ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 31 266
  • 572
  •   1
Отговори
# 15
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
Някой да я е виждал в реала? Чудя се дали не е много плътен плата и да не става за лятото.

# 16
  • Мнения: 9 123
Тонита, не съм я виждала, ама ми се вижда тъмничка за лятото(( Виж в ненамалените рокли, за тази цена има хубави, поне аз така ги виждам. Да бях по-млада и слаба като преди, толкова неща ми харесаха... Разгледай и там, а и до лятото има време, ще има и други намалени неща, но ти си решаваш. На мен ми се вижда много тъмно нещо и едри цветята, колко и да си слабичка това ще те "уголемини"

# 17
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
На мен точно десен много ми хареса Blush Притеснението ми е само относно плътността.Аз съм руса и бяла и мисля, че няма да ми е тъмна.

# 18
  • Радомир
  • Мнения: 627
Струва ми се плътна за есен по-скоро.
Да питам отново за форумското палто отговаряше ли на размера?

# 19
  • Мнения: 9 123
Щом ти харесва си я вземи. То си е до усет, а иначе всеки си сравнява според себе си-фигура, лице...
Деси, отговаря си на номера форумското палте.

# 20
  • Мнения: 9 910
При мен и приложението, и сайта не работят. Ще видя дали по-късно ще мога да си сравня цената на роклята, ама все тая, важното е като дойде, да излезе читава.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Благодаря за новата нема!
Сайта заби ли при.вас?

# 22
  • Мнения: 9 910
Много здраво даже. И приложението не работи още. Едва успях да мярна роклята, която пуснах, изумиха ме с цена 10 лв отгоре спрямо поръчката ми от сутринта 🙄
П.п. Проработи сега уж, пак с цената от сутринта 🤔 явно ровичкат много по сайта. Не ми я дава налична в магазин.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 17:53 от fenyx

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
За много години и мерси за темата! Simple Smile
При мен няма проблеми със сайта, поръчах и аз някои неща, ще видим какво ще дойде!
fanfanito, полата на точките изглежда страхотна!
HAPPY, палтото е супер, приятелка го има , много е хубаво. Аз имам подобно бяло от reserved, и въпреки светлия цвят се скъсах да го нося. Wink

# 24
  • Мнения: 1 104
happy палтото с колана е върха Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 382
Да се разпиша в новата тема. От НМ няма да поръчам, макар да си стои зареден един акаунт с кодове. Напазарувахме в Кроп реален. Преди Нова год. намалиха якета, суитчери и т.н., сега още - на половина от цената преди 3 дни. Парка за 44,90 взехме и други.

Бялото палто и аз го бях харесала, но не съм за светло дълго аз. Не се възприемам.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 01:54 от *Камея

# 26
  • Мнения: 1 732
Благодаря за новата тема! В края на миналата тема, се коментираше дългата рокля на цветя/листа -хубава е, но ако се поръчва, внимавайте с размерите. Имам късия вариант- при 38 размер, взех 34, а можеше и 32 да ми стане, но нямаше. Те са с широки кройки, мек плат, падат добре.

# 27
# 28
  • Мнения: 54 054
Коя е тази рокля?

# 29
  • Мнения: 1 732
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0787696002.html аз имам този вариант на роклята, но го има и в дълъг вариант

Общи условия

Активация на акаунт