Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 53

  • 14 434
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет Heart
Курдов гуш
Деско, честити да сте все с търпение и обич да вървите напред Heart
Мими, стискам палци.
Хубав ден , на всички Heart

# 346
  • София
  • Мнения: 11 102
Здравейте и от мен...
Курдов, много кофти ми стана. Гушкам те и аз! Не знам как се преживява такава раздяла... Права е Иринита, че ти трябва внуче, ти ще си най-грижовният дядо на света, и обичлив! Gift Heart

Деси, честити да сте с ТО! Много да се обичате и да си живеете в мир и сговор, да си пътешествате и да се слушате! Наздраве, дзънннн... Blue Heart

Забравих какво още...

Цун! Kiss

# 347
  • Targovishte
  • Мнения: 5 261
Ей, бандитки такива. Стоплихте моята изтерзана душа. Благодаря за прегръдките - взимам си ги всичките и си ги скривам вътре в мен- някъде вляво от душата. Обичам ви.

За дядото- сина все казва че работи усърдно по въпроса, както той казва орял и сеел ама не покълвало. То само да стане - направо им го взимам и... Да си правят второ!

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулс, Мамексче, кУригирах Laughing
Клавиатурата се е заиграла с пунктуацията, а пък аз блея и кой да види Grin

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 863
Добро утроооооо FlushedTwo Hearts Страхотни кафенца, тенкс!!!

Деска, да се обичате и радвате на живота още много по толкова! Gift Heart Как си изкарахте снощи?
Мимке, стискаме палци и да кажеш как е минало!
Качи ни ги някъде в някой облак тези емотиконки, защото не могат да се открият в тази голяма тема.
Мамекс, кога се наработи в 9.30 SatisfiedYum
Иринитко, Жмъци, Джулка, идети и слабеити - не е честно! Hands Clap

Не можах да схвана по манджите ви кой на каква диета е... За Зоната какво мислите?

Прекрасен ден на всички! Flowers Hibiscus Гуш!

# 350
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Оооо, Лияяя, хелоууу, Kissing Heart
Виж ся, вярно е ям, в туй нямам кусури, но за слабеенето не бих казала същото, Joy

Тудорке, хубу чи си пояснила и кУригирала, щот мислех да са отдам на най-различни изкуства, но за туй твойту ни са сетих, Joy Heart

# 351
  • Мнения: 2 844
Деси Heart Eyes честити да сте с ТЛО , здрави , щастливи и пътешестващи дъллгиии години! Heart Kissing Heart И този ден ще е паметен и по друг повод - честито доц.Атанасова !  Радвам се ,че те познавам! Пожелавам ти много успехи, нека всичко това ти носи удовлетворение  и  радост!!!!!!


Мими Kissing Heart стискам!

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 16:42 от Indji11

# 352
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Момичета, благодаря за прекрасните пожелания.
Инджи,  благодаря, изнервих се 🥰

# 353
  • Мнения: 28 137
Я казвайте, какво още да честитим на доц. Атанасова, че съм взела работа за вкъщи и нямам време за сурат тефтеря!
Аааа, видяяяях, но Деско аз познах предварително, още като отказа деканството, помниш ли!  Защо не станах врачка, защооооо! Честито и бъди пак на висота, както до сега!
Лили ще ги кача емотиконите в някой облак, ама сега нямам време, айде понасям се в бумагите....

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 18:36 от mimi.7299

# 354
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Аааа, видяяяях, но Деско аз познах предварително, още като отказа деканството, помниш ли!  
Да, позна и много ме разсмя тогава. Все още имаш време да станеш врачка, а ние ще те рекламираме :*

# 355
  • Мнения: 28 137
Аааа, видяяяях, но Деско аз познах предварително, още като отказа деканството, помниш ли!  
Да, позна и много ме разсмя тогава. Все още имаш време да станеш врачка, а ние ще те рекламираме :*
Е защо те разсмях..., защото съм умничка, нали? Wink

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 20:30 от mimi.7299

# 356
  • Мнения: 3 347
https://www.facebook.com/1057206434470435/posts/1278023822388694/
Софиянки,тази реклама ме впечатли Wine Glass!
А добър ден вече Kissing Heart.Широко ми е на душата,децата са във ваканция до 6-ти,като никога взеха предварително мерки,и ги разпуснаха преди да е обявена епидемия и при нас.Тръпнех и вехнех всеки ден как ще ми се приберат...знаете си ме,бутам масло на тази тема Blush.
Деско гордея се с теб момиче Heart EyesHugKissing Heart!
Иринитке някакви други изкуства да предложиш днес,или да караме на вчерашните Kissing Heart?
Мимс да ми хвърлиш едни карти,да кажеш кога ще заслабна Wink?
Хайде,до после Sunglasses.

# 357
  • Targovishte
  • Мнения: 5 261
Здравейте, банда
Влизам да ви дзакни и то няма никой...

Днес съм на ябълки - мразя ги от дъното на душата си, ама нямаше друго.

МАМЕКС- добре че са здрави децата. Давай витамини.

Деси - и тук да кажа: Успех!!! Макар че нямам никакви съмнения, че ще си успешна!

Приятен ден на всички.

# 358
  • Мнения: 2 105
Деси, гордея се, че те познавам, макар и интернетно!!! 👩‍🎓
Мамекс, разбирам те за ужаса от това децата да саа болни.♥️ Чудесно е да са у дома и без болести.♥️
Аз си ям юнашки...одъртях ли, изкуфях ли...няма спасение от лакомията 😡
Ето едни нокти
Скрит текст:
[\spoiler]

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимозче, сега ако познаеш кУя, кУга ще отслабне, цена няма да имаш Stuck Out Tongue Closed Eyes
Деско, заради хора като теб вярвам в по-доброто бъдеще!

Няма да пиша миенюта, че снощи бяхме на гости и днес съм по-ниска от тревата:rolling_eyes:

Общи условия

Активация на акаунт