Защо мъжете са такива?

  • 19 046
  • 577
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 427
Изневерявали са ми. Изневерявала съм. Имала съм моменти, в които съм стигала до извода, че всички мъже са боклуци и че такова животно като любов няма.  Добре е човек да мине през няколко неуспешни връзки за да си изясни сам за себи си какво иска от живота и какво търси в патньора. С какво би направила компромис и с какво не. И при щастливо стечение на обстоятелствата тогава срещаш човека, на който можеш да имаш доверие и да разчиташ на него. И тогава вече изобщо не ти е до драми, изневери, нито пък да го проверяваш и следиш. И знаеш, че човекът отсреща усеща нещата по същия начин.
Не казвам, че няма мъже и жени, които не си остават кръшкачи цял живот, но като си минал ранните си 20 години ги разпознаваш от пръв поглед. И просто не се занимаваш с такива.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 01:10 от Viki8383

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Аз пък никога не съм изневерявал; никога не съм играл театри или заблуждавал и давал погрешни знаци на жената до мен относно това, което може да очаква от мен във връзката ни. Не мога да ги разбера тези, които боравят с гореописаните неуважителни действия.

# 362
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Човек трябва да има себеуважение за да не ги играе тия театри. И да има достатъчно акъл да знае, че с лъжа и измама в крайна сметка нищо хубаво не може да постигне. Ама то само като видиш какви хора ни управляват, въобще ти става ясно защо културата и морала са на такова примитивно ниво. И защо младите не вярват в любовта. Егоцентризмът масово е завладял съзнанието на хората.

# 363
  • Мнения: 63
Мили девойки, жени!

Смятам, че доста от вас са прави, като казват, че аз съм сбъркана.  Да, аз не вярвам в съвършения брак. Той не съществува. Вие си го измисляте.  И когато аз напомням, че бракът ви не е чак толкова съвършен, вие не се опитвате да оправите брака си, а се карате с мен. Така е по-лесно.

Бракът е неестествено състояние. Особено за хубавите мъже, за които сте омъжени. Ако те са чак толкова добри, как не са си потърсили по-добри версии от вас? Или вие сте ултамативните версии, след които никой не би искал повече да изневерява? Вярвате ли си за това?

Сори, че посях съмнения. Смятам, че всяка кифла, която се е опитала да ме анализира и да ми раздава някакъв акъл, има мъж, който активно й изневерява. А тя излъчва идеален брак във ФБ и в Инстаграм. Много съжалявам за това. Много съжалявам, че сте посветили живота си на някакво животно, което най-вероятно ви и побийва, а накрая има и други жени. Разбира се, това е защото аз не ги разбирам нещата. Simple Smile

# 364
  • Мнения: 427
Силно се надявам, че с този начин на мислене си на 16-17. Ако си на повече, много жалко за теб.

 
Бракът е неестествено състояние. Особено за хубавите мъже, за които сте омъжени. Ако те са чак толкова добри, как не са си потърсили по-добри версии от вас? Или вие сте ултамативните версии, след които никой не би искал повече да изневерява? Вярвате ли си за това?

Сори, че посях съмнения. Смятам, че всяка кифла, която се е опитала да ме анализира и да ми раздава някакъв акъл, има мъж, който активно й изневерява.

Май бъркаш любовта с консуматорството.

# 365
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да бе, ще ти се някой да се кара с теб. Нищо не напомняш и точно ти няма как да посееш съмнения.
Или си трол или си толкова празноглава, че не можеш да накараш никой мъж да погледне сериозно на теб.

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Да не забравяме всеизвестния факт, че тук всяка жена е красива, слаба, висока, със сутиен 85E, къпе се в пари по три път на ден, живее живот-мечта, а мъжът ѝ е Осмото чудо на Света. Simple Smile При една много малка част това е близо до истината, но... пусто желание всички да изглеждат така пред останалите, че да не се минат. Simple Smile През екрана е така достъпно и безплатно; чак изкушаващо...

# 367
  • Мнения: 2 857
Е ти намери в коя тема да си го кажеш! Smile
Аз бягам преди да са почнали да сочат с пръст!

# 368
  • Мнения: 7 932
Пирончо, освен да се свържеш на лични с Victoria Milano и да ни отървеш от злостните си коментари на тема "какви са жените". Wink

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Мислех, че пиша в темата "Защо мъжете са такива искрени?" Simple Smile

# 370
  • Мнения: 427
Да не забравяме всеизвестния факт, че тук всяка жена е красива, слаба, висока, със сутиен 85E, къпе се в пари по три път на ден, живее живот-мечта, а мъжът ѝ е Осмото чудо на Света. Simple Smile При една много малка част това е близо до истината, но... пусто желание всички да изглеждат така пред останалите, че да не се минат. Simple Smile През екрана е така достъпно и безплатно; чак изкушаващо...

Жребчо, подозирам, че и ти си на 17. Нищо, ще пораснеш, ще ти дойде акъла.

Пирончо, освен да се свържеш на лични с Victoria Milano и да ни отървеш от злостните си коментари на тема "какви са жените". Wink

Подкрепям идеята Grinning

# 371
  • Мнения: 2 857
17 имаше при него, ама май на друга позиция ...

# 372
  • София
  • Мнения: 35 062
Да не забравяме всеизвестния факт, че тук всяка жена е красива, слаба, висока, със сутиен 85E, къпе се в пари по три път на ден, живее живот-мечта, а мъжът ѝ е Осмото чудо на Света. Simple Smile При една много малка част това е близо до истината, но... пусто желание всички да изглеждат така пред останалите, че да не се минат. Simple Smile През екрана е така достъпно и безплатно; чак изкушаващо...
Ми, прав си. Са, лично не знам кои се изкарват такива и защо/ имам дребни подозрения/, явно имат нужда. Но, повечето потребителки са си окей, не слагай всички в кюпа.

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Да не забравяме всеизвестния факт, че тук всяка жена е красива, слаба, висока, със сутиен 85E, къпе се в пари по три път на ден, живее живот-мечта, а мъжът ѝ е Осмото чудо на Света. Simple Smile При една много малка част това е близо до истината, но... пусто желание всички да изглеждат така пред останалите, че да не се минат. Simple Smile През екрана е така достъпно и безплатно; чак изкушаващо...

Жребчо, подозирам, че и ти си на 17. Нищо, ще пораснеш, ще ти дойде акъла.

Пирончо, освен да се свържеш на лични с Victoria Milano и да ни отървеш от злостните си коментари на тема "какви са жените". Wink

Подкрепям идеята Grinning
17? Излагаш се. Една друга съфорумка ми беше лепнала 18 години, когато бях качил в друга тема моя снимка от лятото. Scream А преди нея някой друг предположи 24. Всъщност съм на 39 и тази година ще навърша 40. Simple Smile Но ние мъжете сме такива - все ни нарочват за някакви. Grinning

# 374
  • Мнения: 2 857
Ами човека се опитва да отърве малко форума от скомината, обхванала го точно в петък вечер, дори  и си подложи гърба, ама пак не го отразяват.
Егати скучния петък!

Общи условия

Активация на акаунт