Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 52 059
  • 5 731
  •   1
Отговори

Анкета

В колко часа си легнахте на Нова Година?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 15
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Добро утро!


Честити да са днешните именици!

П. П. От сън спомени няма Wink

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Братане, че то толкова рано ще има ли отворени кафенета Simple Smile

Ние врътнахме баниците, работата е ясна. На дъщерята ученето, на мен работата.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 635
Не правя баница аз и няма и късмет.

# 18
  • Мнения: 13 079
Понеже не помня снощи дали ви честитих, айде пак 😁 Честита ви Нова година, милички! Много усмивки!

Аз понеже казах, че няма да пия и ми е тъпо, така се наказах, че в 5 едва ме изгониха от стаята. Лошо ми е и вече наистина няма да пия.

# 19
  • Мнения: 18 229
Нищо де, Арче, на Нова година всичко е позволено! Smiley Така казах и на майка ми, като завари детето да гребе с лъжицата от буркана с Нутела... Innocent

# 20
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Ноу сте ранобудни Simple Smile лошо нема де ...

За ноу години.

# 21
  • Мнения: 9 766
Аз се бях подготвила яко с алкохола, даже ме беше срам в Аванти, пък не ми се пиеше. Но ядох, ядох, ядох - 10 часа ядене

# 22
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Храна има за седмица напред. Simple Smile
Сега отивам да правя баницата с късмети, ама първо кафето. То е най-най-важното! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 15 619
Бях решила тая година да си взема последна парче от баницата и квото такова. Дааа, ама не, както казваше П. Бочаров. Не можах да заспя, въпреки че натисках клепачи и станах... та, какво, какво да правя, отчупих парченце. - На първата хапка - парата, после нова къща и кола. Хахаххахахах! Да видим!

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 13:05 от luna

# 24
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Бандата ми се обадиха преди малко и заминаваме на разходка в нашата знаменитост - парк Кенана.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 516
Прибрахме се ние бързичко от гости. Малките дяволи не спряха цяла нощ да се карат вчера и сутринта от ранни зори пак.
Мисля да си мързелувам цял ден в леглото, след като мина през къпане в новата година.

# 26
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Всеки пожелава приятно изкарване, но по-логично би било прятно вкарване ... дискусьономие Simple Smile

# 27
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Всеки пожелава приятно изкарване, но по-логично би било прятно вкарване ... дискусьономие Simple Smile

# 28
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
Здраве и късмет. Доволна съм. Sunglasses

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
ЧНГ, другарчета. Повече усмивки, веселие и безгрижие през 2020 г.

Благодаря за новата тема Kissing Heart

Начи прибрах се към 4 и нещо. Не са ме влачили. Имах си шоферче. Год блес непиещите мъже Joy Заспах към 5:30. Днес...г@з се вдига, глава се не вдига
Скрит текст:
😜

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 14:49 от Джулая

Общи условия

Активация на акаунт