СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 23 812
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 264
Аз нямам гадене и повръщане. Новото е, че ми се спи доста Simple Smile не е задължително дя ти се гади Simple Smile

# 31
  • Мнения: 48
При мен също липсва гадене и повръщане,със първата ми бременност беше ужас дано този път се размине:blush:
Похапва ми се повече,и ми е постоянно сънливо.

# 32
  • Мнения: 43
Аз също с първата си бременност не съм имала никакво гадене и повръщане, засега също нямам. Сега и на мен постоянно ми се спи ... особено следобяд едвам издържам Simple Smile

# 33
  • Мнения: 55
Момичета на някоя от вас гади ли и се и има ли повръщане? Аз най много от това се притеснявам и се чудя кога ли започват? Може би към 6-7 седмица.

С първата бременност, имах леко сутрешно гадене и до там.
За сега пак така, два, три пъти, но бързо отминава.
Ще го погледна календара, мерси!
Аз си ползвам приложение за бременността и там също има хубаво инфо за изследвания.

# 34
  • Мнения: 231
Благодаря ви за отговорите. За момента аз имам само силни болки в кръста, сутрин се събуждам с тях, като стана всичко е наред.
Обаче сега май се и разболявам Sad гърлото ме дере и носа ми е запушен, явно ще правя бабини илачи.

# 35
  • Мнения: 43
Оказа се, че имаме купени билети за 4 полета, в средата на януари, по около 2 часа са. Някоя от мамите с опит, може ли да даде съвет какво да правя? В интернет чета противоречиви мнения, а съм при мойта лекарка 2 дни преди заминаване и няма да имам много време за планувате, нощувки ...

# 36
  • Мнения: 48
Момичета връщам се от преглед.
Видя се плоден сак там си е където трябва,след 10дни пак ме вика док. да видим бебе и да чуем сърчице.Лек ден на всички Hug

# 37
  • Мнения: 43
Aneto91, в коя седмица си?

# 38
  • София
  • Мнения: 6 010
jiji82, аз пътувах в 9 седмица при първата бременност. Бях на моминско парти в Барселона за уикенд и полетите минаха без проблем. Хубаво е да ставаш да се разхождаш по време на полета, защото краката отичат от дългото седене.

# 39
  • Мнения: 48
Aneto91, в коя седмица си?


По мои изчисления утре влизам във 5г.с.

# 40
  • Мнения: 12
jiji82 С първата бременност летях в 6-ти месец, а с втората - в 4-5 г.с.(още не знаех, че съм бременна). И в двата случая нямах проблеми.

# 41
  • Мнения: 55
Момичета, тази сутрин се събудих с някакво ръждиво течение...
Във вторник ще мога да отида при моята АГ и сега ми е много спечено 😞

# 42
  • Мнения: 264
Добро утро Simple Smile
Shining purely можеш да отидеш на спешен кабинет. Във всяка АГ болница има такъв. Всичко ще е наред Simple Smile

# 43
  • Мнения: 48
Момичета, тази сутрин се събудих с някакво ръждиво течение...
Във вторник ще мога да отида при моята АГ и сега ми е много спечено 😞

Shining purely При мен също се появи от снощи,не е постоянно само като ходя до wc.Ако имаш възможност си почивай повече

# 44
  • Мнения: 55
Добро утро Simple Smile
Shining purely можеш да отидеш на спешен кабинет. Във всяка АГ болница има такъв. Всичко ще е наред Simple Smile

За съжаление днес и утре съм сама с детето и не ми се иска да я водя, защото си е чакане, пък тя е малка.

Вчера много се претоварих, чистих, готвих цял ден, Коледната украса свалях, направо ми падна тока и се надявам това да е.
Днес ще почивам и се надявам до вторник всичко да е изчезнало и да видим едно прекрасно сакче на мястото си!

Общи условия

Активация на акаунт