Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 90

  • 25 357
  • 730
  •   1
Отговори
# 225
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 798
Скрит текст:

Привет Hug
Гости, донесла си ти кафенцето сутринта! Blush Hug
Цитат
Гледах и невярвах, че и се откъсна от сърцето и даде златото от сватбата...
да:)))
Диве, мерси за снощния ти пост!:hugs:
Цитат
Вие може и да мрънкате, но аз се радвам, че Къванч е в почивка.
И аз предпочитам да изчакам, за нещо наистина ново и добро....имайки късмета да попадне на правилния екип-най-вече Сц и Реж .Hands Plus1

а вижда ли се гифа??



Wink


хубав петъчен следобед! Flowers Sunflower
аз не го виждам....

# 226
  • Мнения: 2 503
Здравейте! 🥰

Айре 😍, Диве 🥰, Гости 🥰 ,
Благодаря ви за споделеното! 💐

Така е, малко е пусто от към новини, но нека това е за добро. Съгласна съм, че не трябва да се бърза, защото всички знаем какво е положението с турските дизита. Смятам, че Къванч не бездейства. Ще работи, но по какво и кога е просто време да разберем. А дори и да си е дал почивка- заслужена е. ☺

Айре 😍,
аз също не виждам гифче. 🧐

Симай наистина в началото имаше приемливо държание, но в момента е направо покърт...
Аз продължавам с КГ. Сега ми се е паднало. 😀

Хубав ден!

# 227
  • Мнения: 18 523
Привет, сладурки! Hug
Благодаря на всички ви за споделеното!
Дай, боже да има късмет Къванч със сценарий , иначе вярвам, че отново ще избере образ, който е докоснал сърцето му, както винаги Hands Plus1

# 228
  • Мнения: 18 584
Ире Kissing Heart мдаа съгласна Hands Plus1
приятно гледане! Hearts
Фенче Kissing Heart, а появи се Wink
така е, ще си избере нещо различно и вълнуващо отново.....надявам се!
а ние тук си чакаме......Sunglasses
Хубава колекция с големите и малките герои/персонажи!

мммм Heart EyesHeart Eyes


лека вечер Hug

# 229
  • Мнения: 18 523
Добро утро! Hug


Айре Heart Eyes вчера така ме болеше главата, че хич не ми беше до писане , особено на новата версия.
Е, ще чакаме, нямаме избор Grinning
Покрил се е добре, но се надявам, че скоро ще излезе нещо.
Ире Heart Eyes благодаря, че споделяш за КГ Flowers Bouquet
Ето нещо за теб, надявам се, ще ти е интересно - интервю на Сончето от 2009 г. и красив Мехмет Kiss
Heart Eyes

Скрит текст:
20.11.2009г. Сонгюл Йоден - лицето на мира в Близкия изток
Сонгюл Йоден, която става изключително популярна в арабския свят след излъчването на сериала „Перла”, казва: "Нищо не може да оправдае смъртта на едно дете."
Актрисата спечели светкавична популярност след излъчването на сериала в арабските страни, стана лице на кампанията предприета в Близкия изток с цел прекратяване на войната в Газа. Ето какво разказа за себе си в едно интервю:

- В Близкия изток сте по-популярна отколкото в Турция. В Кувейт ви наричат модерното лице на Турция.

- Интересът е голям навсякъде: в  Катар, Дубай, Саудитска Арабия, Сирия, Йордания, Ливан, Египет, Ирак. Нашите снимки се отпечатват върху чанти, моливници, дори върху чаши. Бях много изненадана от това. Навсякъде има снимки, на които сме ние с Къванч.

- Получавате ли доходи от авторски права?

- За съжаление, не. Нямаме дори синдикат, който да защитава правата ни. Получих предложения за филм и реклама. Това е печалбата ми.

- В арабският свят смятат, че до голяма степен сте повлияли за еманципирането на жените?

