ползвам половин и си ми стига-мразя нещо да ми тече във врата.
 Нанесох кичур по кичур с масаж и накрая разресах с гребена на Макадамия. По принцип ползвам терапевтична преса,ама днес ме домързя та свих под шапка за баня и загрях със сешоара да се стопли косата. Увих с чалмата Grinning/ имам от тия супер удобни кърпи с копче,които са специално за откачалки киснещи с часове с маски/ и постоях двайсетина минути. Може и повече да са били,че писах един доклад и се заблях,но не повече от 40мин. да речем.
 Изплакнах добре с хладка вода,подсуших и финиши. ..GG интенз серума по скалпа,Ланза нийм плант две помпи по дължините и върху него Хидратиращия термо спей на Лалга.
 Изсуших със сешоарапредимно корена,че мразя мокра глава и на полусуха коса пръснах още две помпи от спрея и намачках.
 Резултатът както се очаква-супер обемна,плътна,витална коса.
Та....Макадамия  Гарантирано си прекалила с протеина. Казвала съм,че при мен резултатът от ампулата не е много по-различен от тоя с маската,но все пак си е терапия,а и много внимавам с баланса.
Принципно си усещам косата още мокра как реагира на даден продукт и ако не ме устройва туширам с друг.Така оправих положението след ШиМ денсифик с балсама на керастаз за блондинки и накрая имах разкошна коса.

Скрит текст:


Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 10:54 от prinzesata

# 383
  • Мнения: 84
Здравейте,

Може ли повече информация за еластасайзър. Какво точно представлява, за непросветените. Търсих такава тема, но не открих описание с 2-3 думи Grinning.
Явно съм изостанла, защото не знам и каква е тази процедура преуош, може и за нея с няколко думи

Благодаря Simple Smile

# 384
  • Мнения: 1 227
Здравейте,

Може ли повече информация за еластасайзър. Какво точно представлява, за непросветените. Търсих такава тема, но не открих описание с 2-3 думи Grinning.
Явно съм изостанла, защото не знам и каква е тази процедура преуош, може и за нея с няколко думи

Благодаря Simple Smile

https://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/elasticizer--za-izto … htena-i-suha-kosa

"Elasticizer /Еластисайзър/ от Филип Кингсли е първият в света мощен реконструктор преди измиване с шампоан. Интензивната терапия възстановява и подобрява еластичността и блясъка дори на много изтощена и суха коса. Резултатите са видими още след първото нанасяне, а при продължителна и редовна употреба се подобряват.

​Elasticizer е подходящ за изтощена, суха, фина, къдрава, слаба, третирана, късаща се коса." - от сайта.

Много добър продукт. За по-изтощена коса Екстрийм версията е препоръчителна.

# 385
  • Мнения: 2 956
Самия Еластисайзар е така наречена преуош терапия-тоест прави се преди да се изкъпе косата.Целта му е да хидратира косата по дължина-не се слага в корена.Дължините се навлажняват,косата се маже кичур по кичур и се стои така колкото е възможно-през лятото може и цяла нощ.След това косата се мие както подобава-шампоан,маска и т.н.

# 386
  • Мнения: 84
Супер, сте дами! Много благодаря, сега ще разгледам продукта, може и да си купя, като чета колко доволни има от него.

# 387
  • Мнения: 2 328
Пускам поръчка от ординери и се чудех някой ползвал ли е мултипептидния серум за коса?Чудя се дали да го взема?По принцип съм със свръх омазняващ се скалп и не си слагам нищо на скалпа след баня.

# 388
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Добри отзиви има  поне по това,което съм чела. Аз слагам от кофеиновия серум по малко в маслените бъркочи Smiley.Ще чакам да споделиш ако го вземеш.

# 389
  • Мнения: 2 328
Добри отзиви има  поне по това,което съм чела. Аз слагам от кофеиновия серум по малко в маслените бъркочи Smiley.Ще чакам да споделиш ако го вземеш.
Поръчах го и ще го пробвам.Ако не се спогодим мисля да го ползвам като приуош,нищо че пише,че не трябва да се отмива.

Общи условия

Активация на акаунт