Лаковe за нокти - 134

  • 34 433
  • 746
  •   1
Отговори
# 480
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Нямаше какво да правя в работата и само този лак ми беше наличен, реших да се мацна.

# 481
  • Мнения: 853
Нямаше какво да правя в работата и само този лак ми беше наличен, реших да се мацна.


Ех, че е красив! Споделете номера и откъде е закупен!

# 482
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Нямаше какво да правя в работата и само този лак ми беше наличен, реших да се мацна.


Ех, че е красив! Споделете номера и откъде е закупен!

Да Ви кажа незнам от къде съм го взимал, дори не си спомня за него. Изрових го  от една кутия и беше с 2-3 други лака, но те бяха развалени. Така че явно е доста стар.

# 483
  • Мнения: 1 656
Essence the gel nail polish 106 loyal royal

# 484
  • Мнения: 523
Кога ще им дойде времето...А си бях обещала.По погрешка съм взела.стария лак да снимам вместо новия.А свекървата така го хареса,че и на  нея взех.А от там и комшийката го е видяла на нейните ръце,и сега иска.

# 485
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/B7okdKtJt3c/?igshid=1b22yh21ltk5k

Последно... Омръзнаха ми тея цветове...

# 486
  • Мнения: 1 381
AraBesqUe, на колко пласта ти е лака? Имам същия и трябва поне 4, 5 минавания , за да добие цвят.🤔

# 487
  • София
  • Мнения: 1 156
СА 708. Естествено като всеки добър неон трудно се снима да излезе реално Sunglasses

# 488
  • Мнения: 20 090
Мацки, ползвали ли сте някои от тези продукти на Перфект, най-вече базите ме интересуват:

# 489
  • Мнения: 15 250
Хубави са им нещата на Пърфект. Ползвала съм запълващата основа, както и заздравителя им 3в1, който е и основа. Вършат работа. Заздравителя ми беше изгладил вълничките на нокътните плочки на палците. Аз съм доволна от техните продукти.

# 490
  • Мнения: 5 478
Бенчита, на два е, но е стар и доста сгъстен, затова успях само с два Grinning

# 491
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 680
Днес Catrice 46 Work hard, Play orange:

# 492
  • Мнения: 797
Един от новите Масури- Masura Grape Juice :

https://instagram.com/p/B7qSl7LAOOu/

# 493
  • София
  • Мнения: 2 987
Пурпулетка,и аз имам много кремове,никога не са излишни.Но за себе си открих средство което най-добре ми действа.Ръцете си мажа с глицерин и добавям малко вит.Е,слагам найлонови ръкавици ,а върху тях памучни.И така спя.На сутринта ръцете избърсвам с кухненска хартия.Ръцете ми стават мхого меки,мога да не ползвам крем 2-3 дена.Занимавка си е,но си заслужава.

# 494
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
... Но за себе си открих средство което най-добре ми действа.Ръцете си мажа с глицерин и добавям малко вит.Е,слагам найлонови ръкавици ,а върху тях памучни.И така спя.На сутринта ръцете избърсвам с кухненска хартия.Ръцете ми стават мхого меки,мога да не ползвам крем 2-3 дена.Занимавка си е,но си заслужава.
Спанете с ръкавички е класика доказана, само защо ми е толкова тегаво да го правя!

Тази сутрин реших да мажа с крем кожичките преди да почна да свалям лака, че много се пресушават зимата. За капак съм си купила някакъв "хидратиращ" лакочистител, който е толкова слаб, че ми скъсва нервите и на 3-тата минута съм хванала ацетона да се довърша, и това, разбира се, ми разказва играта пак!

Един от малкото нюдове, който стои що годе не особено зле на моите ръце.


PS Е, не го издържах! Не беше грозно, но пренамазах... това вече е друга работа!

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 18:36 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт