Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 419
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за новата тема! За Пепе и Ф2 - мисля, че е възможно наистина да не е имало трети човек, когато са се разделили, ами Фичката просто да си е взел чукалата и да се е върнал в Дания, нали и друг път го беше правил. Пепе може и да не е приела сериозно това като раздяла известно време и да се е надявала да се съберат отново, но после се появяват латини, Филиповци и тя работата стана една...

# 31
  • Мнения: 263
Честита Нова Година, момичета! Включвам се и аз в темата! Имам малко да наваксвам, че тук покрай празниците не ми остана време да следя какво се случва .  Simple Smile Иначе и аз съм съгласна с Раче за Пепе и Ф2 не мисля, че имаше трети човек и тя в началото не е приемала раздялата.

# 32
  • Мнения: 9 484
Аз същo съм на мнение, че тогава не е имало трети човек.
Както знаем, това не им е първа раздяла.
Още когато са били в Дания отношенията им не са били цветущи. И прибирането в България, и раждането на Сиена са били опити да скрепят нещата, но както виждаме неуспешно.

За Пепе и Филяка знаем от юни/юли някъде.
Фичко показа Латинка в края на септември, след като излезе видеото за реконструирането.
Не знам кога са се намерили с нея, но аз предполагам, че е било малко преди това.
Като гледам от преди това нямат общи снимки, сторита и т.н. Ако са били заедно, все някъде щяхме да я видим, дори и да не демонстрират, че са двойка.
А масово се пише, че той си е хванал нова мома веднага след като си е заминал, но като гледам май много хора си мислят, че са се раздели когато пуснаха видеото.

# 33
  • Мнения: 2 328
~ ЧНГ змийчоци ~
Десито Пеева пак си е срещнала душата-близнак.За втори път й е,първата душа близнак й беше написала пространствено обяснение в любов в книгата,да видим сегашния какъв ще е.Силно се надявам да не стане " от трън та на глог".Наистина й желая свестен мъж,който да я вкара малко в реалността.Че тя си има нужда.Изобщо не е лоша жена,напротив,просто това разголване идва в повече,поне за мен.

# 34
  • Мнения: 6 873
Съвсем не ме вълнува дали някоя от Филиповите двойки ще има бебе и кога.
Сценката в леглото в един явно неясен период, последвана от другите събития, на мен ми се струва страшно извратена, грозна и пошла. Аз не можах да я доизгледам. Бива простотия, ама все някъде трябва да има граница.

# 35
  • Мнения: 1 726
Благодаря за темата. Според мен още покрай танците на Пепе се влошиха нещата.

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 09:32 от armyhousewife

# 36
  • Мнения: 2 328
Благодаря за темата. Според мен още покрай танците на Пепе се влоши ха нещата.
И според мен.

# 37
  • Мнения: 12 979
Вярно че и е детска аудиторията си в голямата част на Пепа, вярно е  че малките не могат да осмислят кво и как така стана, но пък ние ако чакаме тази и Валерия и Сие да ни възпитават децата и да ги учат на морал, то съвсем не са добре нещата.
Пак бърза това момиче и пак ще реве, дано греша ма едва ли....
Как не се научи, че сексът не е любов? Че деца с непознати не са правят, че детето не скрепява връзката, понякога точно обратното!
Не си ли взЕма грам поука от краха на “семейството си”?!?
Майка и татко и не я ли виждат, че се излага?!
Да, аз бих помагала, бих давала глътка въздух, млада жена е, да иде някъде, секс да прави ок.
Ма да ми мъкне при децата някъв недорасляк, да ми се афишира със снимки разни, с това не бих била ок.
Ми похдодете си бе, опознайте се, има време за всичко, връзка може да съществува и без да се излющите в ИС.
Аха да ми стане симпатична, да и съчувтам и тя се *сра.
Иначе не стоят лошо като двойка, но контекста да беше друг.
Къде е тоз клип “Трима в леглото” да го видя?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 748
ЧНГ!
Добре, че има затишие, че да ви настигна в темата. Рядко успявам да се включа, защото все изоставам с четенето.
За мен изказването, че няма трети човек, се отнасяше, че причината за раздяла не е трети човек.
Попова неведнъж е казвала, че преди да има бебе иска да се омъжи за Джош, а преди сватбата иска да се запознае с родителите му.
Ивана още преди (май) две години беше казала, че с Боби искат да имат вече дете. Казвала е, че има здравословни причини да избягва някои храни (заради което търси веган ястия в ресторанти).
Йоанка се губи напоследък от темата. Когато беше публикувала видео, че със Стъни са се разделили, не ѝ повярвах. Мисля, че го каза, за да не я питат за него. Според мен още са си заедно. Много ги харесвам и им желая успех със залата. Личи си, че са вложили сърце и душа в танците.

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 16 052
Благодаря за темата. Според мен още покрай танците на Пепе се влоши ха нещата.
Това обясних и аз.Танците бяха след краха на рисуването и Фичката съвсем изчезна.

Жаки
https://youtu.be/xZbTO80JGCk   

# 40
  • Мнения: 12 979
М даааа... Гледах видеото....
Няколко неща - в цялата картинка само Филипчо беше излишен, най не ми се връзваше.
Второ на Пепа още тогава и светят очичките и има химия, в това видео повче на нея и личи.
И трето, този Филяка “в движение” е много по- симпатичен отколкото статичен на снима.
Даже си е готин:)

# 41
  • Мнения: 1 789
Мерси за новата тема!
На мен цялостното поведение на Филип 2 ми изглежда като натриване на носа на Антоанета, затова и си мисля, че той е нараненият и тези му демонстративни действия са в отговор на провокация от нейна страна.
Филип 3 според мен е много влюбен, изглежда ми като човек, който не е получавал особено внимание от страна на противоположния пол, затова и сега направо цъфти и държи да афишира връзката си.
За Антоанета отдавна писахме, че е невероятно лекомислена и импулсивна, впуска се от едно начинание или връзка веднага в друго, затова и в момента просто няма "верен" ход от нейна страна - каквото и да направи по отношение на личния си живот, който е обществено достояние, ще бъде критикувана. Въпреки че смени плочата, отново дразни с неискреността си, като тук визирам онези тъжни кадри на уж самотната майка, където казваше че прекарва вечерите си сама с чаша вино като си легнат децата, или пък че миналата Коледа не е предполагала как ще ѝ се завърти животът...Ако бях на мястото на Филип 3, би ме наранило жената до мен да неглижира по този очебиен начин присъствието ми в живота си, който представя пред публика, която е обща до някаква степен. Някак си оставам с впечатление, че не ѝ се излиза от ролята на самотна майка, която явно и никога не е заемала, но пък би ѝ носила повече дивиденти.

# 42
  • Мнения: 1 757
Благодаря за новата тема и честита нова година на всички!
Наистина се прекалява с  това кой кога да има бебе , да бутали количка, пък тази дума бебеправене е абсурдна.
Относно Пепе и Филяка не ми седят добре като двойка .Нека се разбират и да бъдат щастливи  , времето ще покаже .

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 09:59 от HollywoodGirl

# 43
  • Мнения: 9 484
Скрит текст:
Мерси за новата тема!
На мен цялостното поведение на Филип 2 ми изглежда като натриване на носа на Антоанета, затова и си мисля, че той е нараненият и тези му демонстративни действия са в отговор на провокация от нейна страна.
Филип 3 според мен е много влюбен, изглежда ми като човек, който не е получавал особено внимание от страна на противоположния пол, затова и сега направо цъфти и държи да афишира връзката си.
За Антоанета отдавна писахме, че е невероятно лекомислена и импулсивна, впуска се от едно начинание или връзка веднага в друго, затова и в момента просто няма "верен" ход от нейна страна - каквото и да направи по отношение на личния си живот, който е обществено достояние, ще бъде критикувана. Въпреки че смени плочата, отново дразни с неискреността си, като тук визирам онези тъжни кадри на уж самотната майка, където казваше че прекарва вечерите си сама с чаша вино като си легнат децата, или пък че миналата Коледа не е предполагала как ще ѝ се завърти животът...Ако бях на мястото на Филип 3, би ме наранило жената до мен да неглижира по този очебиен начин присъствието ми в живота си, който представя пред публика, която е обща до някаква степен. Някак си оставам с впечатление, че не ѝ се излиза от ролята на самотна майка, която явно и никога не е заемала, но пък би ѝ носила повече дивиденти.

+1

Ужасно грозно е това. Пепка се прави на умряла лисица, играе го сингъл, разправя колко й е самотно и тежко, а Филяка присъства само инкогнито, да снима тук-там някой бумеранг.

# 44
  • Някъде там
  • Мнения: 16 052
Пепа си действа по старите методи, а все се надявах урока който получи да я е променил. Но уви , продължава да действа на бързи обороти и да лъже без да се замисля че го прави.
Много раздвоена и разпиляна личност.
Показва различни лица на различни места и ситуации, но на една и съща публика и изобщо не се усеща.

Да ви припомня едно емблематично видео. Можеш ли да преследваш мечтите си и да бъдеш млада майка 😀
https://youtu.be/0iSFmxo-EbA

Общи условия

Активация на акаунт