Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 249

  • 43 507
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41 671
Добро утро,момичета!





И тази година бяхме заедно и обсъждахме новините около Туба! Hug Дано през новата година ни зарадва с нов проект! Praynig Макар като гледам колко сериали направиха финал!Ето ''Азизе'' и ''Ферхат и Ширин'' ги спряха на 6-ти еп. без финал!Аз не ги гледах,но нали следя за инфо около сериалите и така разбрах! Peace

Линка Hug,дано проблемите ви се разрешат! Praynig



Момичета,весело посрещане на 2020 година!!!



Прекрасен вторник!

# 16
  • Мнения: 6 546
Здравейте в навечерието на новата година!:hugs:
От изминалата седмица голяма изненада бе и за мен песен, изпята от Туба и е в тубето:heart_eyes: Хареса ми. Има мелодичен глас. Сега дано някои повярват, че фалшивата италианска песен си е точно по сценария на КРА.
Весело посрещане на 2020 година! Пожеланията...след няколко часа и кой когато може в темата.
Да ви почерпя виртуално, а защо - във финалната дума-натъртвана защо,(Надинкова? Stuck Out Tongue Winking Eye) в песента на НЛО:hugs:, Joy



Скрит текст:





Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 12:43 от sabinkovata

# 17
  • Мнения: 4 535



Привет, привет!  Hug Hug
Нов клип с Туба и Киво върху готината песен Lonely as love . Слагам ви и аудиото, за отпускане на напрежението преди тази нощ Grinning



Не, че не знаем факти от биографията на Туба, но така различно оцветени и музикално оформени ми харесаха. Пък и да има от всичко ново в темата Wink



Желая на всички, проблеми всякакви да останат в старата година! Само хубави неща да пренесем в Новата Heart Eyes
Туба я намирам за хубава, та от мен има едно пренасяне  Laughing До после..., което не знам кога ще е Sad

# 18
  • Мнения: 9 992
Здравейте!  Hug



Минавам набързо да ви пожелая весело посрещане на 2020 година!  Heart Eyes
Да е мирна, плодовита, здрава и щастлива за всички!  Praynig



След като рисува, прави декори, пя песен, писа разказ, пожелавам на Туба и нова филмова роля през 2020. Да прибавим още един персонаж към колажа!  Wink



Пожелавам ви весела новогодишна нощ!  Hug

# 19
  • Мнения: 4 535


Така съм посрещала с вас Новата 2011 година Shocked Shocked
Ами, същата съм си! Joy Joy

А това е подарък от дъщеря ми, пак тогава Grinning



Сега изчезвам, а някой от вас да гърми шампанското в темата, когато му дойде времето  Grinning



До догодина!  love001



# 20
  • Мнения: 5 725
Здравейте
Злати  HugЛинка HugНадин HugСабинкова HugКанти HugБаги HugГуга HugДиди Hug
Благодаря ви момичета за всичко което споделяхме през годината,за всички хубави моменти прекарани заедно.
Благодаря. bouquet
Линка HugДано всичко лошо остане през тази година.
Момичета Hug
Нека Новата е по-добра, по-успешна от старата, нека здравето,
късмета, любовта и добротата никога не ни напускат!
Весели Празници и Щастлива Нова година!

                  

"Краят на годината не е край.
Не е и ново начало.
Това е просто следващата стъпка по пътя на живота.
Стъпка, която правиш, носейки със себе си много повече опит, много повече мъдрост.
Повече прошка и повече любов.
Повече човечност."

Хал Борланд

              

                            

Дойде време да се обърнем назад и да хвърлим един последен поглед назад към изминалата година. Нека благодарим за хубавите моменти, които сме преживели в нея, за радостта, любовта и топлината, която получихме, за хората, които ни обичаха и ценяха всеки един миг, прекаран с нас, които не преценяваха колко са дали и колко са получили в замяна, които не ни поставяха условия, не искаха от нас да бъдем перфектни, да се промениме заради тях, а ни приемаха и обичаха такива каквито сме, колкото и клиширано да звучи.
Да благодарим и за трудностите и изпитанията, през които преминахме, за уроците, които научихме, за това, че израснахме толкова много и намерихме отговорите, които търсехме...
Весело посрещане на Новата година.

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 17:10 от Вичона

# 21
  • Мнения: 2 195
Здравейте, запленени приятелки!
 
В последните часове  на 2019 да се разпиша в темата. Нямаше много поводи за писане, пък и не предполагах, че мога да изпитам вълнение покрай Туба, както по времето на ПС. Но с клипа тя го стори!!!
 

Да ви пожелая весело посрещане на Новата Година, с много усмивки, надежда и оптимизъм!
Наздраве с благодарност към Старата и добре дошла на Новата! Wine Glass

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 18:59 от Bagi

# 22
  • Мнения: 4 223


Привет, дружки в навечерието на 2020 г
И аз да се разпиша преди 2019 г да е отминала Heart Eyes

Благодаря на всички вас,
Вичи Hug, Злати Hug, Линка  Hug, Надин  Hug, Цвети Hug, Сабинка Hug,Баги Hug, Гуга Hug, Диди  Hug
че и през тази година споделяхме размисли и впечатления относно талантливото ни момиче. На моменти нямахме много материал за обсъждане, но имаше и моменти, когато не можехме да смогнем  Peace
Пожелавам си през 2020 г.да имаме много поводи за коментари и обсъждания на нови проекти на Туба - филм, сериал, албум Whistling. Сигурна съм, че ще се справим. Стига да имаме какво
А на всички вас и семействата ви пожелавам преди всичко здраве, много поводи за усмивки, любов и хармония в живота. Да има мир  и разбирателство между всички хора по света! newsm17



# 23
  • Мнения: 9 992
ЧЕСТИТА НОВАТА 2020 ГОДИНА!



Бъдете здрави и усмихнати! Бъдете щастливи! Heart Eyes
За много години!  cheers
Наздраве! Hug



# 24
  • Мнения: 4 223
Да ни е честита Новата 2020 г, момичета!

Да е Мирна, Благотворна, хармонична и изпълнена със сбъднати Мечти за всички хора по Земята! Praynig
А ние да  имаме повече поводи за радост и усмивки! Peace



Емблематична песен на любим състав Heart Eyes



Първия НГ колаж от двойките на Туба е на Хасрет и Мурат Оджа Peace Все пак Пленителката и тази двойка ни събра и вече над 10 години си бъбрим в нашата къщичка  newsm53



Лека нощ! smile3524

ПП.Линка Hug

# 25
  • Мнения: 5 725
Здравейте Hug
Честита Нова Година

Мили дами Hug
Нека Новата 2020година,която влиза в дома ни,да го направи с кошница пълна : със здраве,с надежда, радост и любов. Да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!


             

               

Канти Hug newsm10

                 

           

                     

Хубав празничен ден,мили дами bouquet

# 26
  • Мнения: 41 671


Здравейтее!





Честита Нова Година,дружки! Heart Eyes
Нека я посрещнем с много Вяра, Надежда, Доброта и Любов! Здраве и Благодат на Вас и Вашите семейства!




Благодаря на всички за поздравите и красивите колажи! Hug









Прекрасен ден за всички!

# 27
  • Мнения: 4 535


Десет минути я оглеждах тази "ръчна изработка"  Rolling Eyes Накрая реших, че точно с нея ще ви честитя Новата година!  Heart Eyes

Ами нека ни е шарена, сърцата, красива... По добре да гледаме такава Туба, отколкото новините по телевизията Joy Joy

Та както е казано: "На света напук, ние в темата ще сме пак тук" , затова накратко, пожелавам да сме живи и здрави! Hug Hug

# 28
  • Мнения: 6 546
Честита новата 2020 година! Да ви донесе здраве, щастие и сбъдване на мечти!
И нови продукции на Туба и партньори. Hug



Поздрав от ма'алата Hug -

# 29
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, мили дружки!  Hug

На 01.01.2020 г  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Нека тази Нова година бъде за всички ни много по-добра, по-успешна и най-вече ЗДРАВА!  bouquet bouquet bouquet

Последното е най-важно де... и го казвам аз, тази която не можах като хората да изпратя 2019 и да посрещна 2020...  ooooh! с мигрена, която ме навести празнично и... по-тежко от нормалното дори ( не беше идвала с месеци и... ми го върна за спокойствието, та и още ме държи)
Закъснях с поздрав заради празнуване на чужд терен и едва сега у дома и с леко просветление, няма как да пропусна да обадя.

Да си пожелаем и много нови теми за коментиране покрай Туба. Кой знае може наистина и още песни да запише, сериал да започне...  Peace



Видях това от Умут, ама... ново ли е? И какво точно?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт