СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 23 304
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 48
Момичета за съжаление имаме смърт в семейството от страната на съпругът ми. Какво се прави, знаете ли.?Аз мисля да не ходя, колкото и неудобно да се чувствам. 😓
Съболезнования!
Баба ми почина 20дни, след като родих. Нямаше да си го простя ако не бях отишла на погребението й. Тя ме отгледа. Не присъствах на всички ритуали, за да не се разстройвам.
Съвета ми е сама да прецениш. Важно е ти да си добре Ако сте били близки можеш за минута да поднесеш цветя.


Съболезнования и от мен!
Аз напълно подкрепям мнението на Йони

# 316
  • Мнения: 62
Здравейте, милички! 🤗
Bubis , добре дошла! Лека бременност и до финал!
Muuucuni, съболезнования! И на ММ баба му почина скоро, много е мъчно 😔. Но казват, че когато една звезда изгасне, друга изгрява. Прецени сама, имаш ли сили да отидеш. 🤗
Андреа, как си? Какво каза лекарката?
Силви, радвам се, че с бебчо сте добре. Почивай си и гледай да си спокойна.
Благодаря на всички за подкрепата! Днес се чувствам добре, нямам болки. Пия Утрогестан, Рутаскорбин и ми пускат банка Папаверин. От абоката обаче ми се наду ръката, посиня доста и ми го махнаха одеве. Ще слагат инжекции. От Утрогестана страшно ми се зави свят, дори в легнало положение. Казаха, че ще следят нещата и може да го сменят, ако продължава.
Малко дълго стана, но много сте писали.
Прегръщам ви и ще пиша пак като мога! 🍀
Утрогестана през устата ли го приемаш?
Казват, че е по-добре вагинално да се слага.
Найстина е по добре вегинално. Първо се удвоява по добре и кадето трябва и второ не те прави парцал. На мене първо ми го исписаха 2 x 2  да пия и вечер 2 вегинално. На после прецениха, че ще го приемам явно по дълго време и сега само вегинално го поставям и се чувствам по добре.

# 317
  • София
  • Мнения: 121
Vili, реших да не звъня на АГ, защото зацапването спря още снощи. Слагам си Утрогестана и не го мисля. Аз имах за кратко зацапване и преди 2 седмици, но след това всичко си беше наред.

# 318
  • Мнения: 96
Здравейте, милички! 🤗
Bubis , добре дошла! Лека бременност и до финал!
Muuucuni, съболезнования! И на ММ баба му почина скоро, много е мъчно 😔. Но казват, че когато една звезда изгасне, друга изгрява. Прецени сама, имаш ли сили да отидеш. 🤗
Андреа, как си? Какво каза лекарката?
Силви, радвам се, че с бебчо сте добре. Почивай си и гледай да си спокойна.
Благодаря на всички за подкрепата! Днес се чувствам добре, нямам болки. Пия Утрогестан, Рутаскорбин и ми пускат банка Папаверин. От абоката обаче ми се наду ръката, посиня доста и ми го махнаха одеве. Ще слагат инжекции. От Утрогестана страшно ми се зави свят, дори в легнало положение. Казаха, че ще следят нещата и може да го сменят, ако продължава.
Малко дълго стана, но много сте писали.
Прегръщам ви и ще пиша пак като мога! 🍀
Утрогестана през устата ли го приемаш?
Казват, че е по-добре вагинално да се слага.
Найстина е по добре вегинално. Първо се удвоява по добре и кадето трябва и второ не те прави парцал. На мене първо ми го исписаха 2 x 2  да пия и вечер 2 вегинално. На после прецениха, че ще го приемам явно по дълго време и сега само вегинално го поставям и се чувствам по добре.

Перорално го приемам, така ми казаха. Днес ще попитам, да го слагам вагинално. Наистина много зле се чувствам от него 🤢

# 319
  • Мнения: 231
Добро утро, искам да попитам дали има мамчета, които нямат никакви симптоми ( около 6 г.с.), освен липсващия цикъл?  Започнах да се притеснявам, тъй като ми е втора бременност и би трябвало да усетя и по-рано, но за сега по нищо не личи, че има бебче.  Тестовете са положителни, но още не съм минала на преглед.

# 320
  • Мнения: 11
Добро утро, искам да попитам дали има мамчета, които нямат никакви симптоми ( около 6 г.с.), освен липсващия цикъл?  Започнах да се притеснявам, тъй като ми е втора бременност и би трябвало да усетя и по-рано, но за сега по нищо не личи, че има бебче.  Тестовете са положителни, но още не съм минала на преглед.

Аз също нямам абсолютно никакви симптоми и не зная дали да се притеснявам. Имам понякога болки ниско долу и отвреме навреме ме понаболяват гърдите, но това е много рядко.
Утре съм на преглед и много се притеснявам.

# 321
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 113
Не се притеснявайте, не е задължително да имате симптоми.