- Възприемат Гюмюш, или както е при тях Нур, по този начин. Интересът е особено голям в Катар. За жените е невероятно един мъж да обича толкова много съпругата си.

- Имате ли усещането, че животът ви прилича на приказката за Пепеляшка?

- Да кажа, че дължа успеха си на сериала „ Гюмюш” би означавало да пренебрегна всички хора, които са ми помогнали да стигна дотук. По-голямата ми сестра, майка ми, брат ми и учителят ми в театъра. Те са моята опора.

- От какво семейство произхождате?

- Ние сме петима братя и сестри. Емоционални сме. Привързани сме един към друг. Никога не свалям медальона, в който майка ми е сложила молитва против уроки. Моят идол е сестра ми Елвин. Тя е книжен плъх. Четях книгите, които четеше тя, дори когато не ги разбирах.

- Имала сте лош период...

- Мисля, че всичко, което съм преживяла от момента на раждането ми ме е направило по-силна. Всичко е експеримент. Нещата, които в даден момент съм смятала за лоши, впоследствие са ми били от полза.

- Какво ви дава сила в живота? Кой е най-близкият ви човек?

- Преди всичко майка ми, сестра ми Елвин и семейството ми.

- Много сте красива, дори на живо изглеждате още по-добре, правила ли сте някакви корекции?

- Освен носа, нямам корекции нито на лицето, нито по тялото.

- В Турция има много актриси, конкуренцията е жестока.  Какво се налага да правите за да се задържите?

- Не съм хиена, за съжаление. Просто си върша работата. Не искам да съм от звездите, които изгряват и залязват бързо, искам да се развивам постепенно, но сигурно. Киното е режисьорско майсторство, не  актьорско.

- Вече сте на 30. Не мислите ли да имате дете?

- Засега да имам дете не е на дневен ред.

- Говорите ли други езици?

- В момента уча английски като луда.  Уча по системата NLP. Понякога продължава по 12 часа на ден.

Източник: Списание DIANA

Хубава събота! Hug

# 230
  • Мнения: 18 584
Привет и хубава събота! Hug



Фенче Kissing Heart, надявам се, че сега си добре!

Къванч преди малко пусна ТТ, по повод земетресението в Турция Pensive
https://twitter.com/kivanctatlitug/status/1220989984901095425


с гугъл......
Пожелава бързо възстановяване на Elazığ, Бързо да се възстановят загубите, спешно изцеление на ранените и търпение за останалите. Нашите молитви за чудо спасение са с вас ..


съвсем ново КГ клипче

# 231
  • Мнения: 4 642
Здравейте, момичета!

       Ире,
      "Честно казано от партньорките на Киво май Седеф ми е на последно място, не знам защо така".
       Не се бях замислила, но сега си давам сметка, че и при мен е така.  Въпреки, че имам най-хубави чувства към момичето, както  и към брачния й партноьр. Двамата са много симпатични и много добри приятели с наш Къванч.

     Момичета, не влизам във форума и при мен липсата  на Къванч от екран не се усеща така силно както при вас. Но по-добре  да изчака нещо подходящо и хубаво. Въпреки, че той до сега няма лош проект. Въпросът за рейтинга е друга история и той не е миродавен за качествата на актьорите и продукциите. Но е време да влезе в тази платформа  "Нетфликс".

   Фен, за този сериал "Мраз" за коя Айча става въпрос? За тази, която игра в Перла ли. Че и аз не съм я гледала от онова време. След Перла  близо, излезе един сериал с  Еркан Петеккая и това е. Ако е тя - можеш ли да направиш един малък отрязък, за да я видя само? Благодаря ти предварително!  Но ако ти е трудно - недей.
  
    И тъй като сме още януари, ви  пожелавам, момичета,  много здраве и хубави емоции през следващите 11 месеца и няколко дни! И със сериалите, но не само!
   Не пиша, да, но ви обичам!  И от време на време надниквам.
   Хубава събота и неделя!

# 232
  • Мнения: 2 503
Привет в събота! Heart Eyes

Айре Heart Eyes ,
благодаря ти за споделеното! Flowers Bouquet
Къванч както винаги е загрижен за благото на хората. Heart Напоследък в Турция доста често има земетресения, надявам се да спрат...
Чудесно видео на двамата сладури, тъкмо съм на такава вълна.

Фенче Heart Eyes ,
Усетих, че сигурно има нещо, за да не пишеш. Радвам се, че сега си добре! Heart
Благодаря за интервюто със Сончето! Flowers Bouquet Много ми хареса. Heart Жалко, че кариерата й не се разви така, както очаквах... :/

Всички снимки на Киво, които сте споделили са много хубави. Flowers Bouquet

Ще продължавам да си гледам и споделям КГ. Заради дългия период, в който не го гледах, си помислих, че сега няма да вдяна, нооо къде ти. Беше си така сякаш въобще не съм спирала, защото сериалът наистина ми харесва и е много, много, ама много добър. Случват се неща, които не предполагаш, че ще се случат. Все съм се чудила наглостта на Хандан и Гюней до къде може да стигне, но тази тяхна наглост продължава да расте. Едвам издържам да гледам сцените с тях, ако трябва да съм честна... Сега пък ново дайсе- Бурак Ч. катастрофирал. Е, този сериал все ме хвърля в едни чуденки- дали Баръш е замесен, дали Бурак не го е инсценирал... Grinning

Криси Hug ,
радвам се да те видя, наистина! Heart

Един актьор, а два съвсем различни, противоположни героя, изиграни перфектно!

Прекрасен съботен ден от мен! :*

# 233
  • Мнения: 18 584
Ире Kissing Heart земетресението си е било бая силно Disappointed Relieved...с жертви и разрушения, нашия човек както винаги е съпричастен....!
ООО много интересни неща те чакат още в КГ, ще има да им се кефиш....и да, Баръш предизвика катастрофата.
А Бехлюл и Кузей са два образа-легенди!! Nature Fire
Орсии Hug, добре си наминала!
Благодаря подобно за пожеланията!
Аз харесвам доста Менекше и Халил - един от първите сериали на Едже, Мелек, Улуч....и Седефчето ми е много любима Heart За дългогодишното им приятелство, пък да не говорим!!! Hands Plus1
Тая Айча не е от Перла, става на въпрос за младата и сега нашумяла актриса Айча Туран, която играе с Алперен Д.-приятеля и колега на Киво от Сблъсък.


.....................




# 234
  • Мнения: 4 642
Айрич, благодаря за отговора! А Алперен много добре знам кой е. И много го харесах! Аз изгледах към 3 серии от Сблъсък. Но лошотията на лошите ми дойде в повече. Пък и съвпадна с лош момент при  мен и те така...
 Гледам Север-Юг. Сегашният ми поглед върху нещата се различава малко от предишния. По-скоро се допълва.  Гюней не можА да понесе натякванията на баща си, че Кузей се жертвал за него. И от там започна деградацията му. Имаше и благодатна почва, разбира се. Както и лошата семейна атмосфера. Постепенно се озлобяваше и амбицираше да се доказва. Тази постепеност  се показа по блестящ начин от сценарист, режисьор и актьора Буура Гюлсой! Хубав сериал. Много!

# 235
  • Мнения: 18 523
Привет отново! Hug
Айре Heart Eyes  благодаря за всичко споделено! Flowers Bouquet Много хубаво клипче! Киво си е Киво, страхотен човек Heart А земетресението е било ужасно, да , горките хора ...
Ирка Heart Eyes благодаря! Kiss Днес пак малко ме наболва тиквоча, но не е толкова ужасно, търпи се.
Дори изгледах 1 серия на Мраз. Ами  интересен е сериала и то доста, хубаво играят почти всички актьори, историята ме трогна, не зная защо не го гледат смотльовците , дето определят рейтинга . Но, за Алперен мнението ми не се промени за съжаление ... Докато Айча все повече ми харесва. Ауууу, а на  Зерин ролята е ужасна ... Гюлтен направо е китка, тук е майка само на тъпия си син, момичетата не ги отбелязва, голяма гад. Обаче и отива и тази роля Blush Играе и нашия Ръфат от ДК, той е бащата на Фирузе / Айча / . Ще го гледам, да видим до къде ще я докарат. Сега мисля да си изгледам останалите 5 серии на Дар.
Орси Hug радвам се, че си наминала! Липсваш , джанъм! Обаждай се от време на време. Дано скоро патрона ни зарадва с нещо! Че имаме много хубави спомени, обаче ми се ще вече нещо новичко и прекрасно, Къванч действително много ми липсва на екран.

# 236
  • AMS
  • Мнения: 6 407



Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Орси, специални поздравления за присъствието ти!!!
Присъединявам се към споделеното от Къванч
за загиналите и пострадалите от земетресението!!!
Уж не чаках нищо, а изгледах всички серии на новия Нетфликс сериал.
Хареса ми как са представени и обяснени историческите факти.
Много ми помогна това което знаех от Кьосем.
Харесаха ми всички артисти. Биркан има осанка и талант за такива роли.
Спомням си негово интервю, където казва, че за образа на П. Борински е чел много.
Както и оня разказ за това как са се забавлявали на сета с Къванч.
И Ушан Чакър - Джалил от КСШ ми хареса в новия сериал.
Туба също беше на ниво, но за нейния образ трябва да си по-навътре със историята на ОИ.
Вдигнаха летвата нефликс сериалите.

