Звездни компромати - януари 2020

  • 310 233
  • 3 551
  •   1
Отговори
# 3 135
  • Мнения: 852
Есил Дюран много странно прекарва времето си със семейството

Скрит текст:

Гущерица не е ли млада за такива процедури и защо става така на топчета

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 23:30 от bebolilina

# 3 136
  • Мнения: 4 095
На 32 години е Гущерова. И на мен ми се струва твърде млада за нещо повече от крем и ръкавици през зимата, но щом на тези дерматоложки дори им се плаща за цялото им отмъщение с брадички, човки, микимаусови скули и прочие, що пък да не им се плаща и да ти бодат ръцете на 30 години, за свежест!

# 3 137
  • Мнения: 22 867
Есил Дюран много странно прекарва времето си със семейството
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:
Гущерица не е ли млада за такива процедури и защо става така на топчета

Скрит текст:

И странно ми изглежда, за малко да попитам сигурно ли е, че това е Есил? newsm78

Скрит текст:

# 3 138
  • София
  • Мнения: 3 049
Есил Дюран е минала границата, а Никол се е запътила натам. Преди устните й бяха с по-естествена форма, сега не. А пък филър в брадата ми е съвсем прекалено. Преди време една приятелка ми казваше, че направиш ли си веднъж татуировка не можеш да се спреш, искаш още и още. Май с козметичните интервенции е същото,  губи се мярката.
Аз се чудя за тези жени с филъри в устата - не ги ли боли като ги целуват или пък другата крайност, да губят усещане?

# 3 139
  • Мнения: 294
Лошото на хората с татуировки е , че при нужда, не могат да дават кръв.
А иначе, всеки сам решава, да се шари или не .
Самата аз , се изкушавам, но някои морални норми, все още ме държат чиста.
 Не е, като да не ми се иска, но .....всеки си има свои правила и етично - морални параметри .
Имам приятели, които се набодоха, още на  13-14 год. възраст и други, които са над 40 - също ( майка ми, например), харесва й на жената, дискретни шарки са , но не се спря...

# 3 140
  • Мнения: 7 775
Е не е вярно това. Естествено,че могат да даряват кръв. Забраната е да са минали поне 6 месеца, предпазна мярка за болести на кръвта и хепатити,които са с дълъг инкубационен период.

# 3 141
  • София
  • Мнения: 12 297
Марго Роби
Скрит текст:
Чарлийз
Скрит текст:
Силвестър Сталоун
Скрит текст:

# 3 142
  • Варна
  • Мнения: 10 442
На 32 години е Гущерова. И на мен ми се струва твърде млада за нещо повече от крем и ръкавици през зимата, но щом на тези дерматоложки дори им се плаща за цялото им отмъщение с брадички, човки, микимаусови скули и прочие, що пък да не им се плаща и да ти бодат ръцете на 30 години, за свежест!
Сигурно Гущеров тайно я изтезава да мие чинии и търка загорели тенджери без ръкавици.
А доктор Каляшева нали й е дружка и я е превърнала почти в нейно копие, пък и с толкова активна реклама на докторката, може в план програмата на Гущерова и Каляшева, ей тъй да има някоя бонус процедурка.
Красотата иска жертви!
Безплатната реклама иска отплата!

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 07:29 от missNoir

# 3 143
  • София
  • Мнения: 4 883
Освалдо Риос на 60... Взимам го от раз, и без това нямам голяма конкуренция тук. Simple Smile

# 3 144
  • Мнения: 7 696
Бруклин е сменил лака 🤭 с модерното синьо е ...
Скрит текст:

# 3 145
  • Мнения: 1 200
Баба ми има по-малко бръчки от него!

# 3 146
  • Мнения: 7 696
Кейти Холмс
Скрит текст:

# 3 147
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Нашта миска в Австрия....кой и какво и харесаха...?
Скрит текст:



Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 16:30 от mystic woman

# 3 148
  • Мнения: 2 354
Това с татуировките не е вярно. Аз имам една от преди 15 години, харесвам си я, но нито имам други, нито искам да имам. Може би съм изключение, не знам. Кръв съм дарявала.

# 3 149
  • Мнения: 8 084
Това с татуировките не е вярно. Аз имам една от преди 15 години, харесвам си я, но нито имам други, нито искам да имам. Може би съм изключение, не знам. Кръв съм дарявала.

Азсъщо имам само една, отпреди 20-тина години и нямам намерение да си правя други. Simple Smile

Бруклин Бекъм ми е отврат отвсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт