Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (94) - януари 2020

  • 127 888
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Аз спечелих тениска от Спаркс с един билет. Обадиха ми се да попитат за отбор и размер и обясниха, че ще събират списък с желанията, после ще ги закупят и ще ги изпратят към март месец.

# 1 951
  • София
  • Мнения: 13 045
Аз спечелих тениска от Спаркс с един билет. Обадиха ми се да попитат за отбор и размер и обясниха, че ще събират списък с желанията, после ще ги закупят и ще ги изпратят към март месец.
Хубаво, че е още зима. Tъкмо като се стопли ще обличате тениските. hahaha hahaha hahaha

# 1 952
  • Бургас
  • Мнения: 15 709
Аз спечелих тениска от Спаркс с един билет. Обадиха ми се да попитат за отбор и размер и обясниха, че ще събират списък с желанията, после ще ги закупят и ще ги изпратят към март месец.

Може ли да ми напишете, номерът от който са ви звънели?

# 1 953
  • София
  • Мнения: 13 045
Сетих се за един номер, който съм пропуснала, а не мога да избера - 0886849378. Познат ли ви е? Интересно, че връзката се разпада преди да даде какъвто и да е сигнал.

# 1 954
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
Ей го мечето на вафли хипер.

# 1 955
  • Мнения: 1 673
Като му махнеш шалчето Hands Ok Hand Smile

# 1 956
  • София
  • Мнения: 1 125
Здравейте!
Знае ли някой дали в момента има игра обвързана с покупка в магазини DM?

# 1 957
# 1 958
# 1 959
  • Мнения: 3 774
Кешбек от малко по-специалните Visa на Инвестбанк
https://www.visabg.com/promocii/premium-cashback-restaurants.htm … 2nOfitdFJUdXJOnr0

# 1 960
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Има публикуван нов въпрос в играта на Сборище на трубадури.
Ще го умувам утре, че вече е късно за такава дейност.

# 1 961
  • София
  • Мнения: 2 411
Момичета, стискайте палци да не съм си изпуснала една награда във ФБ - билет за мастър клас по медитация. Много искам да отида и е точният момент, че пак съм опнала нервите. Не съм получила известие, пък неделя страницата почива. Може би и събота. Задръстих им месенджъра, но ми трябва цялата позитивна енергия на света

# 1 962
  • Мнения: 5 997
Този Фейсбук много ме дразни напоследък. И при мен се получават такива пропуски. Известията закъсняват или ги няма. Стискам палци.

# 1 963
  • Мнения: X
Мен игрите ме разсейваха от нервите, ама като няма игри, няма как. Разхождам се по - дълго навън и слушам музика, сега поне времето го позволява. От утре почва и играта на Кауфланд, който има такъв наблизо ще се разсейва. Аз си нямам такъв, та ще чакам нови игри.

# 1 964
  • Мнения: 1 098
Да, много е зле фб от месеци. Коментари от страниците към поста не ми излизат, по-вероятно е да видя отделен пост с печеливши. Ето една група за споделяне на печеливши, пак е някакво улеснение, но са предимно постове от страниците: https://facebook.com/profile.php?id=1400030173579137&ref=content_filter

Общи условия

Активация на акаунт