# 322
  • Мнения: 109
Здравейте и от мен, записвам се с радост за темата на септемврийски мамчета 2020, чета ви от седмица, но едва вчера бях на преглед и ми потвърдиха двете черти. Сега се настройвам все още, също като някои от вас нямам никакви симптоми, освен че усещам стомаха си странно. Очакваният ми термин е след 20 ти септ, а вкъщи си имам кака на 4 години и половина, почти, която кара бебешки/детски пубертет. Тези дни съм на ендокринолог, поради леко завишен tSH, та се надявам да го урегулирам скоро и пожелавам на всички леко бременеене.

# 323
  • Мнения: 429
Здравейте и от мен, записвам се с радост за темата на септемврийски мамчета 2020, чета ви от седмица, но едва вчера бях на преглед и ми потвърдиха двете черти. Сега се настройвам все още, също като някои от вас нямам никакви симптоми, освен че усещам стомаха си странно. Очакваният ми термин е след 20 ти септ, а вкъщи си имам кака на 4 години и половина, почти, която кара бебешки/детски пубертет. Тези дни съм на ендокринолог, поради леко завишен tSH, та се надявам да го урегулирам скоро и пожелавам на всички леко бременеене.
Добре дошла и моята как е на 4 и половина и е страшно положението с нея и  TSH че и  TAT сигурно са ми до небето... Лошото е че до 5г ги държи а на мен ми се струва ужасно далееече Simple Smile
muuucuni,  съболезнования! наистина ти трябва да си прецениш дали си в състояние, но казват че не е хубаво бременна жена да ходи на гробища. (Баша ми почина на 07.11.2019) и няма да отида за 3тия месец на гробището Sad На църква си ходя, не знам за вас но аз вярвам че там има много души а малката беззащитна дишичка която расте в мен не е защитена Sad и детето не съм водила не знам някак не ми се струва подходящо място за деца и бременни...

# 324
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 113
Тъкмо си взех резултатите от тсх- 2.10.
Ще си продължавам с дозата от 75мкгр.

# 325
  • Мнения: 17
Здравейте бъдещи мамчета! Heart И аз да се присъединя към вас най-накрая... Heart EyesHeart Eyes Видях 2-те чертички на 2 януари 2020г, на 10.01.2020г-първия преглед - плоден сак в матката и след още десет дни на 20.01.2020г чухме и сърчицето на бебо HeartHeartHeart Термина ми е на 9.9.2020г. В момента съм в 7г.с. Първите изследвания за сега са ми идеални, дано и занапред да е така при всички ни! Heart Леко бременеене на всички мами и през Септември да си гушнем дългоочакваните малки, сладки, здравички и пухкави бебчета! HeartHeart EyesRevolving HeartsGift Heart

# 326
  • Мнения: 62
Здравейте бъдещи мамчета! Heart И аз да се присъединя към вас най-накрая... Heart EyesHeart Eyes Видях 2-те чертички на 2 януари 2020г, на 10.01.2020г-първия преглед - плоден сак в матката и след още десет дни на 20.01.2020г чухме и сърчицето на бебо HeartHeartHeart Термина ми е на 9.9.2020г. В момента съм в 7г.с. Първите изследвания за сега са ми идеални, дано и занапред да е така при всички ни! Heart Леко бременеене на всички мами и през Септември да си гушнем дългоочакваните малки, сладки, здравички и пухкави бебчета! HeartHeart EyesRevolving HeartsGift Heart
Добре дошла и лека бременност. Със тебе вървим заедно 🙂

# 327
  • Мнения: 243
Здравейте бъдещи мамчета! Heart И аз да се присъединя към вас най-накрая... Heart EyesHeart Eyes Видях 2-те чертички на 2 януари 2020г, на 10.01.2020г-първия преглед - плоден сак в матката и след още десет дни на 20.01.2020г чухме и сърчицето на бебо HeartHeartHeart Термина ми е на 9.9.2020г. В момента съм в 7г.с. Първите изследвания за сега са ми идеални, дано и занапред да е така при всички ни! Heart Леко бременеене на всички мами и през Септември да си гушнем дългоочакваните малки, сладки, здравички и пухкави бебчета! HeartHeart EyesRevolving HeartsGift Heart

Добре дошла! Лека и безпроблемна бременност! ❤

# 328
  • Мнения: 109
Тъкмо си взех резултатите от тсх- 2.10.
Ще си продължавам с дозата от 75мкгр.

И моите излязоха днес - 1,18. Правих си изследвания на 18.12 и тогава беше 5,2. Доста бързо е спаднало, чак изглежда ненормално, утре съм на преглед да ми кажат за дозата, за сега съм на 50мкгр.
Ти къде си на ендокринолог?

# 329
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 113
Тъкмо си взех резултатите от тсх- 2.10.
Ще си продължавам с дозата от 75мкгр.

И моите излязоха днес - 1,18. Правих си изследвания на 18.12 и тогава беше 5,2. Доста бързо е спаднало, чак изглежда ненормално, утре съм на преглед да ми кажат за дозата, за сега съм на 50мкгр.
Ти къде си на ендокринолог?
В чужбина съм, още не съм ходила на ендокринолог, общо взето сама си определям дозите. На 75 мкгр минах, откакто разбрах,че съм бременна(2-3сед), тоест очаквам още малко да падне.

Общи условия

Активация на акаунт