Лаковe за нокти - 134

  • 34 434
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 079
georgieva, кое е това красиво синьо?

# 16
  • Мнения: 1 420
georgieva, кое е това красиво синьо?

ARIA, на Перфект s29, върху един слой син перлен Флормар 431. Перфектчето е много готино и много любимо заедно с s31, който пък е доста драматично син глитър ♥

# 17
  • Мнения: 13 079
Оооо май ги имам и двата. Трябва да разровя. Мисля, че много ти отива! Искам да те видя с нещо студено, имаш красиви ръце и нокти , трябва да експериментираш 🤗

# 18
  • Мнения: 1 420
Оооо май ги имам и двата. Трябва да разровя. Мисля, че много ти отива! Искам да те видя с нещо студено, имаш красиви ръце и нокти , трябва да експериментираш 🤗

ARIA, благодаря от сърце за милите думи ♥ Определено ще пробвам нещо по - студено, че от толкова червено вече ми е скучно Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 444
Момичета! Страхотни както винаги! Simple Smile Благодаря за новата темичка! Аз нямам нищо ново за показване, както е тръгнало няма и да имам скоро- такава творческа криза ме е хванала, че нито знам какъв цвят ми се носи, нито как да го акцентирам. Ако изобщо ми остане време от поредните салати и баклави ще мацна нещо хипер нюд, колкото да махна израсналия маникюр... Cry

# 20
  • Мнения: 1 785
Един позакъснял коледен маникюр от мен - Sally Hansen Insta Dri в нюанс 656 Jolly Roll:


Скрит текст:
Това ми е третият лак от тази серия и е с безупречно качество, жалко че ги няма при нас тук, иначе бих си ги купувала редовно. Наживо Jolly Roll стои разкошно, ноктите ми изглеждат като стъклени, хем аз не си падам по червен маникюр Heart Exl

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317




Fiery ruby на Флормар и един холо глитър на Мис Селен.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 987
*Penny*,https://aliexpress.ru/item/4000249379796.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.693c33ediCJlWx

# 23
  • Мнения: 5 105
Агентче, благодаря за темата, душко Purple Heart
От мен нещо набързо, нямаше условия за снимане за съжаление...

# 24
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986




Fiery ruby на Флормар и един холо глитър на Мис Селен.

Лейди, много хубав цвят!:heart:Какъв е този "Мис Селен", дрогериен лак ли е?

# 25
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Благодаря. Да - дрогериен е - в едни мънички шишенца. Ето това е:

Скрит текст:

Тази снимка, в скрития текст, не е моя - от нет-а е. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 27 276
Miss Selene са мини лакове, обикновено съм ги купувала от малки козметични магазинчета, понякога и в левчетата съм ги виждала. Скоро не съм ги виждала- но явно в квартала никой не зарежда с тях вече, а аз рядко ходя надалече за нови лакове Grinning Лили и ДМ в близкия мол също не ги зареждат.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 658
Благодаря за темата, момичета Simple Smile Аз си снимах ментовите еднорози, но снимките са с много кофти качество - предварително се извинявам за което (плюс, че лакът вече не е в най-добрата си форма, но лошото качество на снимката замазва нещата Simple Smile ).
Скрит текст:

Имам да правя баница и чийзкейк за Нова година, така че ще сменя еднорозите с нещо по-новогодишно след като свърша тези важни дейности утре - мисля да заложа на този тъмен, кафяво-лилав лак на Лумс - надявам се на ноктите да стои толкова добре, колкото и в бутилката.
Скрит текст:

# 28
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Агентче, благодаря за темата, душко Purple Heart
От мен нещо набързо, нямаше условия за снимане за съжаление...

Здвейте, това на беззименият стикер ли е, и ако да от къде сте го купила? Благодаря предварително

# 29
  • Мнения: 27 276
Раче Осмокраче, този лак на Лумс е по-скоро лилав. Добре стои.

Общи условия

Активация на акаунт