Звездни компромати - януари 2020

  • 310 755
  • 3 551
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Мнения: 9 680
Намерих подходящият знак за Ванчето:
Скрит текст:

* Предварително се извинявам на фенките й!

# 2 761
  • Мнения: 7 706
Сиена Милър с палтенце от Манго
Скрит текст:



# 2 762
  • София
  • Мнения: 62 595
И кошът с бебето вместо между тях на седалката, са го сложили на земята. Лимузината как да е, това си го имат като културна склонност към пищност, демонстрация.

# 2 763
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Водещият на новото шоу на мястото на "Шоуто на Слави"  - Николаос Цитиридис, се изявявал като стендъп комедиант :
Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 07:15 от Летящ Кактус

# 2 764
  • Мнения: 1 248
И кошът с бебето вместо между тях на седалката, са го сложили на земята. Лимузината как да е, това си го имат като културна склонност към пищност, демонстрация.

Моето внуче има същия кош. Коша има база, която се монтира на седалката и той се закача за нея. Нито на седалката се слага, нито на земята.

# 2 765
  • София
  • Мнения: 62 595
Каквото и да има този кош, някак не ми идва причина да сложиш новороденото си бебе на пода.

# 2 766
  • Мнения: 10 256
Е то в тия лимозини така или иначе си седнал на пода все едно, така че бебето не е чак толкоз на далеко.

# 2 767
  • Мнения: 4 717
Касабие каза " ready for reality"  и това съвсем не значи  "готови за реалити шоу". Сигурна съм, че повечето майки са се чувствали по същия начин на изписването когато осъзнаваш, че си тотално неподговтен за малкото човече.
А колкото до лимузината - почти сигурна съм, че е рекламна. А и да не е, не виждам нищо лошо. Те могат да си го позволят и за страната, в която живеят това явно е нормално. Защо биха се бутали в някоя стара Астра?

# 2 768
  • Мнения: 35 109
Аз мисля, че има и други коли освен лимузини и астри в България Simple Smile но тя си е по демонстрациите. Много лошо впечатление ми правеше как при всяка нейна изява не изпускаше да разкаже трагичната си история. Особено грозно беше ей така как го изтърси в лимузината още в началото

# 2 769
  • Мнения: 4 717
В Ливан или в България е родила?

Ако е избрала да роди в България, отново й симпатизирам за решението. Тя спокойно може да си позволи да роди другаде, но се е доверила на нашите доктори и клиники.

# 2 770
  • Мнения: 1 804
Касабие каза " ready for reality"  и това съвсем не значи  "готови за реалити шоу". Сигурна съм, че повечето майки са се чувствали по същия начин на изписването когато осъзнаваш, че си тотално неподговтен за малкото човече.
А колкото до лимузината - почти сигурна съм, че е рекламна. А и да не е, не виждам нищо лошо. Те могат да си го позволят и за страната, в която живеят това явно е нормално. Защо биха се бутали в някоя стара Астра?
То това е  живота по принцип - камери, народ и много грим в стаята в болницата .

# 2 771
  • Мнения: 1 248
Каквото и да има този кош, някак не ми идва причина да сложиш новороденото си бебе на пода.

Именно. Коша е обезопасен, но те не ползват базата в случая. Или не са я купили или в лимузината няма как да я закачат.

# 2 772
  • Мнения: 18 495
Сто на сто кошът им е рекламен и си има всички необходими аксесоари, явно ще рекламират сайбекс. А може и да няма бебе в него, а да са се подредили само за снимката, не вярвам да сложат бебето на земята.

# 2 773
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам, нещо не ми харесва такава показност точно на изписването на бебе. Вярно, че човек иска да се похвали, но и крещящите изпълнения са прекалени.

# 2 774
  • София
  • Мнения: 4 242
А на мен ми се наби в очите анцуга на таткото. Някак си, ако придаваш голямо значение на изписването и го правиш обществено достояние, според мен би трябвало да се облечеш адекватно.

Общи условия

Активация на акаунт