?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 204 543
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 17 407
Ся, вмсто да уйдурдисвате дали се е объркала или баш му е сготвила каквото не обичата, давайте по реда - безплатния секс, прислужницата и да се свършва с казуса.
Не се заяждам, исках да разбера прецакване ли е да сготвиш на мъжа си нещо, което обича, ама нямаше смисъл да проверявам Simple Smile
Отделно, смятам, че ако единият в семейството готви през куп за грош, по-добре е да не го прави. Толкоз за равноправието. Wink

# 346
  • софия
  • Мнения: 1 245
Ама случая беше с майка и син, мъж и жена е различно.

# 347
  • Мнения: 7 928
Де го чукаш, де се пука. Joy Дренке, отде я изкопа таз връзка с писаното? Пак нещо са ти криви жените? Що така?

# 348
  • Мнения: 17 407
Е, добре. Приемам, че би му дала шанс, ако си изяждаше всичко от мама.
Simple Smile

# 349
  • Мнения: 7 928
А може би, ако вместо да се ядосваше - се усмихваше и подхождаше с чувство за хумор и не му пукаше особено дали е сготвила мама за "офисния обяд" или какво точно. Simple Smile Или пък въобще не коментираше подобни абсурдности на първа среща.

# 350
  • Мнения: 31 539
Дренке, тъжно е.
Ти въобще четеш ли какво пишем или едно си знаеш, едно си баеш.
Възрастен мъж да живее с майка си означава, че е мамино синче.
Вероятността да се изгради нормално семейство с такъв индивид е изключително малка.
Второ, не стига, че жената още го дондурка, ами льохмана има наглостта да мрънка какво му е сготвила.
Който иска нещо различно, да си сготви.
Не си ли даваш сметка, че може би майка му е искала да сготви нещо за нея си.
Но естествено синчето е възроптало. Ама така ще е, нали е свикнало и не е осъзнало, че отдавна света не се върти около него и, че майка му може би е искала гръцка, а не обикновенна мусака.
Абсолютно съм съгласна с anonymiss. Неблагодарен е. Някой се труди да му готви, а той все кусури намира и я плюе пред хората. Грозно до немай къде.
Утре и жена си така ще плюе.
Като цяло познавам възрастни мъже, които живеят с родителите си.
Не стават за съпрузи. Нищо не пипат и все още чакат мама да го опере, да му почисти стаята и дори да му оправи леглото.
Офисния обяд винаги аз съм си го приготвяла. Много рядко се е случвало да ми сготвят и да си занеса.
И когато се случи да не се занимавам веднъж и аз приготвяне на обяд, съм благодарна, а не мрънкам. Дори да не ми се яде точно това сега, съм благодарна.
Но в този случай е очевидно, че нито сина е осъзнал, че е пораснал, нито майката е осъзнала отдавна, че синът и е вече мъж и е трябвало да го остави сам да се оправя.

# 351
  • Мнения: 17 407
Голям труд брей, една манджа. Представям си колко зор е фърлила за нея. А дето си го отглежда - явно е доволна.
Не мога да те взема насериозно, извинявай, първите редове само прочетох. Нито жени, които излизат с “мамини синчета”, и ги подбъзикват в женска компания Simple Smile

# 352
  • Мнения: 10 349
Мен би ме подразнило, ако изляза по гаджалък, а отсреща ми говорят за манджи.
Да ви кажа и аз един случай да се посмеем. Първи курс студентка. Някъде следобед. Отскоро излизам с едно гадже, също студент. Аз съм се облякла, високи токчета, грим и т. н., гордо се носим из центъра. По едно време нашичкият ми вика: "Ей, я виж някой колко боклук е изхвърлил (някой явно беше чистил таван или мазе). Искаш ли да идем да се поровим?" Явно така съм го изгледала, че на часа забрави.

# 353
  • Мнения: 31 539
Голям труд брей, една манджа. Представям си колко зор е фърлила за нея. А дето си го отглежда - явно е доволна.
Не мога да те взема насериозно, извинявай, първите редове само прочетох. Нито жени, които излизат с “мамини синчета”, и ги подбъзикват в женска компания Simple Smile

Имам чувството, че не знаеш български език.
Как реши, че излизам с мамини синчета?
А иначе и теб човек не може да те вземе насериозно.

# 354
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Голям труд брей, една манджа. Представям си колко зор е фърлила за нея. А дето си го отглежда - явно е доволна.
Не мога да те взема насериозно, извинявай, първите редове само прочетох. Нито жени, които излизат с “мамини синчета”, и ги подбъзикват в женска компания Simple Smile

Имам чувството, че не знаеш български език.
Как реши, че излизам с мамини синчета?
А иначе и теб човек не може да те вземе насериозно.
Кво си губиш времето да отговаряш на тролски постове? Тя те тролва системно... Simple Smile Пускай надолу по течението...

# 355
  • София
  • Мнения: 4 283
Първи курс студентка. Някъде следобед. Отскоро излизам с едно гадже, също студент. Аз съм се облякла, високи токчета, грим и т. н., гордо се носим из центъра. По едно време нашичкият ми вика: "Ей, я виж някой колко боклук е изхвърлил (някой явно беше чистил таван или мазе). Искаш ли да идем да се поровим?" Явно така съм го изгледала, че на часа забрави.


Оххх, щях да припадна!
Ти пък , значи, вместо да се възползваш - можеше да откриеш някоя находка. А с това облекло сигурно и в местните вестници щяха да пишат за тебе Simple Smile

# 356
  • Мнения: 31 539

Кво си губиш времето да отговаряш на тролски постове? Тя те тролва системно... Simple Smile Пускай надолу по течението...

В какъв смисъл да я пусна? Да я бутна в реката или да я удуша първо и после да я бутна  tooth

# 357
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855

Кво си губиш времето да отговаряш на тролски постове? Тя те тролва системно... Simple Smile Пускай надолу по течението...

В какъв смисъл да я пусна? Да я бутна в реката или да я удуша първо и после да я бутна  tooth
"Пуснеш" - в смисъл да не се занимаваш да й отговаряш на постовете, а да я пуснеш да върви да тролва други. Тя пуска примамки за рибки по повърхността на водата, белким се закачи някоя. Вместо като рибка да подскачаш, за да хванеш примамката - подминавай... остави примамката за други рибки или да изтече надолу по течението.

# 358
  • Мнения: 31 539
Мила, бъзикам се Grinning

# 359
  • Мнения: 3 716
Добро пояснение. Щото стана опасно да пишеш, каквото мислиш, в един момент, току виж си излязла драка/трол/ и прочие и поднадлежиш на удавяне.

Общи условия

Активация на акаунт