Почивка на Малдивите /Тема 4/

  • 51 882
  • 824
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 154
Shantal, много благодаря!
 Точно такива лични впечатления търся. Така като е обяснено мога да преценя с какво и до колко мога да правя компромис Simple Smile

Никой ли не е бил на Реети Фару? Наистина изглежда луксозен, но и Облу Хенгели ми изглеждаше така, а научих и друга гледна точка за него.

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 00:10 от allian84

# 796
  • Мнения: 1 602
Правите ли застраховка отмяна на пътуването и с коя компания? Гледаме да резервираме за Малдиви, но искам да се подсигурим в случай на Ковид

# 797
  • Мнения: 2 832
Правите ли застраховка отмяна на пътуването и с коя компания? Гледаме да резервираме за Малдиви, но искам да се подсигурим в случай на Ковид

Задължително, не само за Малдиви и сега, винаги съм правила. С Алианц обикновено.

# 798
  • Sofia
  • Мнения: 4 711
Резервирам с опция за безплатно канселиране, условията по тези застраховки са много … изискващи. Изчетете всичко внимателно, преди да я подпишете и платите.

# 799
  • Мнения: 16 874
Резервирам с опция за безплатно канселиране, условията по тези застраховки са много … изискващи. Изчетете всичко внимателно, преди да я подпишете и платите.
Съгласна съм абсолютно,  изчетох ги всичките на пазара миналата година. 
И въпреки това бих взела при следващо пътуване.

# 800
  • Мнения: 1 602
Резервирам с опция за безплатно канселиране, условията по тези застраховки са много … изискващи. Изчетете всичко внимателно, преди да я подпишете и платите.
Съгласна съм абсолютно,  изчетох ги всичките на пазара миналата година. 
И въпреки това бих взела при следващо пътуване.

На коя компания се доверихте? Примерно разликата между Алианц и Лев Инс ценово е двойна...

# 801
  • Мнения: 1 812
Гледам, че вече са пуснали предложения за Нова година с чартър от  София. Много смело.

# 802
  • Мнения: 2 078
още от юли има оферти за чартър до Мале за цялата зима, ние ходихме априлската ваканция, самолета се пукаше по шевовете, цените обаче са доста надути за празниците

# 803
  • Мнения: 2 832
То и за след празниците ми изглеждат доста надути, в сравнение с миналата пролет.

# 804
  • Мнения: 16 874
Кисес,
Пропадна пътуването и не направих. Но в общи линии няма огромна разлика в клаузите, да не кажа, че няма. Всичките са дърво Grinning

# 805
  • София
  • Мнения: 39 807
Моля пуснете нова тема.

# 806
  • Мнения: 5 372
Правите ли застраховка отмяна на пътуването и с коя компания? Гледаме да резервираме за Малдиви, но искам да се подсигурим в случай на Ковид
Винаги правим. За Малдиви и се възползвахме, т. к. 3/4 от семейството бяха короновани. Отидохме 2 месеца по-късно.

# 807
  • Sofia
  • Мнения: 4 711
Лято, това, че сте пътували два месеца по- късно, застраховката ли ви го подсигури по някакъв начин, или променихте датите през авиокомпанията и съответно настаняването?

А цените за чартърните ваканции по Коледа и Нова година са брутални. Погледнах за сравнение последния резорт, в който бяхме, обадили са някаква безумна цена от €4000 на човек … и то с тази избушена авиокомпания …

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 00:41 от Shantal

# 808
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
По празници и по време на ваканции и по-евтино да е, НЕ отивам!!! С чартър пък: абсурд! По-добре да не почивам.
Хвърлям аз око вече, мъжът много взе да ме пресира да резервирам за зимата от сега. Някой с лични впечатления от Мирихи? И Лили Бийч също ме интересува...

# 809
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 752
Правите ли застраховка отмяна на пътуването и с коя компания? Гледаме да резервираме за Малдиви, но искам да се подсигурим в случай на Ковид
Покритие Ковид имат Алианц, Евроинс и Лев инс.

Общи условия

Активация на акаунт