СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 23 314
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 229
Стискам палци всичко да е наред и да изчезне течението! Не се претоварвайте момичета, аз вчера направих една голяма разходка с много почивки, като вървя и усещам как ми се втвърдява корема и почва да ме боли.

А от днес съм болна, имам хрема, много е неприятно, носа ми е много запушен и от там отива на гърлото. Слагам си капки за нос симулан форте, те са ок за бременни. Дано на никой ме му се налага, много е неприятно, а и от утре вече съм на работа.


Добро утро Simple Smile
Shining purely можеш да отидеш на спешен кабинет. Във всяка АГ болница има такъв. Всичко ще е наред Simple Smile

За съжаление днес и утре съм сама с детето и не ми се иска да я водя, защото си е чакане, пък тя е малка.

Вчера много се претоварих, чистих, готвих цял ден, Коледната украса свалях, направо ми падна тока и се надявам това да е.
Днес ще почивам и се надявам до вторник всичко да е изчезнало и да видим едно прекрасно сакче на мястото си!

# 46
  • Мнения: 55
Стискам палци всичко да е наред и да изчезне течението! Не се претоварвайте момичета, аз вчера направих една голяма разходка с много почивки, като вървя и усещам как ми се втвърдява корема и почва да ме боли.

А от днес съм болна, имам хрема, много е неприятно, носа ми е много запушен и от там отива на гърлото. Слагам си капки за нос симулан форте, те са ок за бременни. Дано на никой ме му се налага, много е неприятно, а и от утре вече съм на работа.


Добро утро Simple Smile
Shining purely можеш да отидеш на спешен кабинет. Във всяка АГ болница има такъв. Всичко ще е наред Simple Smile

За съжаление днес и утре съм сама с детето и не ми се иска да я водя, защото си е чакане, пък тя е малка.

Вчера много се претоварих, чистих, готвих цял ден, Коледната украса свалях, направо ми падна тока и се надявам това да е.
Днес ще почивам и се надявам до вторник всичко да е изчезнало и да видим едно прекрасно сакче на мястото си!

Дано всичко бързо да отшуми импри теб 🤗

Отивам до спешен кабинет, пък ще видим, струва ми се, че вече в по-силно и няма да издържа до Вторник.

# 47
  • Мнения: 48
Shininh purly Стискам палци всичко да е наред и да се рзминеш само със уплаха Hug

# 48
  • Мнения: 55
АГ в спешния кабинет, не успя да види нищо, нито сакче, нищо.. чакаме..
Правих кръвен тест и резултатът ми се вижда бая нисък, ама знам ли май не и отговаря на 4г.с, макар аз да съм по-напред. След 48ч. пак ще правя и ще видим, точно тогава имам и час при моята АГ и вече всичко ще е ясно.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 010
В коя седмица си? Аз с първата бременност имах ЧХГ 87 в деня на закъснението и ЧХГ 198 два дни по-късно.
Темението още ли е ръждиво? Ако да - това е стара кръв и не е толкова притеснително. И аз в четвъртък ходих на спешен кабинет заради ръждиво течение и си имам и до днес по малко. На мен ми изписаха само Вит. С в големи дози и спрях едното кръворазреждащо.

# 50
  • Мнения: 95
Здравейте бъдещи мами,на 21год.съм и най-накрая видях 2 чертички в 4гс съм и ще ходя на 16.01 на преглед . Притеснявам се,защото имам пронизващи болки и в ляво и в дясно долу ниско и най-много се усещат като лежа настрани,нормално ли е?

# 51
  • Мнения: 55
В 5+2, по апликация, което обаче би значело, че трябва да видят сакче. Но ЧХГ е ниско и явно затова, което ако не е нараснало значи или биохимична или извънматочна бременност😞
 Течение все още си имам, слабо но си е ръждиво..
И на мен предписаха витЦ 2х500мг.

# 52
  • Мнения: 229
Добре дошла при нас и успешно бременеене!
Тези болки са нормални и аз имах същите в началото. Матката започва да нараства и също ембриончето да се захваща, от там идват болките.

Здравейте бъдещи мами,на 21год.съм и най-накрая видях 2 чертички в 4гс съм и ще ходя на 16.01 на преглед . Притеснявам се,защото имам пронизващи болки и в ляво и в дясно долу ниско и най-много се усещат като лежа настрани,нормално ли е?

# 53
  • Мнения: 95
Имам и още няколко въпроса понеже съм суеверна и не съм споделяла още на никого..работя в печатница с лепила какво мислите дали биха ми навредили? И другото е,че сме на квартира и има много влага мухъла изчезна със саво,но едната стена е постоянно мокра и пускаме влагоабсурбатор

# 54
  • Мнения: 1 560
Здравейте, момичета! Да се присъединя и аз Simple Smile
Първа бременност ми е, терминът ми го изчисляват приложенията на 2.09, утре съм на първи преглед и много се вълнувам.
Би трябвало да съм 5г.с. и 5 дни днес, т.е. утре на прегледа ще съм 5г.с. и 6 дни. Рано ли е да се чуе пулс?
Иначе засега се чувствам добре, нямам гадене Слава Богу, дано да продължи така. Спи ми се повече, май е доста често срещан този симптом.

# 55
  • Мнения: 48
Здравейте, момичета! Да се присъединя и аз Simple Smile
Първа бременност ми е, терминът ми го изчисляват приложенията на 2.09, утре съм на първи преглед и много се вълнувам.
Би трябвало да съм 5г.с. и 5 дни днес, т.е. утре на прегледа ще съм 5г.с. и 6 дни. Рано ли е да се чуе пулс?
Иначе засега се чувствам добре, нямам гадене Слава Богу, дано да продължи така. Спи ми се повече, май е доста често срещан този симптом.

Честитоо и добре дошла.
Леко бременеене и пухкав финал Hug
Ако е със хубав апарат би могло,аз знам,че към 6 7г.с. се вижда стискам палци да го видите

# 56
  • Мнения: 229
Добре дошла Минт,
Леко и щастливо бременеене без кофти симптоми.

Аз днес влезнах в 6 г.с и за сряда пак си записах час да видим бобчо. Опитвам се да си избера доктор по Жк и за раждане и така хем ще си харесам доктор, хем ще виждаме бебчето как се движи. Нямам надежда в 6 седмица да чуем сърчице, но и да знам че е пораснало пак ще съм доволна.


Имам и още няколко въпроса понеже съм суеверна и не съм споделяла още на никого..работя в печатница с лепила какво мислите дали биха ми навредили? И другото е,че сме на квартира и има много влага мухъла изчезна със саво,но едната стена е постоянно мокра и пускаме влагоабсурбатор

# 57
  • Мнения: 1 120
Здравейте. Записвам се при вас. Днес направих тест , ясни две черти. Закъснение 7 дни. Предполагаем термин 3ти Септември.
Втора бременност. Родих първото на 22.12.2018. Все още кърмя, не знам как ще спрем, не приема шише.

# 58
  • Мнения: 264
Добре дошла ioni_666. Леко бременеене и пухкав финал.
Между другото и моя термин е на 3.09, но ще видим какво ще каже лекаря Simple Smile

# 59
  • Мнения: 12
Добре дошли на новозаписалите се мами!
ioni_666, ако бременността е без усложнения,  не е нужно да спирате да се кърмите. Голямата ми дъщеря беше точно толкова голяма, когато забременях с втората, и продължихме с кърменето до 6-ти месец, когато се самоотби Hug

Общи условия

Активация на акаунт