Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти след "Ти си моята родина" тема 35

  • 25 762
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 11 116
Привет!

Благодаря за преведената реклама, момичета! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

Нова снимка с Берг. РД на Бейза Ш.







Това май е Халитко в гръб.

-------------------

От снощи - в ТТ Oynadığı her rolu yaşıyor sanki, büyük oyuncu..Напълно съм съгласна. Имах усещането, че говореше  на собствения си син.



-------------------

Много се радвам за рейтинга!

Дори се е покачил малко в тотала

1. AB'de 8.47
2. ABC'de 7.71
7. Total'de 5.71  - 5.31 /миналата седмица/

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 10:57 от Mydream

# 601
  • Мнения: 9 735
Ирфан- ерудиран, харизматичен, сладкодумен, може би убедителен и красноречив, но за това ще трябва да видим превода  Wink







# 602
  • Мнения: 11 116
Положи много труд, за да се подготви за речта си така, че да върже за идеята повече богати хора - чете, рови, писа, преглежда....Накрая по никое време захвърли записките пред тях и започна в свободна форма. Нищо не разбрах, разбира се. Както каза и на студентите си, тези хора, които участват в подобни пирамиди, не са глупави, но всеки иска бързо да печели пари. Въпросът е, че тук не дадоха някой да каже  "С теб съм!", освен Илай. И все пак ние нищо не знаем от края на това представяне. Може тя да е повлякла крак. Как е реагирал Сюлейман след това обаждане от Илай, какво ще предприеме после спрямо нея? Дали ще узнае веднага за връзката им в миналото? Ще реши ли, че пазените писма са от Ирфан?
И изобщо предстоят интересни случки.
Ирфан е много шик на срещата си с Илай, във фрагмана. Дали все пак нещата не са потръгнали?!
Има 25 дни да върне парите на Сюлейман. "Моят син за твоя син". Привидно на Сюлейман не му пука за Хакан, но не мисля, че е съвсем така. Парите имат голямо място в живота му, но и за сина си ще помисли, колкото и да не го харесва. А и Кудрет ханъм няма да го остави на мира. Като много властна и силна жена я дадоха във втори епизод. Като не ставаш за добър съпруг, поне бъди добър баща - му заяви в очите. А изливането на чорбата, за която той чакаше , стана супер показно. Твърде смела е. Тя разказа нещо за баща си на Илай, но не успях да го хвана съвсем.
Може би при превода ще стане ясно, откъде идва тази нейна самувереност. Пари има в изобилие/дали са в наследство/, но обикновено парите не достигат на жени като нея да бъдат толкова самоуверени, когато нямат любим мъж до себе си. Държи нещо под контрол или просто си е властна и не и пука! Много ме кефят разговорите им, които всъщност са си яки кавги, не защото ми харесва как Кудрет се звери и той лае, а защото по този начин показват категорично, как жените трябва да си отстояват правата и да не се отчайват в подобни случаи, да покажат достойнство пред мъжете, които им изневеряват, вместо да реват и да се отчайват.
Изобщо тази Кудрет е опасна. Какъв мега скандал му вдигна с букета, като прочете бележката! Ти, къща ли си купил на метресата си?! Големият Сюлейман, на когото никой не може да му гъкне, синът му влиза при него с позволение, хората му стоят прави, масово се страхуват от него, но тя буквално го навря в миша дупка. Видя се, че Кудрет има хора навсякъде и вероятно ще контролира някои събития. Изобщо Веда Юртсевер влезе с гръм и трясък във втори епизод. Само около Айше има все още ефирност, тишина, светлина, която започва лееко да порозовява /уловиха я да мисли за Ирфан и да си спомня точно запушването на устата/. Аслъ е много нежна! Свалила е кг за ролята. Няма вид на някаква супер елегантна и стилна жена, но пък всичко е изчистено при нея, излъчва интелект, скромност, чувствителност, интуиция, наблюдателност. Очаквам и край нейната героиня да се вдигне мъглата. Нямам търпение за следващия епизод.





Страхотна сцена! Поздравления за режисурата! Улуч е майстор!Музиката също е много хубава!

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 13:05 от Mydream

# 603
  • Мнения: 5 686
Здравейте!

Епизодът беше много динамичен, а актьорската игра великолепна.

Ще чакаме да му се насладим и с превод.
...

Една стара снимка с Алишко в полет. Smile



А Гюнчето е голям образ.Yum Любимка ми е!



И професор Ирфан с фен.Blush

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 17:56 от ВГ

# 604
  • Мнения: 23 352
Халит на сета



# 605
  • Мнения: 5 686
Сладури! Purple Heart

# 606
  • Мнения: 11 116
Толкова динамична серия, а няма коментари по нея. Нищо ли не ви се прииска да споделите?

# 607
  • Мнения: 9 735






За коментари, след превода. Много диалози.

