Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 360
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 4 245
  • Мнения: 35 106
Значи, цял ден гледам зъбите на Гергана. Продължавам да не разбирам защо тия снимки не се слагат в скрит текст.
Разберете, НЕ всички искаме да ѝ гледаме кривата физиономия!

# 4 246
  • Мнения: 931
На мен ,чесно казано ми докара позиви за повръщане.

# 4 247
  • Мнения: X
Гергана не ги мие добре. Вижда се и горе покрай венците. Когато зъбите са почистени с конец много ясно се различават отделните зъбчета.
Бях публикувала тук снимка, на която има остатъци от храна на едно стори в Инстаграм. Та според мен не й пука особено за устната хигиена.
Сега е качила стори с хубави очила и капела и изглежда прилично.
Мисля, че Кечър имаше предвид прозрачни шини като на Ая. С тях наистина усмивката става странна, слята. Но за да пристъпиш към такова лечение, трябва да са напълно здрави зъбите и да нямат никакви кариеси.

Също така според мен не би било зле да оформи малко върха на носа с малко филър.
Та като цяло има какво да оправи по себе си преди стъпката с Диор, Шанел и т.н.

Не мога да съдя Пепе за конкретно незнание. Всеки човек има различни интереси, различни дарби и възможности, както и съдба.
На мен разговорите и още повече споровете по история са ми безсмислени и скучни, защото историята винаги има много лица, в зависимост от коя страна гледаш и говориш. Интересно се съпоставиха като еквивалентни по важност Априлското въстание и цвета на връзките на пионерчетата. 😂😂😂

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 01:05 от Анонимен

# 4 248
  • Мнения: 7 776
Тази информация за Слинготека, нещо продуктово позициониране ли правим?

Всяка библиотека за слингове дава безплатно слингове за малки бебета. И за разлика от споменатата, дава възможност да се пробват всякакви марки, не се тикат две определени на преден план, на които случайно собственичката е brand ambassador.
До колко е етично да си консултант предоставяш информация на майки, а целенасочено да пробутваш две марки (най-скъпите на пазара) и да ги рекламираш през новоизлюпени мами влогъри срещу безплатна носилка. За нормалната средностатистическа майка 300лв слинг е безумна покупка или 400+ раница. Има доста други консултанти, които не са лице на никоя марка и дават доста по-адекватна информация в интернет. Като начало как аджеба да я носиш и нагласяш тая носилка - с видеа, вместо да подарят продукти на жени, дето ще сложат детето в носилката 5 пъти за 5 поста в инстаграм.
А кой е сладур и кой не - моите лични наблюдения над въпросната далеч не се покриват със симпатичност, чекненето с усмивки в инстаграм не те прави професионалист.

Факт е,че всяка родила се плеска с реклама на Слинготека. Кой бил сладур и кой не, е страшен довод да си затворим очите.

П.С. редакция - ДМ са пратили Поли и Ивана във Виена, Поли го споделя на стори.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 13:14 от LittleCactus🌵

# 4 249
  • Мнения: 35 106
Интересно кой е писал този текст... Още в първото изречение има грешка...

# 4 250
  • Мнения: 35 106
Ивана пак цепи със стил....
Скрит текст:

# 4 251
  • София
  • Мнения: 17 773
На мен ми харесва, ама без главата.

# 4 252
  • Мнения: 1 530
Започнах видеото на Валери и когато стигнаха до кобрата и веднага ми хрумна, сега има доста информация  покрай вирусите, които се предавали от различни животни. Сега има случаи от змии тръгнало, това си е голяма глупост, да пиеш нещо подобно, направо си е див риск, но екзотика да има Simple Smile Валери сияе там, косата й е лъскава, малко бузки е сложила, добре е. Препрочитам в пъти повече да гледам нея, отколкото това момиче Гергана, спрете се, ще започна да си мия зъбите на всеки 30 минути Simple Smile

# 4 253
  • Мнения: 651
Гледали ли сте преди години едно момиче, която живееше с двете си гаджета - пак момичета, майка си и няколко животни? Снима един-два пъти и с Хикен Щикен. Попаднах на Ютуб канала й отново, а оттам и на Инстаграма - няма промяна.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 02:17 от Мари72

# 4 254
  • Мнения: 12 962
Не знам кой ми каза за Флора, но ми е страшно забавна:) Има ли някой влогър с  подобен стил на обработване? От нейните клипове вида някъв с предаване Свещичка - е попиках се от смях, показваше как си масажира венците😂🤪🤭
Много луди има в нета😂
Някой пусна канала на Деси, която ще пътува 8 месеца сама из цяла Азия, в момента е в Индия, бая смела е. Мисля че ще предлага интерсно съдържание, последвах я, засега са само няколко клипчета, чакам нови. Това е каналът и, ако има други, като мен харесващи травъл влогове.
https://www.youtube.com/channel/UCCOBou-RSxjSX0B4qYlEpJA

# 4 255
  • Мнения: 21
Мерси. Скоро се сетих за тази откачалка и исках да видя как се движи но не се сещах за ичето и. Сега чекнах, никаква промяна към добро.
Гледали ли сте преди години едно момиче, която живееше с двете си гаджета - пак момичета, майка си и няколко животни? Снима един-два пъти и с Хикен Щикен. Попаднах на Ютуб канала й отново, а оттам и на Инстаграма - няма промяна.
Скрит текст:

# 4 256
  • Варна
  • Мнения: 623
Не знам кой ми каза за Флора, но ми е страшно забавна:) Има ли някой влогър с  подобен стил на обработване?
Може би мааалко до нейния стил се доближава Chefo. Самият той твърди, че се вдъхновява от Флора. Прави доста по-различен контент от "Ям бяла храна за 24 часа" съответно. Мен лично супер много ме забавлява това момче. Завършил е НАТФИЗ и има страхотно чувство за самоирония.

# 4 257
  • Мнения: 12 962
Еха, много благодря! Хреса ми, Чефо, голям сладур:)
Гледах му реакции на плеймейтки, партнира му некво ужасно същество, дет така си е деформирало джуките, че му е трудно да говори!
И тази коментира себеподобни🤪🤭
И вика те са Еди кви си?!??! Ма тя не е от тях, нали🤪

Сега свърших епозода с Гергана, много е прятна, обрана, възпитана, а гласът и е наистина много хубав.
Нашта се държа кат краварката в левия ъгъл, тоест и с нея и без нея. Неадекватна, но то как са се включи в компанията на такива хора( ДжуГана не я броя) Пепа и Тошко ги делят два вагона книги... Той и трезвен и пиян я е изпил на газирана вода. Жалко че се налива така, мисля че се крие зад алкохола, самоиронията му също е защитна реакция, как да му се подиграваш, ако той го прави сам?! Мъчно ми стана за него.

# 4 258
  • Мнения: X
Гледали ли сте преди години едно момиче, която живееше с двете си гаджета - пак момичета, майка си и няколко животни? Снима един-два пъти и с Хикен Щикен. Попаднах на Ютуб канала й отново, а оттам и на Инстаграма - няма промяна.
Скрит текст:
Да, гледах е като качваше, беше страшен кич и винаги имаше някакви любовни драми при тях. Тя май вече е във връзка със съвсем друга жена. А от темата разбрах, че е участвала в "Море от любов".

# 4 259
  • Мнения: X
Охоо, и аз съм я гледала тази Елизабет Борисова и с глас съм се смяла на видеата й. Особено имам едно любимо - грим урок

https://www.youtube.com/watch?v=bLyydmYNXVI

То не са филтри, то не е музика Joy Голям шемет е тази Grinning

Общи условия

Активация на акаунт