Да се оплачем... 2020

  • 2 030 779
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 4 245
  • Мнения: 35 106
Коте, имаш сигурна работа, която ще започнеш после, нали?

# 4 246
  • София
  • Мнения: 39 744
Ние бяхме март. Първата неделя музеите и акропола са безплатни Wink Готино е
Дано имат свободно време в неделя. Ще кажа на треньорите. Благодаря за информацията.

# 4 247
  • Мнения: X
Вчера се бях успокоила, че малката ще изкара по-лееко грипа. Преди малко беше с 39.5. Дадох Нурофен, сменях кърпи с вода и оцет и отново заспа. Дано таткото се справи днес, иначе ще се наложи да се прибирам извънредно, а имам и зъболекар на обяд. Ще ме изгонят вече от работа.

# 4 248
  • Мнения: 68 564
Дано бързо им мине, Тонич.

Аз ви завиждам че летището ви е близо и може да се възползвате от евтините полети.
Разглеждала сэм оферти..много изгодни билети има, но като сложа пътя до София и нощувка....и се оскъпява.

# 4 249
  • София
  • Мнения: 9 850
Коте, имаш сигурна работа, която ще започнеш после, нали?
Да. Реално не би трябвало да има никаква дупка между договорите - на единия последния работен ден ми е петък, а започвам на новото място в понеделник. Да видим какво ще се случи в действителност.
Оправиха ми амбулаторния лист снощи, където бяха писали, че съм бременна и раждала.
Много ми се лети, като казахте снощи полети.... Ама пусто, не знам изобщо какво ще се случи занапред, та отлагам всички планове засега. Ще гледам за есента и зимата някакви полети дали има, тогава по-ще мога да си наредя нещата. Ама то не са и само полетите, пфу... Wink
И се чудя сега коя банка да избера. От новото място ми предлагат ДСК с преференции (не знам какви), а сега съм на Пощенска, уж пак с преференции (пак не знам какви). Не искам да имам 100 карти, една ми е достатъчна. Трябва да реша сега, че нали трябва да представя документ за сметка или служебно искане за откриване на нова...

# 4 250
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Според мен е по-добре да имаш поне две сметки. Така се застраховаш, ако нещо се случи с едната. Успех на новото място!
На моя колежка скоро и' звъняха от банката, че има подозрителна активност по сметката и' и се оказа, че са и' я 'клонирали', каквото и да значи. Бяха и' похарчили някакви пари, които банката възстанови, но докато разрешат случая, сметката и' беше замразена.

# 4 251
  • Мнения: 7 897
И ние до Милано през март. Обичам да летя, даже фърках с мотоделтапланер преди няколко години и се приземих е безпилотно. Иначе ме е страх да изляза на терасата, защото ме е шубе от височини. И ферибот обичам. Мечтая за пътешествие с кораб. Мога да стегна багаж за 5 минути без нито една липса.
Днес ще е ад в работата ми.

# 4 252
  • Мнения: 47 963
Аз не обичам високи сгради и мостове, ама самолет е друго
Аз засега съм така 

# 4 253
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Предлагам да се организираме и нещо като "форумна среща в Милано" да направим? Искам и аз, но няма с кого да отида:( Или пък да взема да го направя веднъж сама..?!

# 4 254
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 402
Ала-Бала отиди сама, ще ти хареса! Няма да се съобразяваш с никой, ще си починеш.

П.С. Аз само в заведение не обичам да съм сама на масата.

# 4 255
  • Мнения: 35 106
Аз свикнах навсякъде да съм сама ( или с детето). Чуднучко ми е! Точно, че не се съобразявам с никого.

# 4 256
  • Мнения: 47 963
Предложението се приема

# 4 257
  • Мнения: 18 392
Дребната е с 39.4. ММ остана с нея, защото днес е свободен. Майка ми: “Обмисли да си тръгнеш от работа, защото това е голямо изпитание за един мъж!” Не знам да се смея ли или да се ядосвам.

# 4 258
  • София
  • Мнения: 360
Багаж за 5 минути и аз стягам,  само някой да каже и тръгвам! Оплаквам се, че аз не харесвам Милано и ще чакам да си изберете друга дестинация за форумната среща Wink

Добавям: Попи, аз като знам ММ каква е паника, ще ми звъни през 10 минути, изобщо няма да ида на работа...

# 4 259
  • Мнения: 68 564
Ако детето е здраво , вероятно ще се справи бащата. По-точно детето самО ще се справи...

Всеки си знае мъжа и къде го стяга шапката.

ММ няма да се справи ако детето е с над 39. С риска от фебрилен гърч си има специфични неща. Няма начин просто да не съм там. Това аз де.

Общи условия

Активация на акаунт