Но от всички партньори на Къванч най-ми харесва >>>


# 237
  • Мнения: 18 523
Добро утро! Hug



Няма нищо ново ... е, ще си караме на спомени още известно време Satisfied
Ето какво още си намерих в архива - споделени емоции от руска статистка в КСШ и от преводача, специално  за Ирка Heart Eyes и Пепи Heart Eyes
Скрит текст:
от преводача на Курт Сеит и Шура - Евгений Емерзлой. Ето какво казва той :
" Той не се звездее, с него можеш да разговаряш съвсем спокойно, въпреки своята популярност се държи като съвсем обикновен човек, с него можеш да се шегуваш, да говорите на всякакви теми, които не касаят личния му живот, е, разбирате как е. Но, когато не е в настроение или нещо в процеса на снимане не е както трябва ... по-добре не го закачайте. Особено по време на работа, той е толкова съсредоточен, понякога разбира се, се бъзика, както и всички останали актьори по цял свят, но това никога не се отразява на работата му, към нея той се отнася много сериозно. А е толкова харизматичен и открит ... понякога се закача с другите актьори , с Биркан, както всички мъже се закачат, те се опитват да се ударят един друг с ръка, с крак, показвайки на какво е способен всеки, но всичко това е в рамките на шегата, между тях има много добри отношения. На Къванч Русия много му хареса, той разбира се , сподели, че не за първи път идва в толкова красив град като Санкт Петербург, но,  много му е харесал. Двамата с Биркан са за пръв път в Русия. За Ермитажа не разбрах, знам, че Биркан не го е виждал още, защото ме попита какво може да се види там, какви експозиции има. Единственото, което ги смущава е времето и пълното отсъствие на слънце на нашето небе. Когато те пристигнаха, Питер ги посрещна много хладно. Те споделиха, че от 15 градуса са се озовали на - 20 градуса само за няколко часа, а първите им снимки били на улицата и се е налагало да снимат на студа по 10 часа на ден. Аз тогава още не бях на работа , но слушах какво е било от целия снимачен екип и от всички актьори - и руски и турски. Така, че знай уважаеми зрителю, през какво е трябвало да минат всички участници в снимките, за да създадат за теб този проект."
Скрит текст:
http://www.ashkimsin.ru/chayxana/topic23285s135.html
 от разказа на Наташа - подробен превод на Валето  Hug
Денят беше доста хладен, но имах късмет, бях облечена с късо палто от заешки кожи, дълга пола и шал. На момичетата, които бяха с кожени яки и шапки, им беше студено, костюмите им бяха не за сезона, но те дори не трепереха, постоянно се усмихваха. Удивих се как стоически издържаха на студа. С нас бяха и всички артисти, никой не си тръгваше да се постопли, само на обед имаше почивка. На Биркан обувките бяха летни, съвсем не за сезона, и му дадоха специални стелки.
На перона изкараха старинен влак и бързичко го боядисаха, може да се каже, докараха го като нов. Посипаха перона с пясък, нас ни изведоха в 11 ч, дадоха ни куфари и ни разположиха по местата. Стори ми се, че съм далече от артистите, после дойдоха всички, освен главния, дори се притесних, нима пак ще има "пролет над Парижем". Загледах се в Бирках и Усхан, те взеха саби и започнаха да изобразяват дуел, в забавено действие - единият аристократ с бомбе, другият военен - кръстосани саби, завъртания, страхотна картина! докато се умилявам на гледката, обръщам се, ииииииии..........върви....не, плува! плува край мен Къванч! Останах със зинала уста, нали разбирате, и само една мисъл ми остана , колко ли далече ще отплува, аахахахах)))))) а той изведнъж спря съвсем близо, ох, как тупкаше сърчицето ми))) снимахме общи сцени от сутринта до 2 ч, тогава пристигна Людмила, толкова се зарадвах, като че ли видях свой близък! После започнахме да снимаме с главните герои и тогава можех съвсем да се приближа. Къванч в живота е по-красив, отколкото на снимки, някак по-ярък, а очите толкова сини......даже не сини, а като морето на лазурния бряг, едни такива топли синьо-зелени, и това се вижда от км!!! такива очи, не можеш да се нагледаш)))) лицето е с по-фини черти, и носът е по-малък, като изваян, нямам думи! брадата не го състарява, косата му е тъмно руса, строен, снажен, широк в раменете и тесен в ханша, като английската буква "V")))) много висок, те с Биркан са най-високи. По време на почивките Къванч беше подвижен и весел, не даваше на никой да скучае, той без съмнение е душата на компанията, когато е в настроение, непрекъснато разказваше нещо смешно, с мимики и си правеше гласа дебел, хохохООО, имитираше някого, куцайки и с приведен гръб, дефилираше покрай вагоните, заляхме се от смях, не само турците, но и ние, без да знаем кого имитира и какво приказва. Не оставяше Фарах сама, бяха или двамата, или с цялата компания, разсмиваше я или нещо й разказваше, истинска дружеска атмосфера!
Имаше интересен момент, когато Къванч и Биркан решиха да си премерят силите, застанаха под диагонал, преплетоха си краката, опряха раменете, и гледайки се в очите, се опитваха да се повалят. Беше схватка на воини, самци! и макар да се правеше с усмивка на лице и на шега, напрежението беше голямо! даже закачиха кабелите, изплаших се, че ще паднат, но те навреме спряха, по-точно Къванч прекрати борбата, неговото преимущество беше осезаемо, все пак Биркан е по-слаб в раменете, въобще веселба!
Към вечерта Къванч започна да се уединява, разхождаше се и гледаше наоколо.
Искам да кажа на всички, които искат "химия" и целувки, мисля, че ще имат цялата таблица на Менделеев)))) ние се нагледахме на целувки, имаше много дубли))) ммммммм впечатлихме се))) гледахме и се усмихвахме широко, после, гледаме, че Биркан и Усхан също се усмихват, като ни наблюдават, ние им показахме вдигнат палец. Къванч е много сериозен докато работи, Фарах е по-освободена, на няколко пъти се разсмиваше по време на снимки, а той се отдръпваше при другите, оставяше я да се посмее))) и дума не казваше) интересно беше как Фарах дълго не успяваше да заплаче, всички се скупчиха около нея и търпеливо чакаха...изведнъж всички се разбягаха всеки на своето място, в същата секунда чухме "камера!" отначало даже не разбрахме какво става, а после видяхме, че й текат сълзи...))) беше великолепно! После снимаха прощалните сцени, влизането на Сеит във вагона и войниците ги возеха насам-натам, а Къванч се връщаше на изходна позиция винаги пеша, поне 5 пъти мина край мен)) имаше много смешен момент с кифличките))) в началото на снимките имаше поднос с кифлички и пирожки, и то много, едно младо момче ги "търгуваше", и след около три часа пирожките буквално се стопиха пред очите ни))) макар че уговаряхме мъжете да не пипат реквизита,  към края на снимките останаха само кифлички))) а накрая винаги снимаха началната обща сцена, и ето че я снимаха без пирожки))) Даа......какъв ден! Следващата сцена беше в театъра, снимаха в Александринския, нашата компания седеше в ложа на втория етаж между сектора с камерата и сектора на главните герои и ложата на цар Николай Втори, в кадър не попаднах, но Къванч седеше с лице към нас и чувах дори шепота му, когато говореше на Шура!!! виждахме го само по време на снимки, в почивките той излизаше, а ние оставахме на местата си, местеха статистите само в партера, той седеше в коридора с телефона))) Фарах оставаше сама или с Биркан; един път Къванч надникна при камерата до нас, но като видя няколко чифта устремени към него очи, бързичко затвори вратата))) с една дума, не му дадоха да се види с оператора)))
Къванч без шинел изглежда по-едър, навярно защото не е пристегнат с колан))) снимките бяха забранени, но смелчаци се намираха, аз не бях сред тях)))) след няколко дни снимахме в Дома на учените, бившия дом на брата на царя, княз Владимир, какъв интериор, оставя те без дъх!
Имах възможност да видя всичко отблизо. Снимаха концерта, който ни изпълни квартет, това беше още един подарък - да слушаме жива музика и да виждаме Къванч на 2 м от нас.....изпълниха романсите "Утро туманное" и "На сопках Манчжурии", шегата настрана, беше вълшебно.
http://www.youtube.com/watch?v=CkxN0jx9cXQ
http://www.youtube.com/watch?v=1EafHZcxi2Q

Много пъти ни се срещаха очите с Къванч, защото е невъзможно да откъснеш поглед от него, струваше ми се, че забравям да дишам ахахаха! Между другото, на всички артисти носеха огледало и те си оправяха косите, та значи, идва стилистът с огледало при Къванч и Усхан, и понечи да напръска косата на Къванч с лак, изведнъж се чу йок, йок, йок! - Къванч размаха ръце и се облещи, едва не падна от стола,- тамам, тамам, усмихна се стилистът и му даде огледалото. Искам да кажа, че той си оправя косата като Кузей, мисля, че е надарил Кузей с много свои черти, вижда се от погледите, разговорите, и как си оправя косата, изглежда наистина се е потопил в ролята на Кузей, забелязва се в реала. Момичета, това беше страхотно време! исторически снимки, и то в чуждестранен сериал - пълно с емоции!
Всички се заглеждаха в Къванч, дори мъжете ме питаха - онзи висок красавец ли е главният герой? Наистина ли е звезда в Турция? Дето прилича на Николай Втори? Да-да-даааа! -отговарях и се усмихвах. Въобще непрекъснато се усмихвах, дори когато се опитвах да изглеждам сериозна, след известно време забелязвах, че пак се усмихвам. На всички разказвах и ги канех да се запишат за статисти, още на Витебската гара успях да поговоря с Ева Дедова, тя много добре говори руски, казах й, че с огромно удоволствие и възхищение гледаме турско кино, че сме гледали всички сериали на Хилял Сарал, предадох поздравите и обожанието на феновете от Русия. На нея й стана приятно, тя е много мила и приветлива. Официалният фотограф на  RWS, ни снима с Усхан, но каза, че можем да си вземем снимката едва след премиерата. Даааа ще го помня цял живот!!! )))) Желая на всички най-интересното и необичайното в живота!!! Желая щастие и здраве!!! И да гледате КС§Ш!!! ))))

Диве Hug  ха, колко навреме съм го изнамерила този разказ, а ? И ти си си спомнила за него Grinning
Значи ще трябва да намеря време и за новия сериал на Нетфликс, щом казваш, че си заслужава. Харесвам  и Биркан и Усхан като актьори. И Туба ще ми е интересно да видя и в друга роля.
Ех, как искам отново да играе Киво  с Алиханче , невероятен тандем бяха Heart
И още нещо интересно си намерих из архива днес, ама наистина много нафталинено Grinning

Скрит текст:
Цитат
[size=100ПРЕВОД на https://vk.com/kivancoyku (Роман Ахмедов)
Дата и място на раждане: Адана, 27 октомври 1983 г.
Зодиакален знак: Скорпион.
Ръст : 1,90
Тегло: 80
Новият любимец в света на модата - Kъванч Taтлъту!
Искате ли да опознаете по-отблизо красавецът, който си сътрудничи с Модна къща Неше Ерберк от около година?
( Когато подготвяхме това интервю, Kъванч Татлъту все още не беше взел участие  в конкурса "Най-добър модел на Tурция", който спечели.)
Всъщност Къванч е спортист. В продължение на 8 години той играе в нашумелия баскетболен отбор на Адана. През тези години той участва в много и различни състезания. След като получава оферта от един отбор в Истанбул, той се премества в Истанбул по две причини: заради баскетболната си кариера и заради сърдечната операция, която претърпява баща му.
Той продължава да играе баскетбол, два поредни сезона играе в отбора на UlkerSpor. Играл е и за Фенербахче и Бешикташ. Последният отбор, в който играе е Touchspore. До определен период животът му преминава в трансфери от един отбор в друг, той никога не е и мислил за модния подиум. Докато жестока травма не слага край на мечтите му за спортна кариера. Когато веднъж майка му отишла да пазарува, тя видяла реклама: " Не бихте ли искали да ходите на един и същ подиум с професионални модели?" Тя попълнила въпросника вместо сина си, прикачила негова снимка и го изпратила до агенцията, предначертавайки по този начин съдбата на сина си. На огледа  го харесват всички  и с подкрепата на семейството му се озовава в Модна къща Неше Ерберк. Къванч казва, че много обича Неше и благодарение на нея преодолял повече от добре една много успешна за него година  в модния бизнес. Kъванч, който сега ще вземе участие в конкурса "Най-добър модел на Tурция ", казва, че много вярва в себе си.
Говори, че баскетболът, музиката и четенето на книги заемат важно място сред хобитата му. Не обича много забавленията (партита, танци, вечеринки), защото не вярва в искреността на нощния живот. Развлеченията според неговите разбирания  е да прекарва време със семейството си или да ходи на кино или в кафене с приятели. Що се отнася до музиката, той харесва различни стилове - хип-хоп, ар-енд-би, техно, хаус.
Къванч вярва, че ще успее в модния бизнес, а говорейки за конкурса " Най-добър модел ", той твърди, че иска да спечели не само в конкурса в Турция, но и да представлява страната ни по целия свят.
Освен това има хубава новина за момичетата! Сърцето на Къванч не е заето! Той казва, че най-важните черти, които го привличат в момичетата са искреността и честността.
Той има само един съвет за тези, които искат да бъдат модели - да се занимават със спорт. Той смята, че спортът е бил голям негов помощник за успеха му в моделството.][/size]
Колко прав е бил да вярва в себе си Hands Ok Hand


Хубава неделя, дружки! Hug Аз продължавам с гледането, много ми харесва Атийе Hands Plus1

# 238
  • Мнения: 18 584
Хелоуу! Hug


Фенче Kissing Heart мерси за споделеното!!
аз мисля да погледна чак днес Мразовитото, че снощи гледах втора серия на новия сериал на любимата ми Демет Й. Харесва ми, обичам такива по-психологически сюжети.
Много интересни неща си донесла!! Flowers Bouquet
като каза Пепи....тя нещо се губи тая седмица, дано е добре!
охх ще сложа част от единия разказ, много ми хареса!! Blush
Цитат
Къванч в живота е по-красив, отколкото на снимки, някак по-ярък, а очите толкова сини......даже не сини, а като морето на лазурния бряг, едни такива топли синьо-зелени, и това се вижда от км!!! такива очи, не можеш да се нагледаш)))) лицето е с по-фини черти, и носът е по-малък, като изваян, нямам думи! брадата не го състарява, косата му е тъмно руса, строен, снажен, широк в раменете и тесен в ханша, като английската буква "V")))) много висок, те с Биркан са най-високи. По време на почивките Къванч беше подвижен и весел, не даваше на никой да скучае, той без съмнение е душата на компанията, когато е в настроение, непрекъснато разказваше нещо смешно, с мимики и си правеше гласа дебел, хохохООО, имитираше някого, куцайки и с приведен гръб, дефилираше покрай вагоните, заляхме се от смях, не само турците, но и ние, без да знаем кого имитира и какво приказва. Не оставяше Фарах сама, бяха или двамата, или с цялата компания, разсмиваше я или нещо й разказваше, истинска дружеска атмосфера!
Имаше интересен момент, когато Къванч и Биркан решиха да си премерят силите, застанаха под диагонал, преплетоха си краката, опряха раменете, и гледайки се в очите, се опитваха да се повалят. Беше схватка на воини, самци! и макар да се правеше с усмивка на лице и на шега, напрежението беше голямо! даже закачиха кабелите, изплаших се, че ще паднат, но те навреме спряха, по-точно Къванч прекрати борбата, неговото преимущество беше осезаемо, все пак Биркан е по-слаб в раменете, въобще веселба!

Колко са били вълнуващи снимките в Русия.....нещо ново за всички! Добре, че КСШ беше качен на Нетфликс, за да стане толкова популярен и оценен в Северна Америка.

нещо от мен


Диве Hug, мерси за снощния ти пост!....аз определено няма да гледам последния Нетфликс сериал за Османската империя.

и нещо за настроение с капитан Али и Алиханче

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 11:56 от Airra

# 239
  • Мнения: 18 523
Айре Heart Eyes супер кафенце и колаж, благодаря!  Flowers Bouquet
Цитат
Колко са били вълнуващи снимките в Русия.....нещо ново за всички! Добре, че КСШ беше качен на Нетфликс, за да стане толкова популярен и оценен в Северна Америка.
Мдаа ... а преди това и в много други страни  Hands Plus1 Но, да, чрез платформата го видя и хареса почти цял свят
Цитат
Сериалът „Курт Сеит и Шура“ би всички рекорди в страните от Близкия Изток. След излъчването на първите две серии сериалът стана най-рейтинговия турски сериал от излъчваните досега в Близкия Изток. Рейтингът продължава да се покачва, а сериалът вече се излъчва в 22 близкоизточни държави. Желаем успех на сериала и по-нататък.

Източник: http://vk.com/diziturk
Колко жалко, че  Турция не успя да го направи ...
Пепи Heart Eyes нали каза, че я болят очите, за това не пише, а новинки няма, та ...
Ех, страхотни Али и Ефе, благодаря за клипа!  Heart

По едно следобедно , аз мога да пия по всяко време Grinning

Общи условия

Активация на акаунт