След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 41 148
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 654
Честита 2020! Здраве и любов! Иииии поне малко късмет!

# 16
  • Мнения: 8 401
 wavey wavey wavey
Нещо сладко от Невестения сет  smile3521

https://twitter.com/idosh11/status/1212860607269134342

и от "Вавилон"  smile3521



# 17
  • Мнения: 12 814
Мразовитите Hug




и Айча


Скрит текст:



Ени, наистина са сладки Аслъ и бебчо

# 18
  • София
  • Мнения: 6 287
Много са красиви  Heart Eyes Heart Eyes

Това ли момче е Айперен? Така и не можах да го запомня  Embarassed

"Мразовито" най-вероятно ще се излъчва в сряда, а нашият "Вавилон" в петък. Това според Бирсен.
Преди малко видях в Туитър като начална дата 17 януари. Разбира се, феновете си пишат, не е нещо официално, но току виж са излезли прави.

# 19
  • Мнения: 12 814
Много са красиви  Heart Eyes Heart Eyes

Това ли момче е Айперен? Така и не можах да го запомня  Embarassed

Да , това е Алперен Дуймаз. Освен че е привлекателно момчето е и талантливо. Не е много добър деня на излъчване, сряда. Като чета ,,Осман...,, е рейтингов сериал,даже много рейтингов, при това исторически.
Да не съм все черногледа,но дано имат късмет..


И още кой влиза в Мразовитите - Сахра Шаш

Скрит текст:

# 20
  • София
  • Мнения: 6 287
Леле, аз даже и името му не съм запомнила като хората.  Joy

Не знам за деня на Мразовитите, но определено рекламата им е много по-добра от тази на Вавилонците.
Продуцентите прехвърлят задачата върху промотирането на продукциите си на PR агенции. Не знам на кого са поверили "Мразовито", но за "Вавилон" отговорят ID İletişim, които са под всякаква критика.

Вчера гледах игралния филм Горчиво, сладко, кисело с Буура Гюлсой и Йозге Йозпиринчджи
https://www.imdb.com/title/tt7535964/
Остави ми един сладко-кисел вкус след това. Не мога да кажа, че ми хареса, по-скоро не.
Е, не е идеално лош, но по едно време сериозно се чудех дали да не го спра и оставя недогледан, ама нали съм си упорита. Още повече, че историята на моменти много ми напомняше ето този - https://www.imdb.com/title/tt0364517/

Оказа се, че сценарият е на Буура.
Абе, доста си е преписвал, ама карай.  Mr. Green
Разрових се сега да видя дали му е първи опит като сценарист, любопитството ме глождеше. Че то и "Време за щастие" с Елчин и Баръш е по негов сценарий. Не знаех този факт.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 11:58 от zarani

# 21
  • Мнения: 12 814

Оказа се, че сценарият е на Буура.
... Че то и "Време за щастие" с Елчин и Баръш е по негов сценарий. Не знаех този факт.

Да Буура се води за сценарист,но Баръш каза,че и двамата с Елчин са участвали активно в сътворяването на сценария.Всъщност идеята е била негова,на Баръш, нещо като реверанс за феновете на ЕлБар.И разбира се Шенол режисира.
Турските фенове не отговориха подобаващо на този филм, не че не беше гледан, от еуфорията по Баръш и Елчин се очакваше по пълни салони.Поне с такова впечатление останах след резултатите накрая.
Не че е лош филма,напротив лек и забавен,приятен за гледане, и до там. Усещат се изрязани сцени,  нахвърляни една след друга случки, липсва увлекателния темп. Показаха ги и намекнаха със снимки и малки откъсчета. Гледа се с удоволствие филма и то присъствието на екранната двойка- Елбар.
И на сериала ,, Любовта разплаква,, режисьор е Шенол Сьонмез. Останах с усещането за нискобюджетен продукт. Чак се изненадах ,че именно той е режисьора, макар че продуцентите определят правилата, предполагам.  

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 17:42 от eliNIM

# 22
  • Мнения: 8 401
 wavey wavey wavey
Ели HugЗарани HugХелънче Hug
Този филм"Горчиво,сладко ,кисело" го гледах преди време и бих казала ,че двойката Бурра/Йозге ми хареса -играта им ,химията между тях,но самия филм не беше нещо особенно.Този тип романтични драми ,в който на финала обикновенно единия главен герой умира не са ми много по-вкуса .Не че не ги гледам гледам ги ,но си поревавам определено и липсата на хепи енд направо си ме депресира ама какво да се прави такъв е замисала на сценаристите smile3521
"Време за щастие"определено ми хареса.И там имаше малки пощипвания от други филми ,но много приятно вкарани в сценария и като прибавим прекрасните Елчин и Баръш ,красивите кадри и хубавата музика си се получи много хубав филм.
Ели те ЕлБар феновете си се интересуваха единствено от това дали между Баръш и Елчин има нещо ,искаха да ги видят заедно  и затова се тълпяха по време на прожекциите на които присъстваха главните актъори ,но за съжаление много от тях не влезнаха да гледат самия филм .
Ели за "Азизе" разбрах ,че са го спрели до 6 епизод без да му направят даже и финал.Погледнах от любопитство да видя и серията завършва с опит за целувка между главните герои .После загледах и разни клипчета и Ханде и Бурра ми харесаха много как стоят един до друг .Жалко за сериала ,феновете отправят жални молби към канала и продуцентите ама както обикновенно няма кой да ги чуе.В началото мислех да не го гледам Азизе-то след като няма финал ама толкова ми харесаха главните ,че реших да го изгледам заради тях.
Ахмет Мюмтаз Тайлан в "Халка" игра полицай и сега в сериала с Кенан  И пак ще е полицай  smile3521Отива му такава роля ,а и в интернет сериала ще имат повече свобода целия екип  и ще ми бъде интересно да ги гледам в  новия им  проект.

# 23
  • Мнения: 12 814
Ени, Hug Hug

за "Азизе" разбрах ,че са го спрели до 6 епизод без да му направят даже и финал.Погледнах от любопитство да видя и серията завършва с опит за целувка между главните герои


Силно казано целувка имаше.
Наистина бяха добра двойка ГГ. Харесали са ги арабите, както и целия сериал.
Героят на Буура е Картал,вече е наясно каква цел има Азизе/ Ханде.
Тя е влезнала в дома на убийците на баща и,съсипали нейното семейство. Той и предложи да го убие след като е дошла за отмъщение,взе пистолет,сложи го в нейните ръце и каза да стреля. Та вместо да стрелят бяха готови да се целунат и СОН.Епизодът си беше направен за последващ 7, но от канала вместо продължение след Нова година приключват дизито.
Това го може само турски канал
... Peace





Нов фрагман на Вавилон

https://www.instagram.com/p/B652rMGnk24/

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 21:11 от eliNIM

# 24
  • София
  • Мнения: 6 287
Отново интересен фрагман.
Опасна близост между Айше и Ирфан.  Grinning
Обявили са ни и началната дата - 17 януари, петък. 

Вчера заедно с "Вавилон" са пуснали и нов фрагман на "Мразовито", на който също обявяват старта - 15 януари, сряда.
https://www.youtube.com/watch?v=pKQYEC55WzA

Предположенията на Бирсен се оказаха верни. Пак според нейна прогноза "Рамо" ще се стартира във вторник.

Понеже все се притесняваме за рейтингите, Бирсен, в отговор на запитване, е отговорила, че "Вавилон" са си гарантирали продажби в чужбина.
https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1213543964059602944

Добавен е и в сайта на дистрибуторската фирма на Ай Япъм и Мед Япъм MaddTV:
https://www.madd.tv/the-choice



Финализирането от днес за утре на "Азизе" не ме изненадва.
Телевизиите имат навика да спират продукциите с нисък рейтинг по този начин, около Нова Година. Миналата година (по миналата тоест, 2018-та) беше същото със "Соколов хълм". Уж, 13 серии, после ги смъкнаха на 10, ама наближи 2019-та и от ATV решиха да не им разрешат да я прекрачат.
Пък за "Азизе", понякога както се чудя как добри продукции биват недооценени и могат да получават ниски рейтинги, така при други той изобщо не ме изненадва. Достатъчно е само да ви прочета, за да си кажа: Абе, все едно и също!  ooooh! 

# 25
  • Мнения: 12 814
Зарани, мерси Hug

Да все едно и също, и си права
  Peace
Благодаря. Любовен триъгълник и жена която дърпа конците, наранена жена ще се окаже.
Да видим тук с какво ще изненадат зрителя. И трябва да го спечелят, защото зрителската аудитория си има избран сериал който следи.

С бг буквички го намерих,дано няма обидени,че го слагам в темата.
Благодаря за превода



Повтарям се,но ,,Азизе,, ми беше интересен от към каста,иначе за сценария- отмъщение, нахвърляни сцени,които предполагам тепърва можеха да се развият. За да не прекалявам с коментарите, все пак съм обикновен зрител извън Т-я ще ги скрия в спойлер.Може някой да не иска да чете
Скрит текст:
Имаше и моменти нелогични,вероятно заради гонене на рейтинг. Личеше си смяната на сценаристи. Получи си нещо като сериала с Мурат и Марчето,макар че играта на Хазал заобиколена от такива артисти си беше задобряла.На моменти ми хареса. Логично беше прекратяването, дадоха му възможност все пак. Появи се жената на главния мафиот убиец ,скрита 20 година от сина си,докато другия син излежава присъда по право принадлежаща на бащата.Ама и аз го описах hahaha
Азизе /Хазал беше наета да се грижи за болен в къщата на Картал като мед. сестра. В един момент присъствието и се обезмисли, да не говорим,че много тежко болни след продължителна кома се отвличаха от болниците и долекуваха в домашни условия.И не само това, има и други нелогични моменти,които граничат с фантастиката. И как да се гледа безумен сценарий,та жалко за артистите.
Искаха да представят нещо различно от иначе добре познатото отмъщение, но не им се получи. Така,че както и писах още като загледах сериала очаквах преждевременно финално развитие.


Бубето в Новогодишната нощ с приятелки


# 26
  • Мнения: 8 401
 wavey wavey wavey
Ели HugЗарани Hug мерси за инфото  bouquet
Харесаха ми фраговете и на "Вавилон" и на "Мразовито"."Вавилон" с такова силно присъствие като на Халит няма начин да не бъде продаден добре в чужбина и да си има гарнтирани епизоди които да се излъчат независимо от рейтинга.Но и историята ми се струва ,че ще се хареса на комшиите-силна ,драмтична ,има интрига .Озан Г май пак ще е лошия ,но на него много му отива да бъде такъв леко зъл ,но все пак много харимзатичен ,освен това има три силни жени всяка от които ще има цел и ще се бори за нея  ,едно много сладко ,но болничко детенце ,баща който ще е готов на всичко ,за да си спаси детето ,майка която също ще е готова на всичко ,еми какво повече да иска човек от един сериал . smile3521
Мразивития сериал дано и той има успех.
Ели за "Азизе" като те чета разбирам защо според някои фенове има прилика между него и "Кузгун".Азизе е дамския вариант на Кузгун  и тя като него влиза в дома на тези които са унищожили семейството и и тя като Кузгун се влбва във врага си .Естествено то това си е сценария на много от дизитата де ама човек като е гледал нещо което му харесва и му го спрат няма начин да не прави сравнения и да си казва ей ся защо ми спряха моя сериал пък пуснаха нещо което е горе долу същото  smile3511,За съжаление обаче "Азизе" не извади късмета на "Кузгун" да има  нормален финал,а са го оставили точно в нищото. smile3511Двоумя се още дали да го изгледам все пак въпреки никаквия финал newsm78
Ели мерси ,че ни донесе преведения фрагман на "Мразовито",мерси и напреводачите  bouquet
Изчетох те за "Азизе"и май си отговрих на въпроса да гледам или да не гледам  hahaha






Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 13:56 от Eny87

# 27
  • Мнения: 12 814
Точно си го написала Ени, силно присъствие има Вавилон. Много искам  да остане на екран така както е замислен.
За ,, Азизе,,  както искаш, може да направиш сравнение с "Кузгун" като го погледнеш. Все пак са само  шест епиьода, на края в нищото.  Grinning
,,Кузгун,, си е оригинала и жалко ,че не успяха да го задържат . Баръш така хубаво се вписа в образа си, че ме е яд как го съсипаха.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 287
Аз ви чета всички постове, дори коментарите за сериали, които не гледам. Интересно ми е. По този начин си "сверявам часовника". Не че има кой знае колко за сверяване, де.  Joy
При "Азизе" каста е много силен, но само той не стига. В една продукция винаги на първо място е историята. Ако тя не струва, хората спират да гледат.
При "Ферхат и Ширин" беше същото. Не съм гледала дори фрагманите, но историята си личеше, че e банална, въпреки великолепния състав. А и много се изхвърлиха. Такива определения като невиждана и легендарна любов.... Е, отчасти познаха. Наистина не я видяхме тая любов.  Mr. Green

"Вавилон" има потенциал. Ако сценарият е написан добре, шансът да се хареса е голям.


Нилпери Шахинкая за ролята й в сериала на Йозджан Дениз:
Ще взема участие в сериала "Крал". В края на януари започваме снимките. С Йозджан Дениз се срещаме за първи път в този проект. Голям джентълмен, много класен човек. Историята е много тежка, описва една силна драма. Аз съм в ролята на туркиня от български произход. Вълнувам се.


Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 20:57 от zarani

# 29
  • Мнения: 8 401
 Hug Hug Hug
Аслъ и Мурат smile3521

https://twitter.com/morilikay/status/1213935762162540546

от залата за бокс. smile3521



и снимка с коте  която не знам дали е нова ,но е готина  smile3521

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 20:59 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт