Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 231
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 1 003
Дани, купувай лидълски бендер, според мен. По-евтин, по-мощен, с повече чаши...възможност за връщане. И би трябвало да е с 2 вида остриета. И да си знаеш, Нутрибулета от 120 лева е само с 1 приставка за смилане (няма за сухо смилане)- удобно пропускат тази подробност в рекламата. Stuck Out Tongue Winking Eye Според мен лидълският е и по-красив.

Какво значи приставка за сухо смилане ?
За този от каталога е посочено нож за смесване и нож за накълцване - практически какво значи това 😳 ...че и аз му се чудя на блендера дали да го взимам

# 1 396
  • Мнения: 27 277
Значи, че има нож-приставка и за смилане примерно на сусам, ленено семе, ядки, такива неща. Без да им добавяш вода или други течности. А червеният Нутрибулет от 120 лева "5 части" съдържа само един нож (за смутита и др.), 2 чаши и 2 капачки за тях- доколкото помня. Ако искаш пълен к-т Нутрибулет с два вида остриета-приставки  ще трябва да се отделят поне 180 лева. Т. е. лидълският блендер е по-изгоден като цена-мощност-брой приставки.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 23:03 от dolce miele

# 1 397
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Дани, купувай лидълски бендер, според мен. По-евтин, по-мощен, с повече чаши...възможност за връщане. И би трябвало да е с 2 вида остриета. И да си знаеш, Нутрибулета от 120 лева е само с 1 приставка за смилане (няма за сухо смилане)- удобно пропускат тази подробност в рекламата. Stuck Out Tongue Winking Eye Според мен лидълският е и по-красив.

Какво значи приставка за сухо смилане ?
Най-малкият съд (200мл) се предполага, че е подходящ за сухо смилане - на ядки или семена.
Аз бих го взела, но имам нутрито на Делимано, пък за сухо ползвам  или блендер, или това

Скрит текст:

# 1 398
  • Мнения: 27 277
Грешка, червеният Нутрибулет може и да е само с една чаша (не с две), ще проверя.
Допълвам. "5-те части" са голяма чаша, острие-приставка, тяло (основа с мотор), капачка за чашата и....книжка с упътване/рецепти... Grinning Изобщо не е чак такава лимитирана оферта-далавера. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 00:44 от dolce miele

# 1 399
  • Мнения: 6 616
Морена, до преди година купувах краве сирене на РС в кофичките . Пишеше домашно и като район - Маноле. Харесваше ми, после минахме на овче и козе на Ведраре, защото почнаха да го зареждат. Онзи ден купих в квадратна кутия, краве, РС, Ведраре, отзиви ще дам като го опитат децата. Не купих в кофичка, защото на картата не видях да е отбелязан район.

# 1 400
# 1 401
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 652
Към продукти на Маноле подхождам с недоверие, откакто колега, минал покрай мандрата и видял да разтоварват сухо мляко и палмово масло. Не знам колко и къде влагат и доколко е вярно, но съм с едно на ум.

# 1 402
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Нищо не харесах аз от новата брошура...

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:36 от mystic woman

# 1 403
  • Мнения: 39 051
Избрах си само душ системата от новата брошура, ама не видях къде е монтирана батерията. Някой може ли да ми светне какво ми убягва от картинката?

# 1 404
  • Мнения: 35 069
Не е ли закачена в случая горе слушалката?
Много шарена брошура.. За деца, за спортуващи, за майстори..

# 1 405
  • Мнения: 25 676
Американска седмица, бляк.
Пак ще има издирване на душове.
Дрешки за малки и големи...
Аз харесах само салатен дресинг.

# 1 406
  • Мнения: 35 069
Някой питаше за сос за бургери. Ето, че го пускат в Американската седмица

# 1 407
  • Мнения: 6 213
Блутут колонката за баня обсъждана ли е? Става ли?

# 1 408
  • Асеновград
  • Мнения: 3 002
Я ме светнете какво и е в повече на тази четка за зъби та цената е такава. https://www.lidl.bg/bg/p/tvoeto-svezho-nachalo-salon-za-krasota- … tka-za-zbi/p34735    Смятам да взема на дребния вече нормална а не детска и чаках от Лидл някоя оферта, ама тази е поне два пъти по скъпа от пусканите преди.Че даже три пъти, моята е купувана на 33 лв. ако не греша и то скоро.

# 1 409
  • София
  • Мнения: 5 941
Не си заслужава, според мен. Аз си взех от черния петък за 100 лв. ултразвуковова (те по-принцип са доста по-скъпи, но и по-добри). За електрическа, няма смисъл. Не виждам с какво е по-добра.

Общи условия

Активация на акаунт