Любители на Котки - Тема 141

  • 52 132
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 408
Данъците са много сладки, пухкави и само са за намачкване.

# 16
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Simantro, непременно заведи котето на лекар. Нала покашляше така миналата Коледа и докторът й предписа хапчета за десетина дни. Не трябва да кашлят.

# 17
  • Мнения: 5 300
Запис в новата тема. Дано всички болни котаци оздравеят. 🙏

# 18
  • Мнения: 9 807
И един Ади, който не ме остави да спя точно тази нощ,

защото си няма играчки за да играе сам:

# 19
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Bubalesa рижавите са подобрена порода, оцеляват въпреки всичко. Нашият е 6 годишен, сляп е от бебе но това не му пречи да е царя на къщата и двора. До сега обикаля навън в студа и в момента релаксира върху мен.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Благодаря ви, момичета😘
Тъкмо излизаме от вет клиника. Ще започнем боцкането на 2ри, защото трябва да се прави точно на 24 часа и да не се прекъсва по никакъв повод до 84я ден. Затова се уговорихме за след НГ и за час, който ще ни е удобен да го водим, защото като почнем сега, няма спиране. Дотогава ще си продължава на кортикостероидите, за да не би пък да спре да яде. После на 2ри ги спираме, кръстим се и почваме китайския лек без нищо друго освен евентуално нещо за черния дроб по нататък.
Весело посрещане на новата година ви желая, да сме здрави всички човеци и всички лапички 😊🤗
 Ето го юнака  в момента. Тясна му е клетката, иска да излиза😁😍 Борец е той 🤗

# 21
  • София
  • Мнения: 1 715
bubalesa, Blue Heart

# 22
  • Мнения: 15 300
Бубалеса, стискаме палци и лапички. Дано оздравяването на малчугана е вашето коледно чудо и вашия новогодишен подарък. Желая здраве и късмет на цялото ви семейство. Heart

Ето и една Мая набързо, после пак:




Танче, огромно благодаря за прекрасната нова тема. Heart

Гушкам всички прелестни данъци Hug Heart Eyes и желая весело посрещане на Новата година. Живи, здрави и щастливи. Heart

# 23
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Стискам палци на Рижко, ще се пребори мъничето.
Уши повърна сутринта, чак довечера ще яде, сега спи.


Благодаря за темата.

# 24
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Страхотна завъртулка на нослето има сляпото риженце Heart

Джасте, втората снимка ще я крада за котешкия си албум, няма как, уникална е Heart

Bubalesa, при хората кортикостероидите май се спираха постепенно, не рязко. Поинтересувай се кое как, за да е изпипано всичко точно за лечението. Много положителна енергия изпращам на котенцето, не става така да му се обърка живота. Heart

Прегръщам всички майки на котки и техните котки с пожелания за здраве и спокойствие.

# 25
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Топче приемаше кортикостероиди, спират се постепенно по схема, задължително.

# 26
  • Мнения: 15 300
Котьо, кради! За нас с Мая е чест! Heart

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Отървах новата тема, значи и докат харесам всичките не мога да стигна до нашия ред Simple Smile
Ето от нас кадър, а вашите искам да ги гуша, галя, мачкотя и обичам, аз давам дзверо дето спи в скута ми след моята баня Simple Smile

# 28
  • Мнения: 15 300
Ох, Боже, пухкавелка ненагледна е таз уникална Късметка. Heart

Чакайте да ви покажа една "безсрамна" снимка от нас, скрила съм "мръсотиите", че не е много удобно да ги показваме публично. Joy

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Котьо, Ивекс, и докторката каза, че ще ги спрем постепенно, просто аз не изпаднах в детайли да не отегчавам аудиторията. Благодаря за съветите!

Общи условия

Активация на акаунт