Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (94) - януари 2020

  • 127 983
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 260
Честита Нова Година! Много здраве ,късмет и желани награди! С една бележка съм за Нивея ,чакам и печелившите от Куйнс.

# 31
  • София
  • Мнения: 14 637
За много години! Нека 2020 бъде здрава, късметлийска и богата!
Точките на верея си ги трупам прилежно в една кутия и все не се сещам да ги взема с мен, а играта е напът да свърши. Искам още една купичка, но в нашия Т-маркет има само чаши (вчера питах, да знам дали да се връщам с точките). В Кауфлад дали има шанс да са останали купички?
В Кауфланд Люлин ми казаха, че не участвали във Верея, Т Маркет били свършили, няма да обикалям за една чаша, ще прибера точките за следващата им кампания.

# 32
  • Мнения: 5 435
Благодаря за темата!
За много години на всички, пожелавам Ви много награди и подаръци!
Аз приключих 2019 с два ваучера от играта с капачките на Кола и един детски екип на Адидас от форумна игра, в който щерката е влюбена, а по принцип не иска и до чуе за анцузи !
Ще видим през 2020 какъв ще ми е късметът, на първо място дай боже да сме здрави!

# 33
  • София
  • Мнения: 665
Честита Нова късметлийска година! НЛ ми пусна 10 игри - 1. 10лв. Докарах ги до 8 и нещо, изиграх ги и сега пак съм си на 0. И аз чакам Куинс и My Sparks.

# 34
  • Мнения: 6 023
Благодаря за темата. Hug
В НЛ от 2 игри съм с 0.10 лв. Grinning
Обаче тази сутрин си викам: "Я да си прегледам участията във фейсбук игри." Правя си снимки на екрана, когато участвам защото много организатори не тагват и не изпращат съобщения на спечелилите. От дъжд на вятър се сещам да си ги проверя.
И гледам, че на 26.12. съм спечелила кутия с продукти от Spagetti Kitchen - вино, сладки, кафе, мед, панетоне и шоколад.
Писах им. Надявам се, че не съм изпуснала някой срок. Heart Eyes

# 35
  • Перник
  • Мнения: 2 265


През миналия месец официално мога да се похваля с 0 награди. Нищо, здраве да е. НЛ ми даде 30 игри по 50ст от които спечелих 2.38, които си заминаха.

# 36
  • Мнения: 686
Честитя Нова година!
Вчера спечелих комплект  бебешки шишита от фейсбук игра ,много се зарадвах.  Дано новата година ни донесе много награди.

# 37
  • Мнения: X
Миналата година в началото май нямаше игри за награди в My Sparx, по - миналата имаше за раници за лаптоп. Може и сега да ни пропуснат и към пролетта да се сетят, щом и нови бутилки няма. Ще чакаме.
Аз си чакам Капи. Надявам се тази година да няма найлонови чорапи, а комплект сокове с торбичка.

# 38
  • Мнения: 1 024
На мен най- много ми хареса играта на КК с ваучерите за спорт депо. Пожелавам си пак да я има тази година.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 006
Да, май и аз най много харесвам с ваучери игри. Но нека тази година да са за Технополис, Техномаркет, Техномикс или Емаг. Така всеки ще може да си вземе желания подарък. Аз имам нужда от телевизор и то не един.

# 40
  • Мнения: 1 175
Честита Нова Година!
Много щедри от НЛ днес. Пусна ми две игри на Море от съкровища от които спечелих 0.10 ст.

# 41
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Честита нова година, много късмет и най-вече здраве!

Да, май и аз най много харесвам с ваучери игри. Но нека тази година да са за Технополис, Техномаркет, Техномикс или Емаг. Така всеки ще може да си вземе желания подарък. Аз имам нужда от телевизор и то не един.
Не, че нещо, но изобщо не препоръчвам Техномаркет и Техномикс. Безкрайно тегави процедури при рекламация, ако се наложи и при никакви обстоятелства не връщат пари, ако не могат да заменят или отремонтират продукта, дават ваучер. Лични наблюдения.
Технополис много бързо действат с рекламациите, макар и те да не връщат пари. 2 пъти опряхме до такива, ние с една аудио система за кола, а майка с една ютия. И при двата случая отидохме с уредите, с нагласата, че в магазина ще ги тестват и тогава ще приемат рекламацията, но те директно дават нов и после сами се оправят. Имат и опция да направиш допълнителна гаранция на всичко, което купуваш от там, в Техномикс със сигурност я нямат, за Техномаркет, не знам.
За телевизори конкретно, от Технополис изрично ни казват, че ако е над 40 инча има опция при повреда да дойдат от сервиза, а не ти да го разхождаш. При рекламация на ТВ в Техномаркет, аз трябваше да настоявам, че такава опция има, а те с половин уста признаха, че съществува, на те не си правят труда изобщо да се свързват със сервиза, а не може да го направи клиента, когато е гаранционен, през тях трябва да мине. Нямаш друга опция, освен ти да го мъкнеш в магазина.

От НЛ, 2 профила, единия 0, другия 15ст.

# 42
  • Мнения: X
Когато купувах единия телевизор от Техномаркет в Ловеч, продавача ми заяви, че не мога да върна телевизора в предвидения от закона 14 дневен срок ако нещо не ми хареса (Преди това върнах един на Зора). Взех го, но ми направи много лошо впечатление.
Тъй като съм болна и кисела, застъпих и тези от Гарниер. Като ще да остана без награда. Каквото спечелих през декември дойде за 2-3 дена, тези за 90 работни ми говорят, все едно пеша от Китай ще ми носят наградата. Отиват и те в черния списък.

# 43
  • Мнения: 90
Честита Нова Година!
Много щедри от НЛ днес. Пусна ми две игри на Море от съкровища от които спечелих 0.10 ст.

Който депозира ,на него дават повече

# 44
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Не е вярно, депозирала съм 2-3 пъти, даде ми и двете бонус игри и съм с около 15+. Зависи как е нагласена играта, тук депозитите не важат, софтуер.
Бъдете живи и здрави, другото се постига.

Общи условия

Активация на акаунт