Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

  • 57 107
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
Появи се нова информация за СЦ:
Скрит текст:
Бирсен Алтунташ сообщает, что Эркан Биргёрен будет писать сценарий только для Азизе. Жестокий Стамбул будет писать команда сценаристов, скорее всего ученики Сырмы Йанык.

• Сценарист и писатель это не одно и тоже, как многие думают. Писатель может делать со своим сюжетом все, что сердцу угодно. Убить любого персонажа, создать нового и т. п. А сценарист нет. Он обязательно должен это обсудить с продюсером и режиссёром. Если они откажутся, то сценарист не имеет права, что-либо менять. Существует основа сюжета. Начало, конфликт, развитие действий, кульминация, развязка, и конец. Они все уже бывают написаны. То есть сценарист заранее уже знает как завершит историю. Новая группа сценаристов так как им в голову придёт, не смогут писать. Потому, что все уже написано. Они будут лишь развивать события.
И още една новина- Режисьорката на сериалът ще бъде Мави Мерджан, дъщеря на Джевдет Мерджан, тя ще снима 25 епизод заедно с баща си. ( нашият бивш режисьор )

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 17:36 от Габриела Радева

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Дано тези промени са за добро 🙈

# 17
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
Дано !

# 18
  • AMS
  • Мнения: 6 395

Привет, привет!!!
Весели празници!!!
Благодаря за темата и споделеното!!!
Кой каза, че Джевдет Мерджан е напуснал.
Там са си главните заподозрени в еп.24 >>>






И даже Джевдет Мерджан е в кадър >>>

# 19
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
Той ще снима заедно с дъщеря си. Но доколкото разбрах само 1 епизод, а и зад кадър имаше прощално парти с него и екипа.
Ето малко снимки.



Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 10:49 от Габриела Радева

# 20
# 21
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
Много ми хареса фрага и особено Джерен как нападна Шениз... Ще отмъщава и затова е готова на всичко. Май накрая като двойка ще останат Джемре и Дженк.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Джерен обеща пред себе си, че ще отмъсти за детето си, донякъде я разбирам, Шениз нямаше право да се бърка в съдбата на бебето. Дано Недим и Джерен се обединят, и се научат на любов, надявам се да има промяна при тях. Джемре и Дженк ми харесаха ☺️

# 23
  • Мнения: 1 223
Промо снимки за еп. 25








# 24
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
И Озета. Бомба ще е епизода.

# 25
  • Мнения: 8 760
С тая криза на Дженк нищо няма да бъде същото вече надявам се и за Недко да е същото
Малко неща от мен...тези дни започвам и клип за Джемре и Дженк!

Сещам се за Недим като видя всеки път като видя Джемрето да цвили:Отивай и реви на мъжа си.Колко е послушна само нали?



Единствения шанс на сърцето ми и на мен си ти Джемре...та те така....


И разбира се....Влюбих се в теб Джемре.

Колкото Дженк ме печели толкова Недим ме губи за Джемре.
Но като персонажи и двамата с Недко ме вълнуват повече от любовните страсти в йълата....

# 26
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
Добър вечер, момичета !
Малко снимки ви нося от новият епизод:









Зад кадър, пише, че снимат 26 епизод.


От Бахар:
baharsahiin
Потвърдено
Kimiin kocasıı buu ✨
Bu benim kocam köşkümün direği 🖤
Yarın akşam öyle bir bölüm var ki #nedcer #cerned
Кой е този мъж ? Това е моят мъж плюс имението.

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 19:41 от Габриела Радева

# 27
  • Мнения: 5 409


https://cloud.mail.ru/public/4Sre/2spPCKzaC  ПРЕВОД 23 еп.

Последна редакция: пн, 30 дек 2019, 21:08 от tigasa1

# 28
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
За сега ми хареса сериата.
Джерен отрови Шениз с отровата, която беше за Недим. Но Недим я спаси, защото още не е приключил с нея...


# 29
  • Мнения: 5 409
А с Дженк и Джемре?

Общи условия

Активация на акаунт