Имаше много силни и трогателни сцени, например Дениз нарече Егемен татко..
А когато Ирфан изпращаше семейството си, си помислих, дали не вижда за последен път своя син, на следващата среща може би ще разбере, че не му е син... най - вероятно при операцията ще има нужда от кръвопреливане и там ще се разбере, че Дениз не му е син... клише, но как иначе...

# 608
  • Мнения: 15 391


Толкова динамична серия, а няма коментари по нея. Нищо ли не ви се прииска да споделите?

Тя дето динамична, ами и драматична. Ужасен беше Еге, не че ще умрат, ами че ще умрат без ковчег и бяло покривало, и вместо надгробна плоча, щял да има търговски център отгоре му

# 609
  • Мнения: 9 735


Толкова динамична серия, а няма коментари по нея. Нищо ли не ви се прииска да споделите?

Тя дето динамична, ами и драматична. Ужасен беше Еге, не че ще умрат, ами че ще умрат без ковчег и бяло покривало, и вместо надгробна плоча, щял да има търговски център отгоре му

Joy Joy Joy

# 610
  • Мнения: 11 116
Привет!
Галка, това май беше единствената шега на Еге. Joy
Вторият фрагман за втори епизод е излязъл във вторник. Ще го чакаме. Хубава неделя!

# 611
  • Мнения: 7 072
Неделя - говори тихо, стъпва леко, прегръща нежно, ухае на любов, раздава усмивки,
споделя време, сияе от щастие.

Здравейте




--------------------------------------------------------------------------------------

Майдриим, отново чудесни коментари. Благодаря!
Огромно благодаря на Варна за преводите!Heartpulse
Благодарности и на Лили, ВГ и Надето
Гале, особено ми е приятно да те "видя"

Все още не съм гледала първата серия с преводRage
....днес  имам достатъчно време за киноHug





                         

                                                           ***********************

          

        

              Хубава неделя -  усмихната , слънчева, сбъдваща мечти!

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 10:35 от HELEN60

# 612
  • Мнения: 23 352
Цитат
Толкова динамична серия, а няма коментари по нея. Нищо ли не ви се прииска да споделите?

За коментари не ме търсете засега.
Затънала съм в превода.
Има доста детайли, които излизат в първия един час.
Дотам съм го минала.

Както предположих, Сюлейман се е измъкнал от дупката с помощта на парите на жена си.
Тя му го припомни и затова не му цепи много басма.

Ирфан и Илай са имали седем години връзка.

Айше със сигурност работи за полицията, защото след като тя разбра от другата секретарка, че продажбите на апартаментите най-неочаквано са тръгнали, по-рано от предвиденото, веднага и полицията научи това и започна да разпитва Сюлейман.

Еге е пълен неудачник, но за сметка на това има връзки навсякъде.

Сестра му го изгони. "Не ми остана повече нито обич, нито пари, нито търпение, които мога да ти дам"

# 613
  • Мнения: 11 116
Варна, не знам как да ти благодаря за всички усилия! Purple Heart

Значи Айше се е обадила в полицията, а аз помислих, че е Илай, за да спаси Еге и Ирфан. Нали и тя чу онези двете жени, като си говореха, че са щастливи задето са си взели апартамент точно там. После разбра нарежданията на Сюлейман да намерят Егемен и Ирфан и така го навързах.
С две думи, Айше влезе в действие, казваш в този епизод.
А изречението от озета - Айше взема важно решение - за Ирфан ли се отнася, че ще му помага  или за обаждането и в полицията относно продаваните апартаменти?
Не мога да сдържа любопитството си.
Много ми се бърбори за серията...Който има време да споделя мнения. Лили, Дениз каза татко на Еге, но не беше в съзнание. Въпреки това, сцената беше невероятно режисирана, с ръцете на двамата. Имах усещането, че почувствах как кръвта на Егемен реагира при допира му с детската ръчичка. Много хубава сцена. И точно тогава той не потърси чужд дом, за да се приюти, а отиде точно при сестра си. Може и да няма нищо подобно, но пък за част от зрителите да изглежда така. Сцената със сестра му беше също много хубава!

Няколко пъти Егемен каза, че това семейството на Ирфан и Еда било празна работа, без  обич. Дали не ни подготвят за нещо друго и тези истерии на Еда. Много ме ядоса, когато Ирфан ги откри на спирката. Не стига, че вдигна по никое време Дениз и го повлече в студа, ами накрая Ирфан стана виновен.

Хел, благодаря ти за хубавите думи! Коментарите са такива, каквито ги чувствам, не мога да не споделя вълненията си. Толкова време чакахме проект на Халит! Много се радвам , че избра точно този сценарий!

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 11:22 от Mydream

# 614
  • Мнения: 654
Предварително благодаря за превода, който подготвяте. Тези, на които оригиналният език е дефицит, търпеливо изчакаме епизода със субтитри и тогава ще коментираме, за да не се опитваме да правим сега преразказ по картинки.

Общи условия

Активация на акаунт