Звънят новогодишните звънчета, а малкото октомврийче рита с крачета 2019 - Тема 3

  • 16 663
  • 758
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 136
За памперсите - нашите са baby love на ДМ. Изобщо не пропускат, мекички и тъничко са. Пробвали сме пуфис, памперс премиум, лидълските. Пуфис и памперс ги цапа с ако отзад по гърба, с лидълските е постоянно омазан - отпред, отзад...

Аз съм на вълна ергономични раници. Взех си сега под наем тула free to grow да пробвам за една седмица. Преди съм пробвала tula explore. Нещо май май не са ми много удобни. Кажете вие коя раница ви е удобна?

# 586
  • Мнения: 3 977
BMR може ли да споделиш от къде нае раницата и за какъв период и на каква цена може и на лични ...

# 587
  • Мнения: 1 521
Памперси от както взех по- голям размер и на мен спряха да ми пропускат. Ползвам и аз на ДМ и на памперс и съм доволна.

# 588
  • Мнения: 368
Искам и аз да знам от къде е раницата ако може. Че и аз съм на такава вълна последните дни. Памперсите от Лидл много му правеха червени отпечатъци, все едно са му малки а взимах 4ка, та взех на Молфикс да видим как ще е.

# 589
  • Мнения: 610
Във фейсбук - библиотека за слингове, там може да наемете за определен период, така може да пробвате различни модели и дали изобщо бебчо би харесало бебеносенето.
Аз ползвам памперс актив бейби и съм доволна, от памперс, пуфис и лидълските от памперс съм най-доволна. Мисля мамия да пробваме.

# 590
  • Мнения: 79
Ние използваме памперси мамия,много съм доволна,също сме купували памперс премиум и те стаават,от лидл също купувахме 1-2 пъти доста са стегнати,неудобни са ми за слагане иначе рядко се случва да пропусне някой,но като се наака със всички и отива отпред-отзад :Д

# 591
  • Мнения: 1 136
Аз наех раницата от roshavo.com поръчах я вчера, днес дойде. За една седмица е 25лв, но зависи от модела раница.

# 592
  • not found
  • Мнения: 581
С Мамия сме и ние , някой ползвал ли е литъл ейнджъл , да направи съпоставка ?

# 593
  • София
  • Мнения: 123
И ние сме целите в пухчета и власинки от дрехите...по ръцете между пръстите, вратлето и то постоянно с тая двойна гуша, едвам го изчиствам....ама както някой писа по-нагоре.ще пробвам и аз по корем като вдигне главичката...
Гледам и по калъфката доста коса му пада...сигурно е тази бебешката...

Някой да даде идея с тези памперси какво да правя...постоянно ми пропускат (puffies),  днес купих и тези на Лидл и няма и 1 час и той беше пропуснал....
Принципно и през нощта му ги сменям по два или три пъти дори и по някое време пак пижамата мокра (спим с резирвна до възглавницата)....кви са тия реклами дето по 12часа не пропускали нещо на фантастика ми прилича...или аз не го слагам хубаво...не зная....?!
Ние сме с Pampers Premium Care. Не пропускат. Аз си ги купувам от емаг и ми излизат изгодно. Пуфис не исках да пробвам даже, че с каката имахме лош опит. Обрина се. Верно беше преди доста време, но не исках да рискувам.

# 594
  • Мнения: 404
С Мамия сме и ние , някой ползвал ли е литъл ейнджъл , да направи съпоставка ?
За литъл ейнджъл, ако са тези, които си мисля, такива ползваме в UK, са супер. Не ни пропускат, нямаме никакви проблеми.
За кафето... Аз също мислех да го предложа, но така й не го направих понеже не сме в БГ. Идваме си в средата на май, ако тогава на някой му е удобно,  много бих се радвала да се запознаем.

# 595
  • Мнения: 295
Аз ползвам памперс премиум и съм доволна, никога не са пропускали. Кройката обаче не ми харесва - много са издути някак си. Препоръчайте някакво четиво на тема отглеждане , захранване, възпитание или нещо такова Simple Smile

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте.
Ние цял ден имахме драма, че не се нааква..но успя с малко помощ и спи доволна след баня. Аз спах днес от обяд до 18ч с леки пробуждания да кърмя и помощ от мъжа ми и сега съм ..наспана и неадекватна от толкоз сън.
Памперси купувам Pampers премиум и пюр ( не зная има ли ги в Бг, хубави , но скъпи) както и на Hipp, които пак са на цената на Pure, но пък много често в Bipa има намаление и то минус 25 процента, тогава цените са като в промоция на Емаг. И така
Иначе за замърсяване по вратлето преди май имахме, сега сме го овладели , но се къпем вдигайки гънките и се подсушаваме добре. Имаме и мицеларната вода и ние на Биодерма.
Ние сме с размер 68 на 3 мес и 10 дни, а вие? Оглеждам летни дрехи и се чудя 74 ли 80 ли, понеже има едно limango.de с мнооого яки промоции като fashiondays...пазаря и си мисля как после ще продавам нови хах

# 597
  • Мнения: 469
Аз ползвам little angels, много съм доволна, лекички са и не ми пропускат. Взимам jumbo pack, 98 бройки са.
И от mamia съм доволна, даже и от тях имах останали няколко бройки и днес ги изразходих. Поне за мен, няма разлика от двата вида. Харесват ми и като от едните няма нашия номер, взимам от другите.
А и цената им е доста добра.

# 598
  • Мнения: 143
Здравейте мами! Имам въпросче вашите бебета опитват ли де да сядат като ги държите в скута ви в полу легнало положение? Моя мъник не спира да се сгъва и свива само и само да седне. Страх ме е да не би да му стане нещо. Не е ли още малък? И когато го сложа легнал с дупето на корема ми и глава подпряна на коленете съответно аз със свити крака и го държа за ръцете той се набира пак да седи

# 599
  • Мнения: 1 521
Моят се напъва яко, оставям го да си се мъчи. Рано им е много, но не мисля че има лошо да се пробват. Поне аз разсъждам, че ако то не е готово няма да го прави това. Пък и не седи само, само си се гъне като червейче. Това го прави само когато го държа на крака в полу седнало положение. Като си лежи си е кротък, само рита яко.
Бебетата които се стряскаха при заспиването, още ли го правят?

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 08:52 от Amerikkas

Общи условия

Активация на акаунт