Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 53

  • 14 504
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 8 801
За много години, бандичка! Новата година да е здрава, много щастлива и пътешестваща! Heart Eyes

Жгмъци, мерси за темичката,  Hug bouquet

Емче, честит рожденик! Да е здрав, щастлив, успешен!  Heart Eyes bouquet

Инджиии, сладури! Прекрасни сте! Тази обич да не изчезва никога между вас! А този левентин дано оценява каква хубава жена има до себе си!  Heart Eyes

Мимс, и ти беше сложила прекрасни снимки от гръцко,  Heart Eyes
А тортичката няА коментирам,  Crossing Arms

Дееемс, ко праш? Омете ли шампанското с баница?  Mr. Green Joy Heart Eyes  Heart Eyes

Аз и днес бях вкъщи, мислех и утре, но май ще отскоча до кабинета, да си почина малко от ролята на домакиня.  Crazy

И аз мислех да се стягам, но все криввам, та да видкм кУга ша стани,  baby_neutral

Мноооого целувки на всички, Heart Heart

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 21:40 от Juls14

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Бандичка любима, за много години! Здраве, щастие и късмет на вас и близките ви! Heart

Честит празник на Ничия и на Силвето на Иринитка!

Чета ви, дано през тази година имам възможност по-често да пиша!

# 17
  • Мнения: 28 372
Охооо, бандата се размърдала? 💝
Вълничка тук съм до утре, днес купувахме разни ел. уреди за студентката...утре ще се разправяме с доставка и монтиране! Вечерта ще тръгнем, защото Телчо в събота има  ангажимент!
Специални поздрави за Силвето и на Емчето за младежа...Да са здрави и успешни децата!🍀💝👍
Иринита що не ареса Мейсиса, манджите биваха!
Претенция много има претенции за моите кила, ама не е спряла да готви...има по две салати, второ и десерт - вчера еклери, днес прави чийзкейк в бурканчета! Вече не вървя, а се търкалям..! От събота минавам на РХ!
ПП  Да питам къде има Т маркет, трябва ми да купя нещо на промоция от там! Без този в Сухата река!

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 19:16 от mimi.7299

# 18
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, банда!
Честита нова година! Нека тази година бъде най-добрата до сега и да донесе безкрайна радост и изобилие от здраве и щастие!
Пожелавам много здраве на Силвето и на Емчето момчето, да имат успехи във всички свои начинания!

И аз съм решила следващата година да я посрещна с една екскурзия. Натоварих се психически много тези почивни дни.
Ще наведа глава и ще подмина с мълчание всичко, което пишете за килограмите Blush. В повече са ми, но си имам един турски кадаиф и едни палачинки, които мисля да хапна и тогава да си започвам режима на Байкова с киселото мляко от понеделник.
Чета ви и ви наблюдавам във фейса-видях много хубави снимки от Инджи, Мими. Тук видях таланта на Вълничка и на Скайчето.  Много ви се радвам на всички. Надявам се тази година да съм по-редовна в темата.
От днес съм на работа и там си пожелавам по-малко разправии да имам тази година.

Лека вечер на всички! Hug

# 19
  • Мнения: 2 844
Емче 😘 да е честит младежа - да е много успешен и щастлив!
Ничия и Силвето на Иринита здрави и щастливи!
Джулс 😘 благодаря! Точно така отиди до кабинета, че да си починеш от домакинската работа!
Вълничка 😍 +1 за посрещане на Нова година по описания от теб начин!
Адорейшън 😘 радвам се да те видя - порасна ли юнака?
Миленски 😘 всичко каквото си поискала да ти се случи през 2020!

# 20
  • Мнения: 2 089
Мими, има много Т-маркет тук. Напиши в Гугъл и ще ти излезе карта на всички в София и ще се ориентираш.

# 21
  • Мнения: 28 372
М дааа Вълничка, написах и набелязах три Т маркета, най близкия ми е рудута! Лошото е, че в Сф все по трудно се ориентирам! Joy

# 22
  • Мнения: X
Мерси за темата. ♥️

# 23
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ей, как съм пропуснала - да са живи и здрави Ничия, Силвето на Иринитка и на Емчето младежа Hug
Aдорейшънче, радвам се да те видя, как сте Hug
Вълничке, миналата година бяхме на НГ така, надявам се и следващата да я посрещнем пак така - пожелавам го на всички, които го искат Hug
Мен ми е хем хубаво, хем тъжно - утре ми се изпразва окончателно къщичката Sad Но така си е - да са ни живи и здрави децата, да постигнато своето, където го искат Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

# 24
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Ей, как съм пропуснала - да са живи и здрави Ничия, Силвето на Иринитка и на Емчето младежа.

  И от мен - здрави и успешни!!!

Гушкам ви, банда!
   За много години. 🎄🎄🎄🎄🎄❤❤❤❤❤🎄🎄🎄🎄🎄

# 25
  • Мнения: X
Емче, да ти е жив и здрав.

Заради проблеми с нета съм публикувала 3 поста еднакви. 😄

Честито на Силвето и на Ничия! 🌷

# 26
  • Мнения: 2 089
Мими, уби ме Joy

# 27
  • Мнения: 28 372
Ами всеки път всичко променено! А и почвам да забравям и да бъркам улиците, щото някои се смесват с Бургас

# 28
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Е може ли такава работа - цял ден никой да не драсне и редче!!!!!!!
    Аз до сега мих бани и тоалетни. Аман.

И как са кантарите,а? 🤣😆😜
   Плачевно е състоянието. Нали? Миналата година по туй време писАхме и се клехме, как ще ги преборим; резолюции и обещания бяха, мале-мале!!!! Е, ДА, ама НЕ! Не стана!
   Айде пак наново, таз темичка си ни е убава за хортуване, ама всеки знае кое ни събра заедно -БОРБАТА, банда, борбата с килата 😩😩😩. “Борбата е безмилостно жестока,  борбата както казват е епична...”

   И сега накъде? Айде кажете.

# 29
  • Мнения: 28 372
Ир, как накъде! Минаваме цялата банда на диета!
Курдов ще почва 90 дд, писа че стигнал 100 кг!
Аз от утре минавам на РХ!
Лято иде....няма се излагаме!

Общи условия

Активация на акаунт